Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Murko sprawdzicie mu proszę obroże bo jak go oddawałam była mocniej zacisnieta.Zawsze miał trochę lużniej.Biedny ...serce boli .Nie wiem czy powinnam tu zagladac.

Gdyby nie jadł i widać bedzie  ,ze strasznie przezywa to pisz.Trzeba coś myślec .

On kocha ludzi kazdego bez wyjatku ,nawet obcych .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 10.09.2016 o 12:11, funia napisał:

Właśnie pojechał.... okropnie się czuje ... samo się płacze..

to trudne, ale konieczne - nie płacz, Kasiu, z każdym dniem będzie łatwiej i Tobie, i Argusiowi

16 godzin temu, ranias napisał:

Trzymam kciuki za Argo, żeby ta pierwsza noc w nowym domu nie była trudna, żeby odnalazł się w nowym miejscu i żeby towarzystwo innych psiaków pozwoliło mu zapomnieć. Powodzenia piesku

I ja się przyłączam :)

O 10.09.2016 o 12:31, Tyś napisał:

Funiu, nie możesz czuć się okropnie. To zrozumiałe, że przez tyle lat się przywiązałaś do Argo.. Dziękuję za długoletnią opiekę nad psiakiem. U Murki będzie miał dobrze, a Wy nie będziecie się już musieli martwić o koty :).

Zasłużyłaś na podziękowania - DZIĘKUJEMY !!!  Podopieczny Argo też dziękuje !!!

Murko - fotki Argusia piękne :) a mini-sobowtór Pucek - przesłodki :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Argo dziś już trochę lepiej, w boksie czysto, wszystko pozałatwiał na spacerku. Apetyt ma. Na razie jest sam i na spacery wychodzi także sam, żeby sobie spokojnie wszystko zobaczył i się z nami zapoznał. Zaczyna się interesować innymi lokatorami hoteliku i nieśmiało pomachuje ogonkiem do psów w boksach:)

funia, obroża jest ok, nie jest za ciasna. Na razie Argo chodzi na smyczy, czasami się trochę zapiera (zwłaszcza jak trzeba wrócić do boksu...), więc poluzuję mu jak się trochę do nas przyzwyczai i będzie spacerował luzem. Kleszczy u nas nie ma, tzn. psy ich jakimś cudem nie łapią. Za jakiś czas zakropię Argo Fiprexem, aby miał zabezpieczenie na wszelki wypadek.

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś napisał:

Jakie tu są wspaniałe wieści! :)
Wspaniale, wspaniale, wspaniale.

Argo jeszcze trochę oszołomiony zmianą, ale raz-dwa się oswoi z nową sytuacją :)

Też tak myślę :) 

Z każdym kolejnym dniem będzie coraz lepiej. Towarzystwo do wspólnych wybiegów też się znajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...