Jump to content
Dogomania

WROCŁAW - Obie suczki w DOMACH :)


bros

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to super. Bardzo sie ciesze. A nie wiesz co to za ludzie?? Tzn czy tacy co przyszli i sie spodobala czy oni specjalnie po nia przyszli. Z ogloszenia na allegro czy jakiegos innego??
Tak czy inaczej trzymam kciuki, zeby byl to juz jej ostatni i naprawde wspanialy domek!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Późno tutaj zaglądam - ale też baardzo się cieszę, ze Biała ma domek - szkoda ze nie wiem gdzie jest - wybrałabym się z Lenką do niej w odwiedziny:) w końcu koleżanki ze schronu:)

A z wieści od Lenki - jest dzika i szalona - zabawom na śniegu nie ma końca, je jak koń, kupka jeszcze lepiej :), biega i kica jak tygrysek z Kubusia Puchatka - ale to trzeba juz na własne oczy zobaczyć. 15-20km biegania to dla niej żaden dystans:D

W domu sama w godzinach pracy - co ostatniio jej się przestało podobać i zaczęła psocić z nerwów, ale może jej przejdzie. W domu miła i potulna, we wszystkim musi uczestniczyć, na dworze dzikus:) Wszyscy w okolicy juz ja znają - zwykle są problemy z powrotami ze spacerów - wraca ajk się znudzi - ale wraca. Musimy jescze nad tym popracować:)

Postaram się wrzucić na dniach jakieś aktualne foty:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']Agneshka - dziekuję za cudowne wieści , koniecznie koniecznie muszę zobaczyć sunię na spacerku i wyściskać, czekamy na fotki :):bluepaw:[/QUOTE]

no myślę, że pod koniec stycznia maksymalnie się odezwę na ten spacerek - Lenka co prawda nie spaceruje a hasa sobie po krzakach i zaspach śniegu, ale cóz - taka uroda tego dzikusa.

Tu Aniołek - tam Diabełek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Ja tylko tak informacyjnie. Biała ma od miesiąca dom.Wcześniej przez 3 miechy pracowała z nią kilka razy tygodniowo dziewczyna, która chciała ja adoptować. Popracowała nad sunia, zapoznały się i teraz biała grzeje dupsko u siebie - sporo się zmieniła w tym czasie :) To watek można przenieść do szczęśliwych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...