Jump to content
Dogomania

Marcel, staruszek z Szydłowca - w DT u Funi, potrzebna karma dla wątrobowców


Marinka

Recommended Posts

Pisze tutaj bo za nic nie moge znalezc watku Argo .Dzisiaj rano Argo rozszarpał naszego 15 letniego ukochanego kota.Zmasakrował go ...Zawiezliesmy natychmiast do lecznicy ,zdazono tylko go przeswietlic .wszystkie jelita w srodku zostały uszkodzone .NIestety umarł ...Nie zapomne tego jak wyskoczyłam przez balkon by wyrwac go z jego pyska a on jak w amoku nie reagował na nic .Nie chce opisywac wiecej co z nim zrobił ...bo dostaje ataku histerii.KOtka się uratowała dwa lata temu ,pozszywana .Potem odgryzł jej ogon ....Teraz juz wiem ze nie moge pozwolic na to by życ w strachu .ZOstały ,mi  dwa koty w tym jeden małeńki przybłeda .Jego dni są policzone jesli Argo nie zostanie przeniesiony .Nie jestem w stanie byc non stop na podwórku i pilnowac.Agro musi zostac zabrany do innego dt .Od tego zalezy zycie pozostałych kotów .Ja jestem jeszcze w stanie zrozumiec ....ale mój mąż dostał szału ..To jego ukochany kot .Rozmawiał z nim i spał ...a zginął tak strasznie ..Prosze szukajcie mu coś dobrego szybko .Błagam was....

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś pomoze mi uratowac koty które mi zostały ??? Odezwijcie sie....Nie moge litować się nad jednym psem kosztem innych zwierzat .Niech ktoś sie odezwie....Dzisiaj rano mała kotka podbiegła mi do niego ..Boje się ze znów stanie się nieszczescie ....

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, funia napisał:

Czy ktoś pomoze mi uratowac koty które mi zostały ??? Odezwijcie sie....Nie moge litować się nad jednym psem kosztem innych zwierzat .Niech ktoś sie odezwie....Dzisiaj rano mała kotka podbiegła mi do niego ..Boje się ze znów stanie się nieszczescie ....

o mój Boże :( :( straszne to, co się stało :(

woj. pomorskie - strasznie daleka podróż :( może gdzieś bliżej coś się znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

Ten hotel jest dobry ,sprawdzony i warty tej drogi.2 hektary do dyspozycji psów ,staw do kąpieli ,wejescie do domu z innymi psami jjesli bedzie się zgadzał .No i Pani Magda znana w swiecie zwierzolubów jako super szkoleniowiec z sercem do psów ,które sa staracone jako psy agresywne lub wycofane .Agro bedzie mógł miec na zime boks wewnatrz ,I duzy wybieg na codzień .Spacery poza teren z innymi psami równiez..Wejdzcie na jej profil na Fb Magdalena Miluszkiewicz DZika Kępa.

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Marinka napisał:

Wszystko, fajnie w tym hoteliku...ale odległość ogromna. Koszty podróży bajońskie...a deklaracje mocno wykruszone :(

Czy to pierwszy atak Argo na kota?

Wstepnie znalazlam zaufany hotel u Pani Magdy Miluszkiewicz . Czekam na miejsce , woj pomorskie .mialam tam dwa psy z interwencji . Super miejsce i podejscie do psow 400 zl za miesniac 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, funia napisał:

Wstepnie znalazlam zaufany hotel u Pani Magdy Miluszkiewicz . Czekam na miejsce , woj pomorskie .mialam tam dwa psy z interwencji . Super miejsce i podejscie do psow 400 zl za miesniac 

Rozumiem, ale skąd weźmiemy pieniądze na transport?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

finansowe wieści z konta:

wpłaty:

50,- Marta Anna M. dla Argo (01.08.)

50,- Aimez_moi (03.08.)

40,- Marek M. (04.08.)

40,- ranias VIII (08.08.)

50,- mtf zalesie (10.08.)

10,- dorota1 dla Argo (10.08.)

20,- Bartosz Z. (11.08.)

40,- zachary (12.08.)

120,- Agusia P (25.08.)

50,- Marta Anna M. dla Argo (31.08.)

 

wydatki:

370,- za lipiec (04.08.)

370,- za sierpień (01.09.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...