Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Dnia 29.06.2020 o 18:10, Aldrumka napisał:

chyba jednak Ladymonia

dawno mnie to nurtowało i dzisiaj poszperałam (ok. strony 472) chyba umowę z hotelikiem gdy Argo zamieszkał u Murki ona podpisywała

nie wiem chyba raz tez o to pytałam ....ale czy ona jest odpowiedzialna czy tylko podpisała umowę bo nie miał kto nie wiem :(

Argo był zabrany razem z Marcelkiem ale kto je zabrał dokładnie z Szydłowca nie wiem 

 

Link to comment
Share on other sites

Mam dobrą wiadomość teraz już mogę wam ogłosić :) pewna wspaniała osoba Kamila (kama210) która swego czasu prowadziła tu wątek na dogomanii psów z Szydłowca (teraz działa tylko na fb)   nie pozostała obojętna wobec długów naszego  byłego Szydłowiaka i wspomogła z pieniędzy zgromadzonych dla Szydłowiaków jednorazowo Argusia opłatą za hotelik. to bardzo duża pomoc a w Szydłowcu na prawdę mają cały czas pod górkę z ilością psów w punkcie przetrzymań

tutaj wątek na fb psów w Szydłowcu proszę pamiętajcie też czasem o nich i wspomóżcie grosikiem ..

https://www.facebook.com/PunktPrzetrzymanSzydlowiec/

 

przypominam też cały czas o trwającej zbiórce na zrzutce dla naszego Chłopaka udostępniajcie:

https://zrzutka.pl/2gthy5

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja zaglądam codziennie, ale przyznaję,że otwieram częściej wątek na wcześniejszych stronach. Całkiem tutaj pusto się zrobiło..no ale najważniejsze że Arguś ma jeszcze dobre dusze przy sobie .Życzę Wam miłego dnia :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Strasznie żal mi Argo....Ten pies od zawsze byl niczyj ...Nigdy nie zadzwonil tel w jego sprawie . Serce mi pęka . Czy ktos moze mi na fb przesłac link do jego zdjęc? Tam sie potrafie poruszac . Na dogo juz niestety nie...Zalogowanie sie tutaj zajęlo mi mase czasu.Rusze z akcja promocyjna Argo .Kto moze mi wyslac zdjecia?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, funia napisał:

Strasznie żal mi Argo....Ten pies od zawsze byl niczyj ...Nigdy nie zadzwonil tel w jego sprawie . Serce mi pęka . Czy ktos moze mi na fb przesłac link do jego zdjęc? Tam sie potrafie poruszac . Na dogo juz niestety nie...Zalogowanie sie tutaj zajęlo mi mase czasu.Rusze z akcja promocyjna Argo .Kto moze mi wyslac zdjecia?

Miło Cię widzieć na Dogomanii :)
Mogę przesłać Ci parę zdjęć Argo poprzez Messengera. Ogłaszam go, więc mam pozapisywane zdjęcia - nie wszystkie, ale sporo i tak.

13 godzin temu, funia napisał:

Zorganizuje tez zbiorke by pomoc w spłacie dlugu . 

Zbiórka była, ale się zakończyła - więc może uda się zrobić nową? https://zrzutka.pl/2gthy5

Link to comment
Share on other sites

Tak Tyska wyslij mi te foty na messengera. Bede go caly czas oglaszac. Czy moglabys( tyle psow poszlo po Twoich ogloszeniach )napisac tkliwy tekst o Argo? Mozesz podac moj numer telefonu . Moze na olx? 

Ja teraz jade na tydz na urlop ale po urlopie podtrzymuje chcialabym odwiedzic Argo i wziac go na spacer . Czekam na odpowiedz w tej sprawie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2020 o 22:31, funia napisał:

Czy moglabym przyjechac do niego w odwiedziny? Zabrac go na spacer?? Przywiezc mu karme mokrą? On tak lubial zawsze animonde albo gotowane....czy moze jakiś lek na stawy?? Bo pamietam ze mial problemy z łapami..

W odwiedziny zapraszam, ale nie wiem czy Argo będzie chętny na spacer. Ma poważne zwyrodnienia w kręgosłupie, chodzi sztywno i raczej się oszczędza. To już dziadzio. Cały czas dostaje tabletki Caniviton na stawy.

Link to comment
Share on other sites

Argo ma ogrom wirtualnych przyjaciół:)

 

Rozliczenie:

Stan konta 20 czerwiec wynosił -1315,20 zł

+50 zł uxmal

+50 zł Poker

+100 zł Tianku (bazarek)

+30 zł Iwona K.

+500 zł Stow. Dog Rescue

+720 zł Help Animals

+150 zł mariusz pp

+400 zł jess

-360 zł hotelowanie 21.06-20.07

-27 zł odrobaczenie + Fiprex

Stan konta na 20 lipiec wynosi +297,80 zł.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...