Jump to content
Dogomania

OPOLSKIE WYSTAWY, Opole 24-25.04.2010


Nikon

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Królinia']Powiem jedno, że wystawa odbędzie się albo na Politechnice Opolskiej albo w innym miejscu !!![/QUOTE]

a jak ja to pisalam jakis czas temu to usilowalas mnie zakrzyczec ze tylko na Politechnice !!

zwiazek ma podpisane 2 umowy na teren wystawowy i chyba jeszcze nie jest rozstrzygniete ktora lokalizacja bedzie

Link to comment
Share on other sites

Chwileczkę w czym problem?
Czy w Okrąglaku czy gdzie indziej, wystawa odbędzie się więc nie uważam by był powód by debagować gdzie, wystawa będzie, i jeśli ktoś chce wystawić w Opolu psa to niech go zgłosi, a nie czeka na nie wiadomo co... W potwierdzeniu zgłoszenia na pewno napisany będzie teren wystawy, więc na prawdę nie wiem w czym problem?!

Link to comment
Share on other sites

Widzisz taki problem, że nie każdy jedzie samochodem i podjeżdżas obie pod sam teran wystawy.
Ja będę jechac pociagiem i jeżeli będe musiała drałowac z psem przez pół miasta na teren wystawy to po prostu psa nie zgłoszę.
Chyba, że [B]Nikon [/B]przyjedzie po nas autem na dworzec skoro nie widzi problemu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Widzisz taki problem, że nie każdy jedzie samochodem i podjeżdżas obie pod sam teran wystawy.
Ja będę jechac pociagiem i jeżeli będe musiała drałowac z psem przez pół miasta na teren wystawy to po prostu psa nie zgłoszę.
Chyba, że [B]Nikon [/B]przyjedzie po nas autem na dworzec skoro nie widzi problemu...[/QUOTE]

Fakt, akurat teren politechniki jest o wiele dalej oddalony od dworca niż okrąglak. Więc musem jest taxi bądź autobus. Może i nawet lepiej dojechac wtedy pociagiem, bo wokół terenu nie ma za dużo miejsca na parking dla samochodów.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]OFICJALNA INFORMACJA[/B][/COLOR]
Międzynarodowa Wystawa Psów OPOLE 24-25.04.2010
Klubowa Wystawa Psów IV i IX FCI

TEREN WYSTAWY:
HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA "Okrąglak", Ul. OLESKA 70

Szczegółowe informacje & zgłoszenia:
[url]http://www.zkwp-opole.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikon'][COLOR=red][B]OFICJALNA INFORMACJA[/B][/COLOR]
Międzynarodowa Wystawa Psów OPOLE 24-25.04.2010
Klubowa Wystawa Psów IV i IX FCI

TEREN WYSTAWY:
HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA "Okrąglak", Ul. OLESKA 70

Szczegółowe informacje & zgłoszenia:
[URL]http://www.zkwp-opole.pl/[/URL][/QUOTE]

to super;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...