Jump to content
Dogomania

OPOLSKIE WYSTAWY, Opole 24-25.04.2010


Nikon

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][B]Marchewkowy[/B] - a do nas wpadniesz przywitać się?
Jesteśmy w niedzielę...

Pzdr.[/QUOTE]

ooooooooooo...czyzby Asiaczki wystawiały sie w niedzielę ??? :lol::lol::lol: jak fajnie bo my też......:razz:........to wpadniemy sie przywitać :multi::multi::multi:...na którym ringu bedziesz asiu ??? i o której wchodzicie???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betka-sp']ooooooooooo...czyzby Asiaczki wystawiały sie w niedzielę ??? :lol::lol::lol: jak fajnie bo my też......:razz:........to wpadniemy sie przywitać :multi::multi::multi:...na którym ringu bedziesz asiu ??? i o której wchodzicie???[/QUOTE]
Pozwolę sobie odpowiedzieć, wchodzimy o 10 ring 20 z tego co pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

...ło matko :crazyeye::crazyeye: cóz za nieprzyzwoita godzina :mad::mad::mad::mad:...a my dopiero o 14,30 /masakra jeszcze gorsza/...ale mam nadzieję, że Asiaczki i tak do finałów będa czekały :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:....wiec będę "polowała" :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']ooooooooooo...czyzby Asiaczki wystawiały sie w niedzielę ??? :lol::lol::lol: jak fajnie bo my też......:razz:........to wpadniemy sie przywitać :multi::multi::multi:...na którym ringu bedziesz asiu ??? i o której wchodzicie???[/QUOTE]
Juz Zuzka odpowiedziała:)

[quote name='Zuza i Noddy']Pozwolę sobie odpowiedzieć, wchodzimy o 10 ring 20 z tego co pamiętam.[/QUOTE]
Dobrze pamiętasz:)

[quote name='betka-sp']...ło matko :crazyeye::crazyeye: cóz za nieprzyzwoita godzina :mad::mad::mad::mad:...a my dopiero o 14,30 /masakra jeszcze gorsza/...ale mam nadzieję, że Asiaczki i tak do finałów będa czekały :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:....wiec będę "polowała" :eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE]
Uczciwie mówiąc, to ja wolę byc oceniana na poczatku, bo i mniejsze nerwy.,
A na tym samym ringu sa SH, tak więc ich pewnie zjedzie cała chmara i gdyby oni byli oceniani jako pierwsi - to my bysmy się załapali tak ok. 14-tej pewnie.
Teraz tylko problem , aby sobie dobre miejscówki blisko ringu znaleźć...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick'][B]Asiaczku [/B]aż takiej chmary haszczaków nie będzie, myślałam że będzie nas z 50 a jest tylko 25 ;). Ciesze się że będę oceniana po was bo zawsze potrzebuje czasu żeby się uspokoić wewnętrznie przed wejściem na ring :D[/QUOTE]
O, to rzeczywiscie nie jest Was zbyt dużo...
Sędzia się nie przepracuje, bo nas jest tylko 16;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

i są już informacje o MP, ze strony zk Opole:

[B]Konkurs "Młody Prezenter":[/B]
[B]Sobota
13.00 [/B]eliminacje konkursu Młody Prezenter (ring 5) - sędzia: Pani Krystyna Opara
[B]15.30[/B] finał konkursu Młody Prezenter (ring główny)
[B]N[/B][B]iedziela[/B]
[B]11.30[/B] eliminacje konkursu Młody Prezenter (ring nr MP) sędzia: Pani Dorota Witkowska
[B]15.30 [/B]finał konkursu Młody Prezenter (ring główny)


w sobotę mi pasuje nawet o ile będzie dość sprawnie szło wszystko, bo wystawiam o 13.40.
w niedzielę trochę gorzej bo o 11.20 mam psa do wystawienia. Ale myślę że jeśli będzie wcześniej grupa młodsza to zdążę.
Widział ktoś może wykaz przyjętych do konkursu MP?

Link to comment
Share on other sites

plan ringow sobota [URL]http://zkwp-opole.pl/wystawy-opole/2010/plan-sobota.jpg[/URL]

i niedziela [URL]http://www.zkwp-opole.pl/wystawy-opole/2010/plan-niedziela.jpg[/URL]

i male info:
[B]Szanowni Państwo

Z uwagi na błąd systemu bankowego część wpłat za udział w Wystawach Psów dokonanych w dniach 30.03 - 01.04.2010 nie było widocznych na koncie Oddziału do dnia wysyłki potwierdzeń.
W wyniku tego niektórzy z Państwa, pomimo wniesienia opłaty w terminie, otrzymali potwierdzenia przyjęcia zgłoszeń z adnotacją "zgłoszenie nieopłacone". W dniu dzisiejszym wszystkie wpłaty z tego okresu zostały już prawidłowo rozliczone.
W związku z powyższym wszyscy Państwo, którzy dokonali wpłaty w terminie, a otrzymali informację o jej braku, proszeni są o zgłoszenie się w dniu wystawy do specjalnego stanowiska w punkcie informacyjnym (po prawej stronie wejścia na halę, obok sekretariatu) w celu odbioru numerów startowych i katalogów.
Prosimy posiadać przy sobie potwierdzenie dokonania wpłaty.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja ta była dla Państwa jak najmniej uciążliwa.

Zarząd Oddziału w Opolu [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']a myślicie, że p. Janusz Opara uwinie się w 1,5h z 37 psami? Jak tak to spokojnie zdążę na MP nawet jeśli pies, którego mam pożyczyć będzie czekał na porównanie o BOG. W niedzielę mam psa 10:20 więc spokojnie zdążymy z MP.[/QUOTE]

Państwo Oparowie obydwoje sędziują bardzo szybko i sprawnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']zakrecona wczoraj bylam po Berlinie - stara juz jestem i mecza mnie takie zagraniczne wypady hihi[/QUOTE]
Taaaa, sypiesz się po prostu;)

[quote name='Elitesse']plan ringow sobota [URL]http://zkwp-opole.pl/wystawy-opole/2010/plan-sobota.jpg[/URL]
i niedziela [URL]http://www.zkwp-opole.pl/wystawy-opole/2010/plan-niedziela.jpg[/URL]
i male info:
[B]Szanowni Państwo
Z uwagi na błąd systemu bankowego część wpłat za udział w Wystawach Psów dokonanych w dniach 30.03 - 01.04.2010 nie było widocznych na koncie Oddziału do dnia wysyłki potwierdzeń.
W wyniku tego niektórzy z Państwa, pomimo wniesienia opłaty w terminie, otrzymali potwierdzenia przyjęcia zgłoszeń z adnotacją "zgłoszenie nieopłacone". W dniu dzisiejszym wszystkie wpłaty z tego okresu zostały już prawidłowo rozliczone.
W związku z powyższym wszyscy Państwo, którzy dokonali wpłaty w terminie, a otrzymali informację o jej braku, proszeni są o zgłoszenie się w dniu wystawy do specjalnego stanowiska w punkcie informacyjnym (po prawej stronie wejścia na halę, obok sekretariatu) w celu odbioru numerów startowych i katalogów.
Prosimy posiadać przy sobie potwierdzenie dokonania wpłaty.
Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby sytuacja ta była dla Państwa jak najmniej uciążliwa.
Zarząd Oddziału w Opolu [/B][/QUOTE]
Dobrze, że tę info wkleiłaś. Każde miejsce dla takich informacji jest dobre:)
P.S. U mnie akurat wszystko OK. Płaciłam na wystawie w Katowicach:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...