Jump to content
Dogomania

Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!


danka1234

Recommended Posts

super wiadomość ja o pieskach dowiedziałam się od koleżanki dałam znać bo byłam w szpitalu i nie było internetu .Pomyślała ,że jak w poniedziałek mnie wypiszą to zdzwonię do Pani a tu takie super wiadomości .

Jamniki niestety tak mają jak poszłam na studia i Kacper musiał być 8 h sam to tata codziennie dom godzinę sprzątał bo jamol niszczył wszystko co mu w ryjek wpadło

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Podobny obraz
Składam wszystkim , Najlepsze życzenia, Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Uwaga! 

do oddania młode ok  8tygodniowe jamniczki tel. 519778305  p Grażyna do odbioru we Wrocławiu okolice ul Pretficza .

/ zalamka.gif dziwne to było? ... jak byłam z Taksunią na spacerku, podeszła do mnie pani z zapytaniem....czy nie chce pani ,jeszcze jamniczków??  początkowo nie mogłam jej zrozumieć ale, po chwili dotarło do mnie ,że Pani chce oddać 5malutkich ,około 8tygodniowych szczeniaczków, ponieważ ... ma parę jamników /czarnego samca i rudą samiczkę, której nie zdążyła wysterylizować /  proszę jeśli ktoś chciałby przygarnąć jamnika ,pomóżcie bo coś... nie bardzo wszystko jest jasne dla mnie w tej historii????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...