Jump to content
Dogomania

Lwów - maj 2010


Betulka

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']piszesz i masz!
sobota - Philip Behan - Irlandia
niedziela - Goido Vandoni - Italia[/QUOTE]
Wielkie serdeczne DZIĘKI,nie jadę sędziowie mi nie odpowiadają.

[COLOR=Purple]A tak z ciekawości jakie są wymagania na [U][B]Championa UKRAINY?[/B][/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']odpowiedź jest krótka - nie.[/QUOTE]

nie spieszylabym sie z takimi odpowiedziami gdyz znam pare przykladow psow z zeszlego roku ktore wlasnie za jednego caca dostaly championat mimo iz reguly byly zupelnie inne.

mozliwosci uzyskania championatu ukrainy (oficjalne):
1. 6 CACow z krajowek od przynajmniej 5 roznych sedziow, miedzy 1 a ost rok i 1 dzien odstepu
2. 4 CACe, 3 z krajowek, 1 z miedzynarodowki, odstep 6 miesiecy, wszystkie od innych sedziow
3. 3 CACe - 2 z podwojnej cacibowej z jakiegokolwiek miasta w ktorym sa organizowane i 1 cac z miedzynarodowki w Kijowie
4. 2 CACe z podwojnej cacibowej z Kijowa
5. 2 CACe z jakichkolwiek 2 cacibowek ale to tylko dla psow uzytkowych majacych odpowiedni certyfikat uzytkowosci
6. Na Ukrainskiej wystawie championow najlepszy pies i najlepsza suka otrzymuja tytul championa ukrainy

Link to comment
Share on other sites

Piękne dzięki za odpowiedzi , szczerze to sie troche łudziłem , że może wróce z championem ukrainy tym bardziej że mamy z jednej miedzynarodówki CAC,CACIB I BOB , wymogi są ale odstepstwa od nich jak widać również ,no nic bedziemy walczyc :mad::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyDobermann']nie spieszylabym sie z takimi odpowiedziami gdyz znam pare przykladow psow z zeszlego roku ktore wlasnie za jednego caca dostaly championat mimo iz reguly byly zupelnie inne.

mozliwosci uzyskania championatu ukrainy (oficjalne):
1. 6 CACow z krajowek od przynajmniej 5 roznych sedziow, miedzy 1 a ost rok i 1 dzien odstepu
2. 4 CACe, 3 z krajowek, 1 z miedzynarodowki, odstep 6 miesiecy, wszystkie od innych sedziow
3. 3 CACe - 2 z podwojnej cacibowej z jakiegokolwiek miasta w ktorym sa organizowane i 1 cac z miedzynarodowki w Kijowie
4. 2 CACe z podwojnej cacibowej z Kijowa
5. 2 CACe z jakichkolwiek 2 cacibowek ale to tylko dla psow uzytkowych majacych odpowiedni certyfikat uzytkowosci
6. Na Ukrainskiej wystawie championow najlepszy pies i najlepsza suka otrzymuja tytul championa ukrainy[/QUOTE]

hm... Ja jestem legalistką i to co jest legalne jest dla mnie zgodne z prawem i tego się trzymam, choć wiem, ze to niemodne.

A jak to mozliwe że za 1 cac dostały psy championat? Ze Lwowa właśnie? Jakieś przyklady moze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']Ja już dostałam potwierdzenie na mail.

Mam jeszcze jedno pytanie- oplata za wystawy to 40 euro, ale jest napisane że platne w hrywnach- ale wiadomo ile ich sobie zażyczą??[/QUOTE]

to nawet lepiej że w hrywnach, choć z początku może to byc pewnien problem. Ale chwilowy. (trzeba się dowiedzieć ile wląśnie chcą tych hrywni za oplatę)
Tam kantorów (obmin walut) jak u nas spożywczych i aptek razem wziętych. Nawet na wystawie będzie czynny kantor - piętro wyżej pewnie. Lepsze kursy mają na "mieście" czyli już w pobliżu hali, koło dworca autobusowego - jakieś 200 metrów od hali. Na granicy też są kantory.
W tamtym roku na wymianie eur na hrywny na rożnicy w kursach mieliśmy obiad! Nie jakiś tam wymyślny, ale smaczny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']Dzięki za odp.

Rozumiem, że na miejscu (czyt. na Ukrainie) złotówki też spokojnie wymienie na hrywny?? Czy lepiej się zaopatrzyć w euro w Polsce?[/QUOTE]

ja już od dawna nie wymieniam złotych na €, tylko biorę złotówki i tam wymieniam na miejscu.
W wielu miejscach w Polsce tej przygranicznej też możesz w kantorach wymienić złotówki na hrywny.
Kantory na Ukrainie choć wyglądają dość dziwnie są bardzo bezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie Wy macie wieksza wiedzę niz ja , czy ktos mógłby mi powiedzieć gdzie ta wystawa jest , adres jakis bo nie moge nic znaleśc jest tylko adres zarządu i tyle , jak nastawić GPS jak nie wiem gdzie jechać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obi']Nie ma jeszcze informacji o spisie wystawców czy planie sędziowania???[/QUOTE]

spisoki na każdą wystawkę wg stanu na dzień 24.04.2010.

[URL]http://ksulviv.org/[/URL]

a wystawa jest w CENTRUM WYSTAWOWYM LEMBERG
Lwów ul Kukurydziana 2.

na ichniej stronie na pasku z prawej strony są linki do formularzy zgłoszeniowych i tam nad każdym z nich jest fotka i mapka jak dojechać.

Link to comment
Share on other sites

A mam pytanie, świadecwto od lekarza powiatowego ma byc wydane minimum czy max 48h przed wyjazdem, dzwonilam do powiatowego - powiedzieli mi ze ono ma ważnosc 2 tygodnie a 48 h to czas od wydania przez lekarza zaswiadczenia ze pies jest zdrowy do momentu stawienia sie z tym zaswiadczeniem do lekarza powiatowego? Czy ktos móglby powiedziec kiedy najlepiej isc do powiatowego jesli wyjezdzam w piatek (7.05)?
Z góry dzieki za odpowiedz..

Link to comment
Share on other sites

padł mi trasport, szukam kogos kto zabrałby mojego psa do Lwowa i potem przywiózł go powrotem... szukam osoby która jedzie z okolic Rzeszowa, lub bedzie przejeżdżac przez Rzeszów..... mała suczka w transporterku...

Link to comment
Share on other sites

Kto jedzie z Anramora? Bo ma pewną propozycję - organizujemy spotkanie dogomaniaków - "psią herbatkę". Szykujcie się z busa Anramora na spotkanie! szczegóły do dogadania.
A poza tym - mam nadzieję na osobiste poznanie osób które do tej pory znam tylko z dogo! Co Wy na jakieś spotkanie na wystawie? Tylko kubki na herbatę weźcie sobie, czajnik zapewniamy! Woda (o dziwo!!!!) jest w kranie w tych halach całą dobę.
[B]Baha[/B] jeśli do Lublina jakoś dostarczysz piesa to pewnie byśmy mogli zabrać! na pv mi napisz, byle szybko, bo jutro nie mam dostępu do maila!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...