Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • 1 month later...
O 23.04.2016 o 08:21, Ryss napisał:

 

Przepraszam za cytat, ale nie wiem dlaczego mi wchodzi ...

 

Bejotko ! Do adopcji poszła Hercia :) W końcu opuściła schronisko na zawsze ! Do towarzystwa ma kociaka, z którym dogaduje się - nie jest bardzo zainteresowana :) i konia, którego jeszcze się trochę obawia, ale myślę, że to kwestia czasu :) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kinga_kinga7 napisał:

Bejotko ! Do adopcji poszła Hercia :) W końcu opuściła schronisko na zawsze ! Do towarzystwa ma kociaka, z którym dogaduje się - nie jest bardzo zainteresowana :) i konia, którego jeszcze się trochę obawia, ale myślę, że to kwestia czasu :) 

Super :) Zdejmuję ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Hejka wszystkim :D 
Od wczoraj Spryciarz jest w SWOIM domku i piszę, żeby powiedzieć jak cudownego oraz kochanego mam pieska :D 
Owszem, wczoraj był troszkę zdezorientowany ale stres i te sprawy. Bałam się, że będzie brudził więc wstaję o 4 rano żeby w razie czego posprzątać i wyjść na spacer aleee... czysto pies nawet nie miał zamiaru wstawać na spacer więc i ja poszłam dalej spać. Wstałam o 5 radość Sprytka była ogromna gdy zobaczył mnie na schodach :) dzisiaj też pierwszy raz został sam na 4 godziny i ani razu nie zaszczekał, meble całe więc podejrzewam, że spał albo uczył się angielskiego :p Niekomfortowo się czuje w parku miejskim ale popracujemy nad tym :) W tym tygodniu czeka nas pierwsza wizyta u weta trzeba zarejestrować pieska i w końcu porządek z łapkami zrobić.
W poprzednim domku podobno był problem z tym, żeby był w domu i cały czas drapał na dwór XD No cóż u mnie drzwi na podwórko otwarte ale mu wygodniej w domu :)
Dziękuję wszystkim za wszystko (Bejotko baaardzo dziękuję za ogłoszenia <3 ) :D
Serdeczne pozdrowienia z Anglii i trzymajcie kciuki :D

Już wiem jakie to okropne uczucie odmawiać psu gdy sępi przy stole :p

14081210_1271747569526050_1637400342_n.jpg

14088739_1271217862912354_684483116_n.jpg

14111819_1271740362860104_130823054_n.jpg

14111626_1272198062814334_552180621_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Kochani ! Po raz kolejny nasze schronisko jest zgłoszine do konkursu krakvet, będziemy walczyć i mamy nadzieje, że nam pomożecie ...? Wygrana byłaby dla nas gromnym wsparciem ! Ankieta do głosowania pojawi się 16 czerwca, ale już musimy się przygotować i zebrać :) :) Wspólnymi siłami damy radę !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...