Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Przepraszam ze dopiero dzisiaj,ale w sobote umarła moja sunia..miłosc moja najwieksza i nie potrafie sobie z tym wogole poradzic bo to spadło jak grom z nieba....

 

Tak byłam widzialam sie z Argo. Mocno to przeżylam. 4 lata zrobiły swoje.. Nie chcial podejsc przez dluzsza chwile...po jakimś czasie podchodzil . Wygłaskalam go i wycalowalam. Trzeba zrobic wszystko by Argo mogl reszte zycia spedzic w domu...On ma problemy z chodzeniem .

Mam pare zdjec wysle Tysce . 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, funia napisał:

Przepraszam ze dopiero dzisiaj,ale w sobote umarła moja sunia..miłosc moja najwieksza i nie potrafie sobie z tym wogole poradzic bo to spadło jak grom z nieba....

 

Tak byłam widzialam sie z Argo. Mocno to przeżylam. 4 lata zrobiły swoje.. Nie chcial podejsc przez dluzsza chwile...po jakimś czasie podchodzil . Wygłaskalam go i wycalowalam. Trzeba zrobic wszystko by Argo mogl reszte zycia spedzic w domu...On ma problemy z chodzeniem .

Mam pare zdjec wysle Tysce . 

 

 

 

 

11 godzin temu, Murka napisał:

Nasz wielkopies Czarek też dzisiaj odszedł:(

Bardzo Wam współczuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2020 o 16:11, mari23 napisał:

wpłaty dla Argusia na konto stowarzyszenia:

45,- ranias (2.06.)

300,- Skarpeta im. Talcott (4.06.)

20,- Marek M. (5.06.)

25,- mtf zalesie (5.06.)

20,- zachary (8.06.)

10,- dorota 1 (12.06.)

53,39- mari23 (13.06.)

473,39 ,- razem wpłaty

360,- stan konta Argo w SHA na dzień 28.06.2020

finanse Argusia na koncie SHA:

wpłaty:

40,- ranias (02.07.)

20,- zachary (06.07.)

50,- mtf zalesie (06.07.)

30,- Marek M. (06.07.)

100,- Aimez_moi (06.07.)

60,- Dorota1 (14.07.)

10,- Jolanta 08 (17.07.)

40,- ranias (03.08.)

40,- mari23 (03.08.)

390,- razem wpłaty

wydatki:

720,- Hotelik u Murki - przel.03.07.)

30,- stan konta Argo w SHA dnia 03.08.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2020 o 12:29, ranias napisał:

Bez długu.....

oj tak, bez długu :)

ciągle myślę o Argo, od dawna "walczę" sama z sobą, by dać mu dom...choć to nie do końca taki prawdziwy dom, bardziej "staruszkowo", ale z pełną psów kanapą... jednak Argo coraz starszy, zaczynają się problemy z łapkami, a u mnie wysoki parter, 14 schodów, po których w 2011 nosiłam dogomaniackiego Charlisia[*]...on był dużo mniejszy i ja młodsza, zdrowsza.... 

wspominając Charliego pomyślałam o tej, która mi go przywiozła z wrocławskiego schroniska - o kikou - ona ma dom z wejściem "płaskim", bez schodów, a jej serce i doświadczenie znamy wszyscy, pomyślałam, że może na zimę mógłby się Argo na kanapę przeprowadzić... to tylko takie moje przemyślenia - co Wy na to?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mari23 napisał:

 

wspominając Charliego pomyślałam o tej, która mi go przywiozła z wrocławskiego schroniska - o kikou - ona ma dom z wejściem "płaskim", bez schodów, a jej serce i doświadczenie znamy wszyscy, pomyślałam, że może na zimę mógłby się Argo na kanapę przeprowadzić... to tylko takie moje przemyślenia - co Wy na to?

To byłoby wspaniałe... wspaniała starość... w domu... :( To chyba niejednego marzenie, aby Argo właśnie tak przeżył ostatnie lata, miesiące, tygodnie... ale czy kikou przypadkiem nie ma kotów/kota? :( Coś mi się kojarzy, że dogomaniacki Ptyś [*] musiał przeprowadzić się od kikou do anecik, bo Ptycholek gonił kota.

Aaaa Argo nie tylko je goni... Argo morduje koty z ogromną zawziętością, z tego też powodu stracił miejsce u funi :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...