Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='bric-a-brac']Dziękuję Wam bardzo! :multi:
Ewo, zdrowia dla kociny!
Będę dopisywać w tamtym poście i oczywiście jak zbierzemy wystarczającą kwotę, dam znać i startujemy! :loveu:[/QUOTE]
Dziękuję i myślę,że się z tego wyliże.....musi .....nie ma innej opcji....
Czekamy na nr.konta w takim razie.....pozdrawiamy i trzymamy łapki za powstającą nową stronkę.....

Link to comment
Share on other sites

Ula, dziękuję i za Twoją i dodatkowo wychodzoną deklarację!

A co do wątku w typie "przyjmę psa", jak powstanie nowa strona, to może wreszcie będę miała mobilizację, żeby się nauczyć psów pod opieką p.Joli :lol: Bo teraz nie ogarniam tej ilości psów... więc nie wkleję komuś psa, który może nie spełnia wymagań. Kto by je spamiętał:roll: który lubi dzieci, który koty, a który łagodny? Chyba tylko p.Jola, która za często nie ma czasu tu czytać. A jak już wpada, to i tak jest skoncentrowana wyłącznie na psach, co tylko potwierdza jej oddanie zwierzętom;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevada'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/211727-Zaadoptuję-szczeniaka-lub-młodą-sukę-w-typie-wilczaka-lub-o-wilczym-umaszczeniu[/URL]

może się przyda? na filmiku widziałam np suczkę Sarę, może by odpowiadała poszukującym?[/QUOTE]

Sara juz w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevada'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/211727-Zaadoptuję-szczeniaka-lub-młodą-sukę-w-typie-wilczaka-lub-o-wilczym-umaszczeniu[/URL]

może się przyda? na filmiku widziałam np suczkę Sarę, może by odpowiadała poszukującym?[/QUOTE]



Jedna ze szczeniaczków po mamie owczarku szuka domu. :) chyba Rumba jeśli się nie mylę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Jurand.
Na drugie oko też nie widzi? Niewidome psy potrafią świetnie nadrabiać pozostałymi zmysłami. U Fiery jest ślepa sunia Malinka, na jej wątku jest sporo filmików i czasem nawet trudno zauważyć tę ślepotę. Może wraz z kinią coś doradzą w kwestii Juranda, wiem, że mają jakichś sprawdzonych psich okulistów.
[/QUOTE]

Chyba nie ma co eksperymentować. Dr Garncarz jest najlepszy i jeszcze bezdomniaczki traktuje ulgowo.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam u jednej okulistki (uczennicy Garncarza), ale do Garncarza też chcę pójść żeby być pewną jak jest naprawdę. Lekarka powiedziała, że trzeba mu leczyć te oczy i spróbować, może nie będzie trzeba mu usuwać, ale i tak nie będzie na nie widział, chyba że stanie się cud.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny z przytoczonego wątku też u Garncarza leczą.

Pani Jolu, głupoty wczoraj gadałam przez telefon, już mi się mylą bazarki :lol: Przepraszam, wprowadziłam w błąd. Tamte dwa pani już potwierdziła, mój błąd. A to drugie książkowisko - przed chwilą dosłownie zleciłam przelew dopiero! 164zł. Niech pani sprawdza za każdym razem potwierdzając czy faktycznie kasa leży na koncie ;)

Wpłaciłam też zaliczkę na stronę www 50zł. Później roześlę PW tym co zdeklarowali. Mamy na razie zdeklarowane 110zł, ktoś się jeszcze dorzuci? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! :multi:

bric-a-brac[B] 40zł[/B]
Witusiowa Ewa [B]20zł[/B]
Nevada [B]20zł
[/B]UlaFeta [B]20zł
[/B]Karola i Dominika [B]10zł
[/B]Igam[B] 20zł
[/B]Czyli mamy równiutko [B]130zł [/B]na stronę. Zostaje jeszcze koszt serwera[B].[/B] Około [B]86-121zł [/B]brutto za rok.

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich,

Mam pytanie, czy nie znalazł by się ktoś chętny do pomocy Pani Joli w ten czwartek ? Chodzi o pomoc podczas transportu Juranda z lecznicy w Radzyminie na wizytę u doktora Garncarza. Wizyta jest umówiona na godz. 11:15, a pomoc polegała by jedynie na tym, by towarzyszyć Jurandowi i Pani Joli w aucie, ponieważ psiak bardzo się kręci podczas jazdy (on wciąż nie może się pogodzić z tym, że nie widzi...). Prośbę kieruję szczególnie do osób z radzymińskich okolic. Dominika akurat ma dyżur w lecznicy, a ja pracuję od 8 rano. Jeśli się ktoś znajdzie - proszę o kontakt z Panią Jolą (bezpośrenio na komórkę - bo nie wiem, czy będzie na forum).

Dziękuję z góry!
Karola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolalalala']Witam Wszystkich,

Mam pytanie, czy nie znalazł by się ktoś chętny do pomocy Pani Joli w ten czwartek ? Chodzi o pomoc podczas transportu Juranda z lecznicy w Radzyminie na wizytę u doktora Garncarza. Wizyta jest umówiona na godz. 11:15, a pomoc polegała by jedynie na tym, by towarzyszyć Jurandowi i Pani Joli w aucie, ponieważ psiak bardzo się kręci podczas jazdy (on wciąż nie może się pogodzić z tym, że nie widzi...). Prośbę kieruję szczególnie do osób z radzymińskich okolic. Dominika akurat ma dyżur w lecznicy, a ja pracuję od 8 rano. Jeśli się ktoś znajdzie - proszę o kontakt z Panią Jolą (bezpośrenio na komórkę - bo nie wiem, czy będzie na forum).

Dziękuję z góry!
Karola[/QUOTE]

Mnie niestety w domu nie ma. :(

Link to comment
Share on other sites

Doktor Warzecha uczennica garncarza jest rownie dobra jak sam Garncarz - wiele razy bylam u niej i diagnoza jej i sposb leczenai rowna sie diagnozie Garncarza

Mam u siebei slepa suke - owczarke Lene - nikt nie zauwaza ze jest zupelnei slepa - mial arobiona operacje u Garncarza pomoglo na dwa lata potem Lena znowu oslepla

Pies niewidzacy naprawde niezle sobie radzi w znanym sobei srodowisku - oczy zostaja zastapione wechem i tym wechem patrzy - naprawde dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj z Roxaną i Jurandem u dr. Garncarza. Juranda trzeba leczyć aby nie trzeba było mu usuwać gałki ocznej, ale chłopak nie będzie już nigdy w życiu nic widział. Po wyjściu z lecznicy będzie musiał mieć bezpieczny kojec w którym będzie buda bez ostrych kantów i przymocowane obejmy na miski. Dzisiaj mam również pod opieką szczeniaka ze złamaną nogą do operacji i stulejką też do operacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Kolejna bida....

Sprawdzała pani może ile ma ta płytka do strony, o której rozmawiałyśmy?

Paros, pełna skrzynka, nie mogę PW wysłać ;)[/QUOTE]

już zrobiłam miejsce :lol:
[COLOR="#808080"]myślałam, że wyślesz maila[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']Doktor Warzecha uczennica garncarza jest rownie dobra jak sam Garncarz - wiele razy bylam u niej i diagnoza jej i sposb leczenai rowna sie diagnozie Garncarza [/QUOTE]

Doktor Marta Warzecha leczyła też oko mojego psa, bardzo jestem zadowolona z badania, diagnozy, leczenia, podejścia do pacjenta, zagoiło się "jak na psie" :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...