Jump to content
Dogomania

Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!


danka1234

Recommended Posts

 

wiadomo jaki powód zwrotu ? :(
Biedny :(

Pogryzł buta, czy buty. No ale to trzeba myśleć, piesek zmienił miejsce, jest w silnym stresie, takie rzeczy chowa się do szafy jak się bierze psiaka. Trzeba poznać go, on powinien poznać właścicieli ale żeby za buty, ciekawe jakie, może stare łapcie. Jacyś kretyni wzięli i myślą, że piesek na komendę sika, koopka i nie wiem jeszcze co...? Powinien mieć zabawki do gryzienie swój kącik i legowisko, ciekawe jak to tak naprawdę było. Epitety najgorsze cisną się na usteczka piękne, że aż nieprzyzwoicie. ;) Szkoda psiaka.

Natomiast Sabu został adoptowany przez panią Rulona (TM) i ma na imię Harley. :)

Link to comment
Share on other sites

 

z tego co wyczytałam na Nutusiowych wątkach to sunia pojechała do niej



Tak - wczoraj odebrałam ją od mojej koleżanki która ją 2 dni temu złapała i przetrzymała do soboty i rano w sobotę ją zabrałam i zawiozłam do Nutusi
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie było. Ale jeśli "podpada" pod jamnika, to prosiłabym o umieszczenie na stronach fundacyjnych.

 

edit: założyłam Poleczce wątek - zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/147884-pola-z-pola-na-g%C5%82owie-torba-na-szyi-sznurek/

Idę ze swoimi robaczkami na spacer, jak wrócę wstawię Polę na naszą stronę i wrzucę link :)

Pola jest  na stronie Fundacji  SOS dla Jamników  : http://jamniki.eadopcje.org/psiak/2032

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zgłosili go do nas, szukamy domu może się uda.

 

... jak zwykle ,Dorotko jesteś! zakochany.gif 

 

Tyle tych bid, potrzebuje pomocy, więcej niż możemy jej udzielić smutny.gif najtrudniej przejśc obojetnie , obok tych stareńkich! a tu już następna jamnisia...

gdyby tylko można było coś dla niej zrobić?  ja na tą chwilę nie jestem w stanie nic :(  a otrzymałam taką prośbę o pomoc! ...i nie dziwię się ,że zapadła Gabi w serce :(  ...jej oczy... jakbym ją znała!... jest w nich .... jakaś anielska prośba "wołanie" raczej o pomoc :(   jeśli jest cień nadziei, żeby ją wyciągnąć... zróbmy to, proszę!

IMG_6572.JPG

Witaj!!!

Czy dobrze kojarzę, że zajmujesz się pomocą dla jamników? Jeśli coś pokręciłam przepraszam.

 

W schronisku w Miedarach jest taka sunieczka jamnikowata. Nie mogę dać jej DT, a za;padła mi w serce

 

http://www.dogomania...atunek/page-271

 

post 5407

 

Pozdrawiam serdecznie, Gabryśka

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sunia Torpeda w typie Jamnika - FUNDACJA ZNAJDKI - www.znajdki.pl Wszyscy mówią,że starość jest smutna.Gdyby zapytać naszej jamniczki Torpedy co wie na ten temat, to łzy płynęłyby każdemu kto by jej wysłuchał. Wyrzucona wiosną.Chuda,chora, głucha biegała przestraszona po ulicy.Widać,że była kochanym psem kanapowym i teraz pobyt w Przytulisku to dla niej cierpienie. Znacie życie? O takich psach mówi się,że nie zmieściły się w masie spadkowej po babci, cioci, kuzynce..Sumienie kogoś ,kto to zrobił zapewne nie odnotowało wstrząsu. Jego też czeka starość -będzie chciał szacunku.Może wtedy przypomni sobie Torpedę i los jaki jej zafundował. Zostało jej niewiele życia. Przykre,że nie ma swojej kanapy, kocyka,przytulanki. Czy istnieje człowiek, który może przygarnąć suczkę i dać jej miłość.Tak niewiele jej zostało tej nadziei..... Może gdzieś tam w świecie jest ktoś samotny, kto tak jak Torpeda marzy o przyjacielu.Torpeda czeka.Jeszcze czeka.... tel 664 821 160

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Torpeda... dzisiaj po prostu pomodlę się... tylko tyle mogę zrobić!.... smutne :(

 

 

Ciocie z Wrocławiaaloha.gifpilnie potrzebna pomoc dla jamnika, na cito szukamy domku DS czy DT a na razie chociaż przechować chłopaka przez parę dni!... kto może pomóc?? żeby nie trafił do schronu! :(

Link to comment
Share on other sites

Ciocie, tym razem jest potencjalny domek ( domek jest oczywiście do sprawdzenia! Kraszewice k/Bolesławca) który chce adoptować jamnisię, Pani odezwała się na ogłoszenie jamnisi Loni, jednak z uwagi na wiek ( co dla tych ludzi nie stanowi przeszkody, ale chcą ,żeby piesek chodził na spacery i bawił się z chłopcami! 12 i 14lat) nie wyrażamy zgody na adopcję Loni! ale może jakaś inna jamnicza( jamnikowata lub nawet york może być! słowa pani) mogłaby trafić do tego domku?  jeśli macie jakieś propozycje to proszę o info :)

( też myślałam o tej suni z Miedar!  ale to raczej musi być młody piesek taki do 4-6lat, tak myślę!)

Link to comment
Share on other sites

Wrzucę informację tutaj, może jamniczym miłośnikom uda się jakoś pomóc psince :(

Znaleziony na tym wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/148617-jamnik-miniaturowy-lub-króliczy-poszukiwany/?p=16562305,wstawiony przez magda_z, schronisko w Rybniku.

Czy psiak już adoptowany?

Jeśli nie to zaproponuję jeszcze jamniczka ze schroniska w Rybniku.

Piesek ma ok. 13-15 lat, co skreśla jego szanse na adopcje  :( Jest bezproblemowy, cichutki i bardzo smutny, aż serce się kraja :(

Powoli traci nadzieję :(

 

12021828_988129304583833_80515032_n.jpg?

 

12016475_988129324583831_58202763_n.jpg?

 

12033631_988129311250499_42785567_n.jpg?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...