Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 12-13.08.2006 r.


Viz

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gazuś trza być wtajemniczonym :lol:

Dorotko a masz na myśli tylko swoje kunie czy kuzynostwo też :cool3:

Co od tej Pani to nie stety ja nie znam za mało obeznania wśród sędziów (narazie!!:lol:) nas sędziuje jakaś Pani tylko już nie paiętam kto :lol:

Link to comment
Share on other sites

tye to i ja wiem Gazuś w temacie Zimowego NDM było o niej bo dogi miała jako pierwsza sędziować tam dziewczyny się wypowidały na ten temat ;-))

Cioteczka Kloteczka będzie wypoczywać sobie :lol: ale dlaczego nie na "wewczasach w Soppot!!:lol:" (cytat ze znanego wszystkim filmu:lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']tye to i ja wiem Gazuś w temacie Zimowego NDM było o niej bo dogi miała jako pierwsza sędziować tam dziewczyny się wypowidały na ten temat ;-))

Cioteczka Kloteczka będzie wypoczywać sobie :lol: ale dlaczego nie na "wewczasach w Soppot!!:lol:" (cytat ze znanego wszystkim filmu:lol:)[/quote]

JA to chętnie ze wszystkimi bym na wywczas pojechała, ale autko jakoś rozciągać się nie chce, a poza tym to i tak ryzyko będzie ze względu na corgitkę:cool3:

Link to comment
Share on other sites

chciałabym ;-))

nie to KORONA nasza koffana Moniczka ;-) Dzięki niej mamy Mł.Zw.Pl i dzięki niej tk dobrze wystawiłam Jojeczka za co jestem jej strasznie wdzięczna ;-) :calus:

Bardotka no wiadomo :lol: wiesz Ania Hipowa ma idealne autko :lol: 4 dogi to miały tam luksusy :lol: wiem co mówie przyjachała tak do nas na pierwszzy spacer.Flamenco, Halucynacja,Hipogryf i Belka ;-))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...