Jump to content
Dogomania

Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!


danka1234

Recommended Posts

JAMNIK ZNOWU SZUKA DOMU ! ! !
Niestety dalej szukamy domu dla jamnika ,któremu zmarł właściciel.Pies tymczasowo przebywał
u wnuczki starszego Pana,ale jak to bywa z jamnikami odezwała się dominacja i wnuczka
sobie z nim nie radzi.Psiak ma kiepską perspektywę, bo na dniach rodzina starszego pana
chce przekazać go do nowego domu,a będzie nim buda i łańcuch/po 8-miu latach spania
na poduszeczce w ciepłym domku.Nie wyobrażam sobie zimy!!!!Apelujemy o pomoc
dla niego.Ogólnie piesek jest łagodny,ale w sytuacjach niewygodnych dla siebie potrafi zawarczeć
i ugryźć.Zostawiony sam w domu,wyje i szczeka bo starszy Pan zabierał go wszędzie.
Szukamy osoby o silnym charakterze,która wiedziałaby jak z nim postępować
w sytuacjach trudnych i która podjęłaby się ułożyć go.W przeciwnym razie marny jego los!!!
PROSIMY O SZYBKĄ POMOC.KONTAKT 505019773 LUB 508086623
[IMG]http://i1127.photobucket.com/albums/l629/agata753/jamnik2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy'][URL]http://tablica.pl/oferta/wydam-za-darmo-jamnika-suczka-IDlHnl.html[/URL][/QUOTE]

Ja chyba zacznę zbierac znaczki... mniej nerwów. Ręce opadają bo cycki juz mam dawno przydeptane.

Tez mam ... czekam na foty, jamnik po zmarłym włascicielu we wtorek idzie na łańcuch na wiochę. Alternatywa jest schron-mordownia, a jamniś jamniczy bardzo i mający własne zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do tej pani na gg, czy nie chciałaby opisać suni trochę dokładniej, żeby można było ją dodać na jamniki.eadopcje.org i znaleźć jej dobry dom... Mam nadzieję, że się odezwie... Isadoro nie chciałabyś w razie czego z Panią porozmawiać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']JAMNIK ZNOWU SZUKA DOMU ! ! !
Niestety dalej szukamy domu dla jamnika ,któremu zmarł właściciel.Pies tymczasowo przebywał
u wnuczki starszego Pana,ale jak to bywa z jamnikami odezwała się dominacja i wnuczka
sobie z nim nie radzi.Psiak ma kiepską perspektywę, bo na dniach rodzina starszego pana
chce przekazać go do nowego domu,a będzie nim buda i łańcuch/po 8-miu latach spania
na poduszeczce w ciepłym domku.Nie wyobrażam sobie zimy!!!!Apelujemy o pomoc
dla niego.Ogólnie piesek jest łagodny,ale w sytuacjach niewygodnych dla siebie potrafi zawarczeć
i ugryźć.Zostawiony sam w domu,wyje i szczeka bo starszy Pan zabierał go wszędzie.
Szukamy osoby o silnym charakterze,która wiedziałaby jak z nim postępować
w sytuacjach trudnych i która podjęłaby się ułożyć go.W przeciwnym razie marny jego los!!!
PROSIMY O SZYBKĄ POMOC.KONTAKT 505019773 LUB 508086623
[/QUOTE]

[quote name='Isadora7']Ja chyba zacznę zbierac znaczki... mniej nerwów. Ręce opadają bo cycki juz mam dawno przydeptane.

Tez mam ... czekam na foty, jamnik po zmarłym włascicielu we wtorek idzie na łańcuch na wiochę. Alternatywa jest schron-mordownia, a jamniś jamniczy bardzo i mający własne zdanie.[/QUOTE]

No właśnie o tym jamniku pisałam, nie zauwazyłam spisu Danusi. Póki co przywróciłam go do szukajacych i zrobiłam promowanie na SOS [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/396[/url]

[B]zaraz szykuje eventa na fejsie, allegro i newsa.[/B]

[quote name='jofracy']Napisałam do tej pani na gg, czy nie chciałaby opisać suni trochę dokładniej, żeby można było ją dodać na jamniki.eadopcje.org i znaleźć jej dobry dom... Mam nadzieję, że się odezwie... Isadoro nie chciałabyś w razie czego z Panią porozmawiać?[/QUOTE]

Moge gadac, dzisiaj jestem już po takich rozmowach jamniczych że nic mi nie straszne.



.

Link to comment
Share on other sites

Pamięci mojej Aurusi.
[URL]http://www.dognet.pl/flower.php?fid=9162[/URL]

Nie znam Was Panie osobiście, ale każdego dnia podziwiam!
Staram sie pomagać okolicznym psiakom. I najczęściej trafiają mi się takie, co mają właścicieli, ale o nich nie dbają. Długo by pisać. Więc karmię i poję a jak pan pojedzie do pracy (i zostawi psa na np. 15 godzin - zabieram do siebie. Tydzień temu córka przyniosła do domu małego kotka (znajdkę). Zabrałyśmy ją do lekarza, dałyśmy jeść, wykompałyśmy i znazłyśmy dla niej domek.
Piszę o tym, bo tak całkiem nie zniknęłam. A Tinkę bardzo kocham! Aż strach bierze kiedy przypominam sobie, że miałam wątpliwości przed Jej adopcją. Selcia to dama i od poczatku chciana na tym świecie. Też jest rozpieszczana!

Pozdrawiam Was serdecznie i wszystkie psiaczki!!!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#008000][B][FONT=verdana]4 PAŹDZIERNIK - DZIEŃ ZWIERZĄT[/FONT][/B][/COLOR]

[FONT=verdana][B]Uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 27 października 2006 r. w sprawie ustanowienia Dnia Zwierząt.[/B]

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ustanawia dzień [B]4 października Dniem Zwierząt[/B]. Dobro zwierząt leży na sercu większości naszego społeczeństwa. Od ponad 10 lat 4 października jest w wielu krajach, także i w Polsce, obchodzony jako Światowy Dzień Zwierzą. Tego dnia w wielu miejscach w Polsce odbywają się – z roku na rok coraz liczniejsze – festyny i imprezy, co świadczy o powszechnej akceptacji Dnia Zwierząt. Ogromne zainteresowane zwierzętami i sympatia do nich są w naszym kraju związane z kulturowym i chrześcijańskim dziedzictwem Polski. Idee poszanowania naszych „braci mniejszych” głoszone przez św. Franciszka z Asyżu współgrają z wartościami humanitarnymi. Miłośnicy zwierząt w Polsce dzięki ustanowieniu Dnia Zwierząt zyskają wsparcie w swoich chwalebnych działaniach.

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, dostrzegając cenne działania wszystkich miłośników zwierząt, wyraża uznanie dla ich pracy. Ustanowienie Dnia Zwierząt traktujemy jako zapowiedź prac nad poprawą losu zwierząt w naszym kraju.

[I]Marszałek Sejmu: M. Jurek[/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Tales978115Lat9Kg10092011MagdaSzlosar#[/URL]
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
kom: 696996722

Bardzo spokojny i grzeczny pies w typie jamnika czarnego podpalanego, krótkowłosego. Psiak waży 9 kg, jego futerko nosi ślady pogryzienia, jest szare i nie ma połysku. Psiak musiał wycierpieć sporo ostatnimi czasy. Na pewno nie stracił ufności w stosunku do ludzi, jest bardzo przyjaźnie nastawiony i chętny na pieszczotki. Nie wykazywał agresji w stosunku do innych psów. Piesek jest bardzo zrezygnowany, gdzieś w koszmarze ostatnich dni stracił pogodę ducha i zabawowy charakter większości jamników.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']JAMNIK ZNOWU SZUKA DOMU ! ! !
Niestety dalej szukamy domu dla jamnika ,któremu zmarł właściciel.Pies tymczasowo przebywał
u wnuczki starszego Pana,ale jak to bywa z jamnikami odezwała się dominacja i wnuczka
sobie z nim nie radzi.Psiak ma kiepską perspektywę, bo na dniach rodzina starszego pana
chce przekazać go do nowego domu,a będzie nim buda i łańcuch/po 8-miu latach spania
na poduszeczce w ciepłym domku.Nie wyobrażam sobie zimy!!!!Apelujemy o pomoc
dla niego.Ogólnie piesek jest łagodny,ale w sytuacjach niewygodnych dla siebie potrafi zawarczeć
i ugryźć.Zostawiony sam w domu,wyje i szczeka bo starszy Pan zabierał go wszędzie.
Szukamy osoby o silnym charakterze,która wiedziałaby jak z nim postępować
w sytuacjach trudnych i która podjęłaby się ułożyć go.W przeciwnym razie marny jego los!!!
PROSIMY O SZYBKĄ POMOC.KONTAKT 505019773 LUB 508086623
[/QUOTE]

[B]Ten koles już ma dom "powisi" jeszcze ze 3 dni na SOS dla pewności[/B]

[quote name='Ellig'][URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Tales978115Lat9Kg10092011MagdaSzlosar#[/URL]
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
kom: 696996722

Bardzo spokojny i grzeczny pies w typie jamnika czarnego podpalanego, krótkowłosego. Psiak waży 9 kg, jego futerko nosi ślady pogryzienia, jest szare i nie ma połysku. Psiak musiał wycierpieć sporo ostatnimi czasy. Na pewno nie stracił ufności w stosunku do ludzi, jest bardzo przyjaźnie nastawiony i chętny na pieszczotki. Nie wykazywał agresji w stosunku do innych psów. Piesek jest bardzo zrezygnowany, gdzieś w koszmarze ostatnich dni stracił pogodę ducha i zabawowy charakter większości jamników.[/QUOTE]
[B]
Tales już zaopiekowny od paru dni jamniczo, nawet domki się pchają :)[/B]




.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER] [COLOR=#ff0000][B][FONT=verdana][FONT=Arial Black][SIZE=4]KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE...[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3]okolice Bełchatowa.[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [FONT=verdana][SIZE=3]W piątek 30 września zaginął rudy jamnik. Nazywa się Tajson, ma 2 lata.
[B]Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie[/B] coś o losie jamniczka proszony jest o [URL="http://jamniki.eadopcje.org/#"]kontakt[/URL] pod numerami telefonu:[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=verdana][SIZE=5][COLOR=#000000][B][FONT=georgia]507 126 824[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=verdana][SIZE=3][COLOR=#000000] lub[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=verdana][SIZE=3][COLOR=#000000] [FONT=georgia][SIZE=5][B]502 279 130[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE]
[FONT=verdana][COLOR=#000000][FONT=georgia][B][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2879/tajson.jpg[/IMG][/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest aniapiotrek

możemy na jakiś czas stworzyć psiakowi DT, ale potzrebna pomoc w zorganizowaniu transportu, niestety nie mam możliwości pojechania po małego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...