Jump to content
Dogomania

WROCŁAW - Obie suczki w DOMACH :)


bros

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Superasnie. Zdjecia fajowskie. Super, że sie Pancia zarejestrowala na dogo. Socjal napewno sie przyda, ale spokojnie pies sie musi ogolnie przyzwyczaic i przywiazac wkoncu to jeszcze szczeniak tylko urosniety :)
Mam nadzieje, ze do zobaczenia na spacerku we Wroclawiu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Lenka jest przepiekna ..taka dostona dama..ksiezniczka wrecz.To taki pies,ktory chyba wzbudza podziw na ulicy..[/QUOTE]

podziw to moze i wzbudza;) generalnie ucieka gdzie pieprz rośnie na widok obcych:)

No i własnie -okreslenie - wyrosnięty szczeniak - w 100% do niej pasuje. Na spacerku bedzie ciezko ja spotkac - biega na kowalach po chaszczak - poki co boi sie cywilizacji :lol:

Link to comment
Share on other sites

Agnieshka, witaj :D Pańcia Lenki :> super, że jesteś:)
Psica piękna i nauczy się ogłady, nie takie psy się miało na kwadracie ;)

A 2 dni temu jadąc w stronę miasta, przejeżdżając przez most na strachocinie widziałam jak po rozlwiskach - tych ciągnących się od P.Pola biegały dwa duże psiska.. A ludzia żadnego..

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak tam wokół psiaka - ale na granicy kowale - do widawy -zawsze sie kreca psy - kiedys myslałam ze to bezpanskie - ale generalnie stare Kowale to jak mała wioska - tam się ciągle wałęsają pieski - jak się okazuje - czyjeś.

Kiedyś juz chciałam do schronu dzwonić -bo się mała psinka z wykręconą nóżką kręciła pod lokalnym sklepikiem - i ku mojemu zdziwieniu - ktoś po nią wyszedł ze sklepu i tyle.

Psy po dzielnicy chodzą bez smyczy, bez obroży nawet...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak tam wokół psiaka - ale na granicy kowale - do widawy -zawsze sie kreca psy - kiedys myslałam ze to bezpanskie - ale generalnie stare Kowale to jak mała wioska - tam się ciągle wałęsają pieski - jak się okazuje - czyjeś.

Kiedyś juz chciałam do schronu dzwonić -bo się mała psinka z wykręconą nóżką kręciła pod lokalnym sklepikiem - i ku mojemu zdziwieniu - ktoś po nią wyszedł ze sklepu i tyle.

Psy po dzielnicy chodzą bez smyczy, bez obroży nawet...

Link to comment
Share on other sites

u mnie też luzem biega malamut jednego kolesia :crazyeye: raz go już jakiś samochód potrącił i musieli go leczyć bo dzieci płakały :shake: nie dbają o niego wcale :angryy:
jakby kilku właścicieli musieli szukać swoich psów bo trafiłyby do schroniska to może by się ogarnęli :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

jolek, dziękuję Ci za całusy dla Jagody :) i moc pozytywnej energii, ktora jest nam BARDZO potrzebna.

A tymczasem, myślę że może rzeczywiście to byli "spacerowicze"-urwali się z kwadratu i poszli po łazęgować..

BIAŁA pokaż pyszczek...
My tu gadu, gadu a tobie dupina w schronie marznie..

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][COLOR=Black]Przepraszam za off..[/COLOR]

Dzisiaj mój tz zgarnął z ruchliwej ulicy (pod Wroclawiem) potrąconą sunię ok. 10 kg.
Psiak jest wystraszony. Zawiózł do weta - ci zszyli ranę, ale jest jeszcze problem z miednicą.
Szukam DOMU TYMCZASOWEGO dla suni.
Ja nie podejmę się tymczasu, nie mam możliwości fizycznej.
Jeśli nie znajdzie się dom, to sunia od weta trafi do hucla.[/COLOR]
[B]PROSZĘ, jeśli ktoś może pomóc. BŁAGAM.
Pokrywamy koszty leczenia.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...