Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

22 godziny temu, Poker napisał:

Te wyniki łącznie z niska glukozą świadczą o czymś poważnym. Na pewno nie są spowodowane problemami z kręgosłupem.

nerki, wątroba, trzustka - wyniki naprawdę dobre, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek... co by to mogło być? :( :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2020 o 20:12, Murka napisał:

Rozliczenie Argo:

Stan konta na 18 październik wynosił -74,80 zł

+60 zł RIVER

+10 zł Jolanta08

+30 zł Iwona K.

+400 zł Help Animals

+50 zł RIVER

+100 zł maarit

+100 zł mariusz_pp

-360 zł hotelowanie 19.10-17.11

-12 zł Fiprex

-11 zł Rumen Tabs

-18,30 zł antybiotyk

-20 zł badanie moczu

Stan konta na 17 listopad wynosi +403,50 zł.

Faktura na 400 zł dotarła, dziękuję !

Dnia 29.11.2020 o 19:50, Poker napisał:

Jest stan zapalny niewątpliwie. Może w paszczy?  Jak uszy? Dobrze by było zrobić USG brzucha.

Trzeba zdiagnozować Argusia dokładnie. Jeśli zabraknie środków, pokryję ten brak.

Dostałam darowiznę na leczenie Łatusia [*]...leczenia nie było :(

niech te pieniążki pomogą Argusiowi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2020 o 20:46, Poker napisał:

Te wyniki łącznie z niska glukozą świadczą o czymś poważnym. Na pewno nie są spowodowane problemami z kręgosłupem.

Wet powiedział, że glukozą nie ma się co martwić, a stan zapalny może być od kręgosłupa, zwłaszcza, że Argo  coraz gorzej chodzi. Na spokojnie zastanowi się co mu zaaplikować, prawdopodobnie będzie to jakiś steryd.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mój piesio , który umarł  z powodu zapalenia otrzewnej miał obniżony poziom glukozy i wtedy wet powiedział mi , że za wsze obniżony poziom glukozy świadczy o poważnym schorzeniu. Nie jestem wetem i mam nadzieję ,że to tylko od kręgosłupa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2020 o 00:08, Poker napisał:

Mój piesio , który umarł  z powodu zapalenia otrzewnej miał obniżony poziom glukozy i wtedy wet powiedział mi , że za wsze obniżony poziom glukozy świadczy o poważnym schorzeniu. Nie jestem wetem i mam nadzieję ,że to tylko od kręgosłupa.

Myślę, że wszystko zależy od tego czy poziom glukozy jest naprawdę niski czy tylko lekko odbiega od normy.

W każdym razie wet na razie zalecił podawanie przeciwbólowego i przeciwzapalnego Cimalgexu, zobaczymy jak się po tym będzie czuł.

 

Koszt badania krwi 65 zł + 4,50 zł dojazd weta (27 zł na 6):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5071406f73543519

Koszt Cilmagexu 52 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/66e0cbe34f830f01

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2020 o 16:07, Murka napisał:

Myślę, że wszystko zależy od tego czy poziom glukozy jest naprawdę niski czy tylko lekko odbiega od normy.

W każdym razie wet na razie zalecił podawanie przeciwbólowego i przeciwzapalnego Cimalgexu, zobaczymy jak się po tym będzie czuł.

 

Koszt badania krwi 65 zł + 4,50 zł dojazd weta (27 zł na 6):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5071406f73543519

Koszt Cilmagexu 52 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/66e0cbe34f830f01

Podlicz finanse Argusiowe, przeleję, ile trzeba :)

A najważniejsze - jak się czuje nasz senior ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Podlicz finanse Argusiowe, przeleję, ile trzeba :)

A najważniejsze - jak się czuje nasz senior ?

Trochę było lepiej na początku brania leków, ale teraz znów gorzej. Argusiowi wyraźnie przednia łapa odmawia czasem posłuszeństwa i już dwa razy na moich oczach się potknął:( Jutro będzie u nas wet to go obejrzy. Bez sterydu się chyba nie obejdzie...

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Trochę było lepiej na początku brania leków, ale teraz znów gorzej. Argusiowi wyraźnie przednia łapa odmawia czasem posłuszeństwa i już dwa razy na moich oczach się potknął:( Jutro będzie u nas wet to go obejrzy. Bez sterydu się chyba nie obejdzie...

U mnie dokładnie tak ma staruszek Kajtuś, zwłaszcza, jak wstanie z nocnego spania, nie może stanąć na łapkę, kilka razy już przy mnie mocno się potknął. I niestety nic się nie da zrobić, pies stary i łapinka łącznie z barkiem pogruchotana kiedyś była. Może i Arguś miał jakieś uszkodzenia, może śrut ( był żywą tarczą kiedyś), może stan zapalny jest w stawie barkowym...może RTG zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2020 o 20:17, mari23 napisał:

ciąg dalszy finansów:

wpłaty:

30,- Marek M. (05.08.)

25,- mtf zalesie (05.08.)

20,- Zachary (06.08.)

10,- dorota1 (11.08.)

40,- ranias (02.09.)

20,- zachary (03.09.)

25,- mtf zalesie (03.09.)

30,- Marek M. (07.09.)

100,- Aimez_moi (07.09.)

10,- dorota1 (14.09.)

40,- ranias (01.10.)

20,- zachary (05.10.)

25,- mtf zalesie (05.10.)

30,- Marek M. (05.10.)


425,- razem wpłaty

428,20 przelew 02.10.

26,80 stan konta Argo dn. 10.10.2020

wpłaty:

10,- dorota1 (15.10.)

40,- ranias (02.11.)

20,- zachary (4.11.)

25,- mtf zalesie (4.11.)

30,- Marek M. (05.11.)

20,- dorota1 (12.11.)

40,- ranias (03.12.)

20,- Zachary (07.12.)

25,- mtf zalesie (07.12.)

30,- Marek M. (07.12.)

113,20,- od psiaków mari23 na badania dla Argusia

wydatki:

400,- przelew do Murki (10.11.)

Stan konta Argo na dzień 08.12.2020 wynosi  0- zł

Link to comment
Share on other sites

Z mojego bazarku ktory rozliczam bedzie skromne 50 zl do Argusiowej skarbonki 

Po nowym roku trzeba szykowac znowu jakis bazarek.. teraz bede robic dla Emilki bo zbieramy na operacje lapki :(

 Dla Argo jak ktos mialby fanty i zrobil zdjecia i zajal sie wysylka to ja chetnie wystawie taki bazarek  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2020 o 09:34, mari23 napisał:

U mnie dokładnie tak ma staruszek Kajtuś, zwłaszcza, jak wstanie z nocnego spania, nie może stanąć na łapkę, kilka razy już przy mnie mocno się potknął. I niestety nic się nie da zrobić, pies stary i łapinka łącznie z barkiem pogruchotana kiedyś była. Może i Arguś miał jakieś uszkodzenia, może śrut ( był żywą tarczą kiedyś), może stan zapalny jest w stawie barkowym...może RTG zrobić?

Wet wczoraj oglądał jak Argo chodzi i stwierdził, że to jest neurologiczne. Zastanawiał się nad sterydem, ale w końcu stwierdził, żeby na razie jeszcze pociągnąć Cimalgex dłużej, bo steryd to jednak duże obciążenie. Można pomyśleć nad podawaniem Cimalgexu na stałe.

Ja mam jeszcze trochę Previcoxu (jest lepszy i mniej obciążający), to zapytam weta czy można mu to podawać i w jakiej dawce.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Murka napisał:

Wet wczoraj oglądał jak Argo chodzi i stwierdził, że to jest neurologiczne. Zastanawiał się nad sterydem, ale w końcu stwierdził, żeby na razie jeszcze pociągnąć Cimalgex dłużej, bo steryd to jednak duże obciążenie. Można pomyśleć nad podawaniem Cimalgexu na stałe.

Ja mam jeszcze trochę Previcoxu (jest lepszy i mniej obciążający), to zapytam weta czy można mu to podawać i w jakiej dawce.

Jeśli neurologiczne, to może trzeba by było jakiś lek wspomagający krążenie, dotlenienie mózgu...nie znam się na tym, mam wprawdzie mocno uszkodzoną neurologicznie Morelkę, ale ona nie kuleje, tylko ma tzw. chód koguci.

Chociaż on to może mieć zwyczajnie od kręgosłupa, nie od mózgu...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2020 o 17:18, Tianku napisał:

Posłałam na konto Murki 54 zł z mojego bazarku w części dla Argusia

Dzięki wielkie za pomoc dla Argusia. Jak to dobrze, że piesio ma tylu dobrych ludzi wokół siebie.

Edited by ranias
literówka
Link to comment
Share on other sites

Argo biega! Cimalgex pomaga i wet powiedział, że choć Previcox jest mocniejszy to lepiej nie zmieniać, skoro jest poprawa. Dokupiłam więc Cimalgexu dla Argo, koszt 188,90 zł. Kupiłam także Rument Tabs (koszt 11 zł), bo jak Argo przestał go dostawać, to znów się koopki rozrzedziły. Poniżej rachunek z rozpiską:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b18e9a52913c50fe

 

I rozliczenie:

Stan konta na 17 listopad wynosił +403,50 zł

+20 zł Tianku

+10 zł Jolanta08

+20 zł Iwona K.

+54 zł Tianku (bazarek)

+10 zł Jolanta08

-360 zł hotelowanie 18.11-17.12

-65 zł badanie krwi

-4,50 zł dojazd weta

-52 zł Cimalgex

-188,90 zł Cimalgex

-11 zł Rumen Tabs

Stan konta na 17 grudzień wynosi -163,90 zł.

 

Kończy się Caniviton, mam dokupić?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Argo biega! Cimalgex pomaga i wet powiedział, że choć Previcox jest mocniejszy to lepiej nie zmieniać, skoro jest poprawa. Dokupiłam więc Cimalgexu dla Argo, koszt 188,90 zł. Kupiłam także Rument Tabs (koszt 11 zł), bo jak Argo przestał go dostawać, to znów się koopki rozrzedziły. Poniżej rachunek z rozpiską:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b18e9a52913c50fe

 

I rozliczenie:

Stan konta na 17 listopad wynosił +403,50 zł

+20 zł Tianku

+10 zł Jolanta08

+20 zł Iwona K.

+54 zł Tianku (bazarek)

+10 zł Jolanta08

-360 zł hotelowanie 18.11-17.12

-65 zł badanie krwi

-4,50 zł dojazd weta

-52 zł Cimalgex

-188,90 zł Cimalgex

-11 zł Rumen Tabs

Stan konta na 17 grudzień wynosi -163,90 zł.

 

Kończy się Caniviton, mam dokupić?

Dokup i dolicz do tego minusa powyżej, a ja zrobię przelew żeby było na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...