Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

O 28.08.2016 o 20:53, handzia napisał:

Na prośbę funi wstawiam zdjęcia kota :( :( :( bardzo mi przykro...

 

 

 

 

Ten kot był dla nas tak jak dla niektórych ukochany pies w domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RYcze za nim kazdego dnia ...kazdego .WIec nie piszcie mi o trudnej i cięzkiej podrózy Argo ..Bo on żyje i ma się dobrze .

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, funia napisał:

Perełko wpadłaś tutaj jak meteoryt nie wiadomo skąd i po co ....

Skoro chcesz brać udział w dyskusji to przeczytaj wątek a potem wypisuj swoje filozofie ,zyciowe .

Argo zaatakował już dwukrotnie moja kotkę .Raz ledwo uszła z życiem ( są zdjecia po operacji ) i drugi kiedy straciła ogon .( tez sa zdjecia ) .

Argo przy nas nigdy nawet nie próbował tego robić ,Wiadac było jednak ,ze zapedy ma ale czuł respekt.Swoja ,,robote robił jak miał sposobnośc .PO PROSTU .

 

 

Trzeba było 6 lat, żeby dojść do takiego wniosku.

 

Link to comment
Share on other sites

Jutro zadzwonię do Ady która również wozi psiaki ile by wzięła za transport. Jak taniej to ona zawiezie Argo. 
Teraz funia załatwia z p. Magda kilka spraw tzn. Kiedy dokładnie będzie miejsce i ma ta pani skontaktować się ze mną przez Facebooka a później tel odnośnie umowy i dogadania płatności. 

Dzwoniła dzisiaj Murka ze wolne jest miejsce od jutra. 

Ogłoszenia dla Argo zaczniemy robić od końca października na woj. Dolnośląskie ok??  
Czy jest ktoś chętny do zbierania pieniędzy na transport? Czy ja mam zbierać? 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani, Murka ma wolne miejsce w swoim hoteliku, u Pani Magdy wolnego miejsca nie ma, a i kasy na transport również... dlatego podjęłyśmy decyzję, że Argo pojedzie do Murki.

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że Argo znów zaatakuje innego kota u funi. Aby funia była spokojna o los swoich kotów i Argo był bezpieczny to rozsądna i  potrzebna decyzja.

Wiem, że u Murki Argo nie będzie miał źle :)

Podróż też będzie mniej męcząca, bo odległość jest dziesięć razy mniejsza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to mamy jasność w temacie i wiemy czego się trzymać.

Marinko, wobec tego porobię zdjęcia - może mały bazarek na jedzonko Marcelka i hotelik Kseni?

 

W mojej psio- ludzkiej Rodzinie same złe rzeczy. Może Argo rozpocznie dobro, bo nie mam siły już...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Marinka napisał:

Już jutro Arguś opuści Zamość i pojedzie do Murki. Ponieważ ma krótką sierść zamieszka w boksie wewnętrznym. 

Koszt transportu to 30 złotych.

Opłata miesięczna to 12 zł/miesiąc

pj, Marinko - to chyba jakaś mega-promocja była, skoro 12 zł/miesiąc :)

12 zł/doba oczywiście :)

 

2 godziny temu, ranias napisał:

No to mamy jasność w temacie i wiemy czego się trzymać.

Marinko, wobec tego porobię zdjęcia - może mały bazarek na jedzonko Marcelka i hotelik Kseni?

W mojej psio- ludzkiej Rodzinie same złe rzeczy. Może Argo rozpocznie dobro, bo nie mam siły już...

ranias - całym sercem i ja z Tobą <3 wiem, jak bardzo to boli :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ranias napisał:

No to mamy jasność w temacie i wiemy czego się trzymać.

Marinko, wobec tego porobię zdjęcia - może mały bazarek na jedzonko Marcelka i hotelik Kseni?

 

W mojej psio- ludzkiej Rodzinie same złe rzeczy. Może Argo rozpocznie dobro, bo nie mam siły już...

Oczywiście, nawet jutro wieczorem mogę zrobić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...