Jump to content
Dogomania

Marcel, staruszek z Szydłowca - w DT u Funi, potrzebna karma dla wątrobowców


Marinka

Recommended Posts

Jak my stoimy finansowo? Na początku maja trzeba pomyśleć o puszkach dla Marcelka. Z bazarku dla chłopaków będzie ok. 270zł. Jeżeli dołożyłabym 10zł, to miałby 48 puszek. Może wtedy deklaracje wystarczyłyby na pokrycie hotelowania Argusia. To takie moje głośne myślenie.

Link to comment
Share on other sites

Jutro jade z Dziadulem do weta .Zauwazyłąm znaczne pogorszenie stanu siersci .Dzisiaj zawiozłam zdęcia do wetki .Wylada jej to na problem z tarczyca .Ogon zrobił się jak u szczura a siersc pod szyja wypada kępami .Skóra sucha z płatami jakby taki gruby łupiez .Ma miec pobrana krew na badania .Krew bedzie za dwa dni bo odsyłaja gdzies w POlske .

Za to apetyt ma ogromny ,I duzo pije ,

WIększosc czasu przesypia albo siedzi na pupie DLatego myslałąm ze ten ogon taki odgnieciony .ALe chyba to nie to .No nic .Dam znac rano przed 9 jutro jedziemy .

Moze by mu od razu porobic inne badania z krwi ?jak uwazacie ?

Wiem ,ze to kolejne koszty ,,,

Link to comment
Share on other sites

Wyniki wlasnie przyszły . Problem ktory wysunął sie na czołówkę to wątroba ... Jest z nią ewidentne problem . Potem pokaże wyniki bo rozmawiałam przez tel z wetka . Po wyniki musze pojechać na miejsce . TarcZyca niby Ok , ale wetka mowi ze jesli po kąpielach leczniczych skóra sie nie poprawi to mimo wszystko dostanie na stałe leki na nią . DZisiaj jadę z nim do psiego fryzjera gdzie koleżanka pozwoliła mi skorzystać z wanny i suszarki . Sama go tam wykąpie specjalnym szamponem . Te kąpiele bede musiała powtórzyć bo skóra jest w złym stanie . Sierść masakra . Stercząca , sztywna z łuskami . 

Link to comment
Share on other sites

Teraz wiem czemu tak stęka często .. Po prostu wątroba daje mu pewnie w kość . Podstawa to dieta . Koniec z animonda i innymi tłustymi rzeczami . On moze tylko karmy lecznicze typowo na wątrobę . Wzięłam mu trzy foremki 300 G od wetki sle to dla niego pikus . Za te trzy sztuki jest 30 zł do zapłaty . Trzeba ogarnąć na necie puszki ba wątrobę lub sucha. Hepatil czy cos w tym stylu . Biedaczysko 

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie ze dziadek woli puszki .Na watrobe to moze dzisiaj coś kupie bo nie mam jak pojechac  do wetki .To drugi koniec miasta.Zadzwonie i pójde do apteki .

Fryzjerka psia patrzac na jego skóre mówi ,ze jej to wyglada na zespół Cushinga ....

Link to comment
Share on other sites

Kochany Prezesunio, starutek poczciwy. 

Dostałam info od kuriera,że puszki doleciały. Jeżeli Marcelek musi mieć inne jedzonko, to zadysponuj funiu tymi puszkami, bo potrzeby zawsze są. Siedziałam trochę wczoraj w internecie, znalazłam przede wszystkim suchą karmę dla wątrobowców. Marcelek ząbków nie ma w komplecie,więc pewnie łatwiej by mu było jeść mokrą karmę, ale jaką? Może wetka coś podpowie. Funiu, daj znać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...