Jump to content
Dogomania

Marcel, staruszek z Szydłowca - w DT u Funi, potrzebna karma dla wątrobowców


Marinka

Recommended Posts

Funia napisała:

We wtorek przyszły puszki dla dziadula .Bedzie na 24 dni .Czyli za luty (na poczatku marca )bedzie tylko do dopłaty 50 zł .

Dziekuje Raniasku !!

Czyli za Marcelka (teraz na początku marca) dopłacamy za luty 50,00 zł + Argo (pełna stawka, czyli 360,00 zł)

Razem: 410,00 zł. Sporo nam zatem brakuje :(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Marinka napisał:

Funia napisała:

We wtorek przyszły puszki dla dziadula .Bedzie na 24 dni .Czyli za luty (na poczatku marca )bedzie tylko do dopłaty 50 zł .

Dziekuje Raniasku !!

Czyli za Marcelka (teraz na początku marca) dopłacamy za luty 50,00 zł + Argo (pełna stawka, czyli 360,00 zł)

Razem: 410,00 zł. Sporo nam zatem brakuje :(

Zgadza sie..

Jednak to kupowanie puszek się nie sprawdzi .Ja mam swój rytm kupowania ,który nigdy nie zgra sie z pieniędzmi które dostaje na ich jedzenie .

Chyba ,ze byłyby to 31 sztuk puszek ,kazdego miesiaca  .dla dziadka ,On ma straszny apetyt .Czasem nawet jedna to dla niego za mało .A przeciez dodaje mu troche suchej ..i gotuje tez .

Link to comment
Share on other sites

Uwazam ze powinno się zwrócić uwage Ladymonii .Zeby w końcu ruszyła się do spłaty swoich długów .Bo nie dośc ze to jej psy to jeszcze sama nie płaci od długiego czasu .Wyparowała jak kamfora ze wszsytkich swoich wątków i jest szczesliwa .A inni muszą się martwić i kombinować bo ona po prostu nie ma czasu albo pieniedzy ,

Pieniadze nikomu na drzewie nie rosną , .Zobowiazania swoje płacić trzeba .Bo psy  to nie obchodzi ..

Ja tez mam ,,swoje psy ,,które opłacam od dugiego czasu ..bo tkwią w dt .I nie mam takich zajawek ze znikam i zostawiam komuś na głowie problem.

Po prostu niektórzy nigdy nie dorastają ,I odpowiedzialnośc to dla nich obce słowo .

DLa mojego zdrowia psychicznego ,moze ktoś mógłby do niej zadzwonić ?No chyba ze nikt nie zechce ...to ja to zrobie ,

Argo ,Marcel ,Ksenia ...ciekawe czy są jeszcze inne ,które olała ...

Klasyka gatunku w jej wykonaniu ,

Link to comment
Share on other sites

No więc tak, piszę sobie sama do siebie, jakoś tak ostatnio pusto u Prezesunia. Jak funia dostanie puszki, to przydałoby się wysłać kolejne po 20 dniach, żeby Prezesunio miał ciągłość dostawy, czyli liczę na współpracę...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczy

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Jestem tu dzięki AgusiP i za sprawą bazarku, z którego 20% dochodu będzie dla Marcelka, albo nie 30%.

Zakochałam się w nim! Cudny jest!!!

Bazarek dzisiaj powinien być gotowy

Dziewczyny, bardzo dziękujemy za wsparcie. Prezesunio zasłużył już sobie na spokojną emeryturkę, a tu stale doły finansowe.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, ranias napisał:

Dziewczy

Dziewczyny, bardzo dziękujemy za wsparcie. Prezesunio zasłużył już sobie na spokojną emeryturkę, a tu stale doły finansowe.

Bardzo proszę, aby tylko kupujący dopisali. Zapraszam serdecznie!!!

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

Jestem tu dzięki AgusiP i za sprawą bazarku, z którego 20% dochodu będzie dla Marcelka, albo nie 30%.

Zakochałam się w nim! Cudny jest!!!

Bazarek dzisiaj powinien być gotowy

Gabrysiu wielkie dzieki kochana!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...