Jump to content
Dogomania

Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!


danka1234

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

No niestety ludzie to podłe świnie...

nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek sytuacji życiowej która zmusiłaby mnie do oddania moich członków rodziny....

 

staję w obronie świń!

one są bardzo inteligentne, nie czynią nikomu krzywdy, dobre, kochające i wierne jak pies

(babcia koleżanki miała świnkę, której nie dała na ubój i miała w niej przyjaciółkę na dobre i złe :))

obrazą jest porównanie ich z naszym gatunkiem

jestem może wulgarna, ale każdy człek, który jest bezduszny, okrutny dla okrucieństwa

(ot, "sztuka dla sztuki") wobec zwierząt to ścierwo i tyle

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku, też się na tym łapię!... znam bardzo złą osobę:(  jak czasem ,ktoś mnie nagle zapyta?.... zimna, wyrachowana suka!  mówię... a zaraz się łapię za słowo... no nie!  przecież to jest obraza dla suki!!!

 

... trochę się łudziłam, że może ktoś się zainteresuje tymi jamnisiami!?  piękne... młode... adopcyjne....

Link to comment
Share on other sites

 

staję w obronie świń!
one są bardzo inteligentne, nie czynią nikomu krzywdy, dobre, kochające i wierne jak pies
(babcia koleżanki miała świnkę, której nie dała na ubój i miała w niej przyjaciółkę na dobre i złe :))
obrazą jest porównanie ich z naszym gatunkiem
jestem może wulgarna, ale każdy człek, który jest bezduszny, okrutny dla okrucieństwa
(ot, "sztuka dla sztuki") wobec zwierząt to ścierwo i tyle

Gusiaczku - spokojnie bez nerwów :)chyba większość jednak czytając mój wpis domyśliła się co miałam na myśli :)
Link to comment
Share on other sites

Dwa z tych ogłoszeń nieaktualne, a pozostałe dwa udostępniłam na facebuku.

Link to comment
Share on other sites

  Gusiaczku - spokojnie bez nerwów :)chyba większość jednak czytając mój wpis domyśliła się co miałam na myśli :)

 

ależ ja się nie denerwuję

Kejciu, wiem jakie miałaś intencje - napisałam z przymrużeniem oka ;)

a swoją droga, ciekawa jestem, czy zwierzęta maja podobne powiedzonka w odniesieniu do nas ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jamniczarodzinio czy mówi ci to coś ?:

 

"Witam Pania
Czytałam Pani wpis na wydarzeniu rozumiem pani rozgoryczenie ale proszę zauwarzyć że ciągle maja miejsca jakieś awantury z udzialem FJN w zeszlym roku bardzo skrzywdziły jeden z hotelików nasłały kontrole US organizacje i raczej nic tym nie osiagnęły .Była też awantura o psiaka podobnie jak teraz pies był u opiekunki i z chwilą gdy nie wywiązywały się z warunków jakie były zawarte w umowie pani postanowiła zmienić fundacje wtedy rozpoczęły awanture ,że to ich pies zupelnie tak samo jak ma to miejsce dzisiaj I do dzisiaj nie zwróciły też środkow zbieranych na tego psiaka.Rok jest długi i jeszcze pewnie nieraz natknie się Pani na takie wydarzenie z udzialem owej fundacji.Szkoda ,że zwierzęta nie potrafią mówić może by powiedziały gdzie leży prawda.

Pozdrawiam serdecznie Elżbieta"

 

 

Jeżeli mówi a zapewne mówi to informujemy cie, że jesteśmy świadomi, że to nie pierwsza taka informacja wysyłana na przez ciebie na portalu facebook w prywatnych wiadomościach do ludzi. Piszesz do osób, które wyraża się o nas w jakikolwiek sposób pozytywnie lub deklaruja wpłatę na pieska. Wiemy o tym bo mamy print screny i świadków  w postaci odbiorców tych wiadomości, zresztą nie ty jedna je wysyłasz. Osoba, która wysyła takie wiadomości liczy się chyba z odpowiedzialnością za swoje słowa ? A w tym przypadku odpowiedzialnością karną. Każdy kto pisze takie wiadomości musi liczyć się z tym ze ona do nas docierają, bo być może nie każdy jest idiota i ulega sugestiom ludzi którzy mają na tyle czasu żeby preparować takie wiadomości i tyle złej woli żeby takie informacje pisać. Zostałaś zablokowana przez nas na facebook po to żebyś nie sączyła swojego jadu ... ale i to nie pomaga,

Zatem informujemy cię że rozważamy wystąpienie na drogę postępowania prawnego. Nie mamy wprawdzie czasu na boksowanie się z mendami tego pokroju ale może trzeba zrobić porządek chociaż z jedną ... tak dla przykładu.

Pozdrawiamy wszystkich na wątku.

 

Jest to oryginalny wpis Pani Kowalczyk dlatego nie poprawiamy błędów ortograficznych

Link to comment
Share on other sites

 

Zapraszam do lektury bardzo ciekawego artykułu.
http://forum.dziennikwschodni.pl/gdzie-jest-flipo-fundacje-dra-koty-o-rannego-jamnika-t102971/
 
Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/Fundacja.LSOZ/photos/a.162751603775226.62277.160854910631562/896812997035746/?type=1&comment_id=899612860089093&notif_t=photo_reply


Tak, ten artykuł jest bardzo ciekawy, tym ciekawszy że świadczy o tym jak niewielu fundacjom zależy na dobru zwierząt, a raczej na własnej pozycji w fundacji, lub pozycji fundacji ,, na rynku"
Tak się złożyło że to ja niechcący wpędziłam FJN w kłopoty z LSOZ. Mam dobry zwyczaj trzymać się z dala od wszystkich fundacji, ale czasami to one proszą mnie o pomoc. Kiedy przyjmowałam do siebie jamniczkę Sarę z LSOZ, jej szefowa zaproponowała pomoc w przypadku leczenia któregokolwiek z jamników. Niestety tak się złożyło że kiedy zobaczyłam jamnika Juniora będącego pod pieką FJN w Lublinie, to ja skontaktowałam ze sobą obie fundacje, nie przewidując jakie kłopoty z tego wynikną.
Mogę tylko oświadczyć że sama zaproponowałam pokrycie kosztów leczenia pieska, a problemy z kontaktem z LSOZ zaczęły się jeszcze zanim pies miał uzbieraną sumę na leczenie.
Problem jest, a jątrzenie wokół którejkolwiek z fundacji zaszkodzi jak zawsze zwierzętom. Chyba, że sensem działalności na tym forum jest tylko jątrzenie.
Ta sprawa powinna być rozwiązana pomiędzy obydwiema fundacjami, osoby postronne niczego dobrego tutaj nie wniosą, oprócz podważenia zaufania do obu, co jak zwykle odbije się na zwierzętach będących pod ich opieką.
Link to comment
Share on other sites

W Bielsku Białej, kolejna jamnikowata staruszka... cycuchny powyciągane, wywalona jak zużyta zabawka... Nie chciała wyjść z budy, ale jak się przekonała że tym razem ręka człowieka to głaski i żarełko... To z nich zejść nie chciała....

http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/8_32_2015.html
1422969640016742600.jpg

I fotki "nieautoryzowane", nie powinno być ich, bo to kwarantanna xD
11001909_897044327013796_192734280477948

10986858_897044303680465_408368721355417

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Babcinki w schronie już nie ma, za to mamy takie dwa parówczaki, prośba o umieszczenie na stronie:
Bilbo i Lego:
Bilbo - kontakt bezpośredni do wolontariuszki 663 777 370 (Ania)

 

https://www.youtube.com/watch?v=rsmUFpRWLy8|

 

Lego -  kontakt bezpośredni do wolontariuszki 692 562 849 (Mirosława)

 

https://www.youtube.com/watch?v=ExkZkUeyBos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...