Jump to content
Dogomania

OPOLSKIE WYSTAWY, Opole 24-25.04.2010


Nikon

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]W związku z restrykcjami w krajowym i międzynarodowym ruchu lotniczym spodziewane są zmiany w planie sędziowania. Będą one zamieszczane w tym miejscu w miarę napływania kolejnych informacji od sędziów odwołujących swoje przybycie[/B]

[B]Planowany sędzia: Lyudmila Nikitina (RUS) nie będzie sędziować - sobota ring nr 18, niedziela ring nr 15. SĘDZIOWAĆ BĘDZIE Pani Dorota Kuczyńska-Standełło[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B]W związku z restrykcjami w krajowym i międzynarodowym ruchu lotniczym spodziewane są zmiany w planie sędziowania. Będą one zamieszczane w tym miejscu w miarę napływania kolejnych informacji od sędziów odwołujących swoje przybycie[/B]
[B]Planowany sędzia: Lyudmila Nikitina (RUS) nie będzie sędziować - sobota ring nr 18, niedziela ring nr 15. SĘDZIOWAĆ BĘDZIE Pani Dorota Kuczyńska-Standełło[/B][/QUOTE]
O, rrrrrrany. Ciekawe, czy nasz sędzia z Hiszpanii doleci... A może raczej dojedzie?

Pdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla hodowli mojego Niunia, Gang Cziki :multi:

wszystkie zgłoszone 3 pieski -złote medale :multi:
w suniach wywalczone Zwycięstwo Klubu :multi:
a na finałach BIS GRUP HODOWLANYCH III :multi: wielkie gratulacje!!!! :multi:
Cieszy fakt że po raz kolejny zagraniczny sędzia z dużej stawki wyłonił na podium właśnie tybetany :multi:

Link to comment
Share on other sites

My już jesteśmy, dzisiaj na MP ze staffikiem 4/5 pkt, w sumie na nic więcej nie liczyłam ale na ringu MP było strasznie brudno, pełno smaczków, sierści i innych tego typu rzeczy.

Jak ktoś chce nas jutro zobaczyć to 10;20 ring 22, jak ktoś ma ochotę poćwiczyć z peruwianem to zapraszam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']Był ktoś z was w okolicach pani dr która badała oczy? Bo się jutro wybieram i ciekawi mnie czy dużo ludzi było do niej?[/QUOTE]
No, właśnie. Nie dostałam ŻADNEJ info na maila, że jestem przyjęta itp. Czy to wogóle aktualne...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...