Jump to content
Dogomania

Lwów - maj 2010


Betulka

Recommended Posts

[quote name='szaron']Czy jest jeszcze wolne miejsce?[/QUOTE]

Jeśli chodzi Ci o miejsce w busie to pisz na maila
[email][email protected][/email]
i się po prostu dowiedz! (to nie moj mail, a koleżanki, co organizuje przejazdy na wystawy nie tylko do Lwowa)
A jeśli chodzi Ci o miejsce na wystawie to myślę, że są!
Tylko pamiętaj, że to kraj nieunijny i tam są inne przepisy na granicy niż jak wieziesz psy do Unii (najlepiej popatrz na topik z ubiegłego roku - raczej nic się nie zmieni....)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szaron']Na tego maila już pisałam i nie dostałam odpowiedzi a odnośnie przepisów to chyba nie są inne niż do Anglii a tam już byłam z tym psem.[/QUOTE]

to napisz raz jeszcze, bo tak się czasem robi, że maile nie dochodzą - ja mam przez jedną z sieci komórkowych a koleżanka przez radiówkę i nie jest to najlepsze rozwiązanie, bo czasem maile się po prostu gubią.... Niestety. Nie każdy ma możliwość dostępu do szerokopasmowego internetu. A i szybkość mojego pozostawia wiele do życzenia. ja nawet nie mogę oglądać filmików z yutuba bo ładuje się mi to ponad 10 minut. Niestety, cywilizacja skonczyła się kilkadziesiąt km przed moją dziurą.
A przepisy na Ukrainie - poczytaj jednak topik z ubiegłego roku. Ja w Anglii z psem nie bylam, ale podejrzewam, ze mają dość normalne i czytelne dla wszystkich przepisy.

a tak przy okazji - wiecie w którym roku zaczęła się II wojna światowa w Polsce? w 39. A w którym roku w związku Sowieckim? w 41. To co robili Niemcy tyle czasu na tych terenach?
Stali na granicy.....

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, a tak z ciekawości skąd taka pewność (tutaj się pisało), że zwycięzcy tej wystawy od razu dostają Championat Ukrainy? Jakaś umowa z KSU? Bo ani na stronie organizatora wystawy, ani na stronie KSU [url]http://www.uku.com.ua/shows_champ/titles.html[/url] nic o tym nie ma.
Bo oficjalnie żeby skończyć ten Championat (dorosły) psom polskim trzeba mieć:
- albo 2 x CAC z 2 x CACIBów w Kijowie (w grudniu i kwietniu)
- albo 2 x CAC z 2 x CACIBów w jakichkolwiek miastach Ukrainy + jeszcze CAC z CACIBa w Kijowie
- albo 2 x CAC z jakichkolwiek CACIBów, jeżeli są to psy pracyjące mające odpowiedni certyfikat
- albo 4 x CAC, w tym jeden z CACIBa (i nie mniej niż 6 mies. między pierwszym a ostatnim) od różnych sędziów
- albo 6 x CAC z jakichkolwiek wystaw (i nie mniej niż 1 rok i 1 dzień między pierwszym a ostatnim) od przynajmniej 5 różnych sędziów.
Jest także dla wystawców zagranicznych niektórych krajów możliwość otrzymać ten Championat za 1 CAC, jeżeli jest Championat swego kraju. Ale Polski do nie dotyczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szaron']Na tego maila już pisałam i nie dostałam odpowiedzi a odnośnie przepisów to chyba nie są inne niż do Anglii a tam już byłam z tym psem.[/QUOTE]
Test na przeciwciała jest potrzebny tylko na granice żeby wrócić z Ukrainy do kraju UE. Do wjazdu na Ukrainę i dla wstępu na wystawę jest potrzebna tylko książeczka zdrowia albo paszport weterynaryjny z ważną datą szczepienia przeciw wściekliznę i certyfikat od weterynarza powiatowego. Na wystawie nawet mogą nic nie sprawdzać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyDobermann']bedziesz we Lwowie?jesli tak to bedziemy mialy czas w koncu pogadac i sie zobaczyc... jak tam maluchy?
jesli jest ktos jeszcze chetny na wyjazd do Lwowa ja mam wolne miejsce w busie, serdecznie zapraszam[/QUOTE]
Cześć! No może pojadę i do Lwowa, jeżeli u was się zostanie wolne miejsce przez wyjazdem. ;) A tak planuję być na wystawach w maju Odesie, w czerwcu Tallinnie, Lublinie. Czyli tak czy owak się zobaczymy. :) No a szczeniaczki są w porządku, teraz mała z tego miotu zacznie się wystawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']dOSTAŁ KTOŚ POTWIERDZENIA NA MAILA ??[/QUOTE]
Nie warto na to liczyć, jeżeli chodzi o wystawę ukraińską. ;) Pamiętam tylko potwierdzenia, które dostawałam przy rejestracji na podwójny CACIB w Kijowie.
Lepiej napisać albo zadzwonić, żeby sprawdzić, czy pies jest zarejestrowany. Można też się doczekać końca terminu zgłoszenia (20 kwietnia) i może w ciągu jeszcze tygodnia katalog można będzie ściągnąć ze strony internetowej organizatora...

Link to comment
Share on other sites

[B]olaglowka[/B] mam lepszy plan - przyjedź wcześniej, zostaw samochód u mnie na podwórku (będzie bezpieczny - labradory będą pilnować!) a pojedziemy sobie razem w busie anramora - w koncu blisko granicy jesteśmy. Co? Miła atmosfera, zawsze lepiej się razem granice przekracza. Pomyśl!
Nocujesz z nami?

[B]osobek[/B] na pv mailu mas odpowiedzi te co na dogo w skrzynce miałam, bo z dogo czasem nie dochodzi....

I do zobaczenia we Lwowie!

Link to comment
Share on other sites

nowofundlandy to chyba będzie to

1 dzień
[FONT=Times New Roman][B][COLOR=#0000ff]GoidoVandoni (Италия): Włochy[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B][COLOR=black]Н[/COLOR][/B][B][COLOR=black]ьюфаундленд[/COLOR][/B][/FONT]

[FONT=Times New Roman]2 dzień[/FONT]
[FONT=Times New Roman][B][COLOR=#0000ff]Peter van Montfoort(Нидерланды): Holandia?[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B][COLOR=black]Н[/COLOR][/B][B][COLOR=black]ьюфаундленд[/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękuję za pomoc , ale mam jeszcze jedno pytanie , czy mozliwym jest dostając CWC w klasie championów zrobienie championatu ukraińskiego (tak z marszu?) czyli na tej własnie wystawie czy nie , sory za takie pytanie ale nie jestem w tym zbyt dobry a widze że macie dużą wiedzę , może ktos wie albo własnie takim sposobem zrobił chamiponat ukrainy , dzięki z góry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obi']bardzo dziękuję za pomoc , ale mam jeszcze jedno pytanie , czy mozliwym jest dostając CWC w klasie championów zrobienie championatu ukraińskiego (tak z marszu?) czyli na tej własnie wystawie czy nie , sory za takie pytanie ale nie jestem w tym zbyt dobry a widze że macie dużą wiedzę , może ktos wie albo własnie takim sposobem zrobił chamiponat ukrainy , dzięki z góry[/QUOTE]

odpowiedź jest krótka - nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...