Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Dnia 7.08.2020 o 21:33, ranias napisał:

Byłoby super, gdyby kikou się zgodziła. Wiemy,że Argo ma problem ze stawami i wiekowy już przecież z niego piesio. Miałby domek na dożycie...a może jakaś suczka by mu tam przypadła do gustu. 

wzruszyły mnie bardzo ostatnie trzy zdjęcia, pokazują, jak mocno Arguś się postarzał

pytałam właśnie kikou, mam tam u niej wielkiego ślepka Bezika, który na początku sprawiał mnóstwo problemów, atakując inne psiaki, dzwoniąc w jego sprawach "przy okazji" wspomniałam o Argusiu.... chyba mój drżący głos i przełykane łzy sprawiły, że kochana kikou zgodziła się "zapisać" Argusia do kolejki, prawdopodobnie we wrześniu będzie możliwe "udomowienie" Argusia...mówiłam też o kotach, ale mamy nadzieję, że dziadziuś Argo już zapomniał do czego koty służą ;)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Super by było, gdyby Argo został ulokowany w domu. Ja mu mogę tylko boks wewnętrzny zaoferować na zimę... Z tymi kotami to jednak trzeba będzie uważać, bo Argo niby taki łagodny i spokojny, ale przy misce potrafi capnąć. Kota zapewne nie zdoła dogonić, ale jak mu jakaś sierotka podejdzie pod pysk, to różnie może być.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno docelowo do kikou nie damy rady dostarczyć Argo, maksymalnie do połowy drogi (np. Katowice).

 

Kupiłam dla Argo Vectrę 3D, bo zaczęły mu dokuczać muchy (obsiadają końcówki uszu). Koszt Vectry 34 zł. Na fakturze są zakupione 3 preparaty dla trzech psiaków (prócz Argo jeszcze dwa taki problem):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6ab0b8d4d9438286

 

Vectrę podałam w środę po południu i już następnego dnia widać było działanie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ranias napisał:

Jeżeli będziemy myśleć o przeprowadzce Argusia do kikou, to musimy zebrać pieniądze na transport. I myślę,że to  będzie niemała kwota. No i jak to ogarnąć logistycznie...

A gdzie mieszka kikou? 

P.S. na zrzutce jest ponad 700 zl tylko musza trafic do Murki..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2020 o 09:44, Tianku napisał:

A gdzie mieszka kikou? 

P.S. na zrzutce jest ponad 700 zl tylko musza trafic do Murki..

Patrząc na mapę Polski to kikou mieszka w lewym dolnym rogu, mała, kręta, malownicza górska  wieś w okolicy Lwówka Śląskiego, najbardziej "dolna" część Dolnego Ślaska, przeciwległy kraniec Polski dla obecnego miejsca pobytu Argusia

Link to comment
Share on other sites

Na swoim koncie olx mam 50% rabatu na promowanie własnych ogłoszeń, bez względu na wybór pakietu :). Jeśli opiekunowie Argo są zainteresowani to mogę wyróżnić mu ogłoszenie, wówczas poproszę o zwrot gotówki na moje konto. Promocja trwa tylko przez 4 dni, więc do tego czasu trzeba podjąć decyzję.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Na swoim koncie olx mam 50% rabatu na promowanie własnych ogłoszeń, bez względu na wybór pakietu :). Jeśli opiekunowie Argo są zainteresowani to mogę wyróżnić mu ogłoszenie, wówczas poproszę o zwrot gotówki na moje konto. Promocja trwa tylko przez 4 dni, więc do tego czasu trzeba podjąć decyzję.

Tysiu wyrożnij na miesiac i wyslij mi Twoje konto 

Link to comment
Share on other sites

Murko, czy Twoje wewnętrzne kojce są nieogrzewane zimą?. Jak w nich jest, jeśli chodzi o warunki do spania czy w ogóle odpoczynku psa?. Argo już tyle czasu jest u Ciebie, ma przyjaciólkę, znajome kąty, posesję, osoby do opieki....Wiem, że dla staruszka byłoby lepiej w domu ale czy on to tak odbierze?. Kolejna zmiana, kolejna przeprowadzka....Tak jak starzy ludzie tego nie lubią, tak i Argo może to się wcale nie spodobać i ....niewykluczone, że popadnie w depresję, będzie tęsknił...i szybko nam zgaśnie.... Może tylko zafundować coś ciepłego w tym boksie wewnętrznym a nie wywracać po raz kolejny jego życie do góry nogami?....Przepraszam za moje wtrącenie 3 groszy ale jestem z Argo od początku, deklaracje płacę również i dlatego pozwoliłam sobie się odezwać w jego sprawie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...