Jump to content
Dogomania

Marcel, staruszek z Szydłowca - w DT u Funi, potrzebna karma dla wątrobowców


Marinka

Recommended Posts

d645441747c3.jpg

 

dostałam fakturę z gabinetu z załączoną karteczką - dzisiaj dopiero zrobiłam przelew, bo straszna grypa mnie dopadła i leżałam chora.

Marcelka - jak większość z nas - znałam tylko z dogomanii.... a tak bardzo mi smutno, pusto jakoś.... on już radosny, młody i zdrowy biega sobie szczęśliwy.... tylko nam tak tu smutno ...

Ponieważ konto psiaków było dotąd wspólne, także tutaj podam wpłaty i wydatki:

40,- zachary (04.08.)

60,- AgusiaP (08.08.)

50,- Marta Anna M. (31.08.)

40,- ranias (04.09.)

50,- Aimez_moi (04.09.)

40,- zachary (04.09.)

40,- Marek M. (04.09.)

10,- Dorota1 (06.09.)

50,- mtf zalesie (11.09.)

60,- Mariusz PP (18.09.)

56,- Ladymonia0610 (19.09.)

40,- ranias (02.10.)

50,- Marta Anna M. (02.10.)

10,- Dorota1 (04.10.)

50,- Aimez_moi (04.10.)

50,- mtf zalesie (09.10.)

40,- zachary (13.10.)

120,- AgusiaP (25.10.)

33,- Ladymonia0610 (25.10.)

20,- ranias (03.11.)

10,- Dorota1 (03.11.)

40,- Marek M. (03.11.)

40,- Ladymonia0610 (03.11.)

50,- Aimez_moi (06.11.)

25,- ranias (07.11.)

20,- zachary (09.11.)

50,- mtf zalesie (10.11.)

WYDATKI:

528,80 przel. 07.08. hotelik u Murki-za Argo

393,- przel. 04.10. Gabinet Vita-Wet Zamość za Marcelka

399,- przel. 16.11. Gabinet Vita-Wet Zamość - za Marcelka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bardzo pomogłyscie ,Nawet nie wiecie jak ,,,takie watki jak ten zdarzaja sie rzadko,.Trwałyscie tyle lat z nami ....Był szczesliwy .Gwarantuje .Miał moja miłość . Całuje Was i przepraszam ze jestem tu tak rzadko .ALe nie mam dogo w tel,A tylko w telefonie korzystam z neta,Teraz pisze z kompa.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 2.12.2017 o 19:06, ranias napisał:

Marcelka kochanego nie ma. Ale myślę,że pomogłyśmy Mistrzuniowi i dobre miał u funi życie.

Bardzo, bardzo pomogłyście i to dobro kiedyś do Was powróci !

Dnia 4.12.2017 o 21:51, funia napisał:

Bardzo pomogłyscie ,Nawet nie wiecie jak ,,,takie watki jak ten zdarzaja sie rzadko,.Trwałyscie tyle lat z nami ....Był szczesliwy .Gwarantuje .Miał moja miłość . Całuje Was i przepraszam ze jestem tu tak rzadko .ALe nie mam dogo w tel,A tylko w telefonie korzystam z neta,Teraz pisze z kompa.

Dziękujemy za Marcelkowe szczęście !!! Byłby zdziwiony, gdyby wiedział, że to "tylko" DT.... bo miał u Ciebie DOM !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 months later...
Dnia 10.02.2018 o 09:16, ranias napisał:

to tak jak ja...dogo to dla mnie od zawsze był Marcelek....

Argo, Marcel i Ksenia oraz psy z Dobrocina - to były powody założenia Stowarzyszenia Help Animals, gdy pewna fundacja nagle zdecydowała, że tym psom już nie pomoże...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tak mi się dzisiaj zebrało na Marcelkowe wspominki. Może dlatego,że moje psiaki mają siwe mordki i niebieskawe oczka, słuch nie ten, oczka nie te, a chyba przede wszystkim ja już nie ta...Coraz bardziej boli życie..samochód ze zwierzakami do rzeźni powoduje jakiś ból..nie mam siły na to całe zło, które wyrządzamy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Dnia 6.03.2020 o 18:47, ranias napisał:

Tak mi się dzisiaj zebrało na Marcelkowe wspominki. Może dlatego,że moje psiaki mają siwe mordki i niebieskawe oczka, słuch nie ten, oczka nie te, a chyba przede wszystkim ja już nie ta...Coraz bardziej boli życie..samochód ze zwierzakami do rzeźni powoduje jakiś ból..nie mam siły na to całe zło, które wyrządzamy

Nie jesteś w tym osamotniona....mam dokładnie tak samo, z tą różnicą, że wiele par niedowidzących lub niewidomych oczu ( jedno bez pary ;)) "patrzy" na mnie codziennie. Patrząc na szerzące się wokół zło i egoizm...łykam tabletki na depresję. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ranias napisał:

Pomyślałam sobie, że przychodzi taki czas, kiedy zaczyna boleć życie. ....

Mnie od dawna boli, a ten ból nasila się niestety. Wczoraj koleżanka z pracy w rozmowie o otaczającej rzeczywistości powiedziała, że patrząc na to, co się dzieje stwierdza: ludzkość zmierza ku samozagładzie. Trudno nie przyznać jej racji :( :(

A na mojej lodówce od lat 4 magnesy z psimi portretami - Marcel, Argo, Ksenia, Rudzik. Dawno, dawno temu to było...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mari23 napisał:

Mnie od dawna boli, a ten ból nasila się niestety. Wczoraj koleżanka z pracy w rozmowie o otaczającej rzeczywistości powiedziała, że patrząc na to, co się dzieje stwierdza: ludzkość zmierza ku samozagładzie. Trudno nie przyznać jej racji :( :(

A na mojej lodówce od lat 4 magnesy z psimi portretami - Marcel, Argo, Ksenia, Rudzik. Dawno, dawno temu to było...

To prawda...

A moja lodówka też "pełna wspomnień"

piesy.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Dnia 13.02.2021 o 15:30, ranias napisał:

To prawda...

A moja lodówka też "pełna wspomnień"

piesy.jpg

 

Dnia 13.02.2021 o 09:23, mari23 napisał:

Mnie od dawna boli, a ten ból nasila się niestety. Wczoraj koleżanka z pracy w rozmowie o otaczającej rzeczywistości powiedziała, że patrząc na to, co się dzieje stwierdza: ludzkość zmierza ku samozagładzie. Trudno nie przyznać jej racji 😞 😞

A na mojej lodówce od lat 4 magnesy z psimi portretami - Marcel, Argo, Ksenia, Rudzik. Dawno, dawno temu to było...

                           764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...