Jump to content
Dogomania

28.02.2010 Leszno - championów


Judit

Recommended Posts

[quote name='michal_unga']Albo mi się wydaje, albo w tym roku Leszno ma problemy organizacyjne.
Owszem około 28.01 uaktualnili listę. V gr. sędziują :
pani Krystyna Opara
pan Ove Germundsson / Szwecja.

Brakuje mi też potwierdzenia czy zgłoszenie internetowe dotarło. [SIZE=1]( może jestem przewrażliwiony ostatnio )[/SIZE].[/QUOTE]
Dzięki za info :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Tak, Michał, tez juz widziałam sędziów na "piątkę". Chyba zaryzykujemy...

Pzdr.[/QUOTE]
Mnie podoba się ta wystawa - jest kameralna. Traktuję podobnie jak klubówkę, tzn warto być.

[quote name='jamnicze']Dzięki za info :)[/QUOTE]
Nie ma za co

[quote name='Elitesse']przedluzyli termin zgloszen do 9 lutego[/QUOTE]
Tym razem ja dziękuję za info.

Link to comment
Share on other sites

uwielbiam tą wystawę bo jest taka inna od wszystkich kameralna, mała ale sami znajomi :) właściwie odkąd wystawa Championów jest w Lesznie staram się być co roku - głównie towarzysko :) by się nagadać ze znajomymi i móc wszystko co mnie interesuje zobaczyć, lubie też te specyficzne finały, losowanie :) no i co tu ukrywać kibicuje lhasakom z mojej hodowli :) do zobaczenia !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']jedno pytanie - jak pies ma młodzieżowy championat, to pokazuję go w klasie młodzieży? mimo ze wówczas będzie 18 dni po ukończeniu przez niego 15 miesięcy? czy po prostu juz będzie dla mnie po ptakach? :D[/QUOTE]

Moja suka 3 lata tem zdobyła CWC jako 13 miesięczne dziecko :p więc niestety się nie liczyło :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]jamnicze[/B], na stronie O/Leszno masz godziny rozpoczecia sędziowania. Sprawdź, o której i na jakim ringu sa oceniane baski.
Pierwsze oceny zaczynają się o godz. 10.00 i rzeczywiście sa 4 ringi.

Nie dostajesz karty oceny, tylko dyplom. Ponieważ nie ma opisu psa, to sędziowanie idzie b.szybko; sama się przekonasz.

Jeszcze jedna inność to taka, że katalog jest płatny;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za odpowiedź :) My jesteśmy na ringu 4 i przed nami są tylko akity więc lepiej się nie spóźniać ;)
Ale z tym katalogiem, to przegięcie, za wystawę się więcej płaci, katalog będzie pewnie cienki, bo jak przeglądałam plan sędziowania, to nie ma za wiele psów, a oni chcą za to jeszcze pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

mieli mało zgłoszeń to szybko wpadli na pomysł, jak załatać dziurę.

Termin zgłoszeń przedłużony, ale opłata już jak w dniu wystawy. SZKODA SŁÓW !!!

Jestem z Poznania, do Leszna mam 80 km a wystawa wyniosła mnie więcej niż np. międzynarodówka w Warszawie, czy Sopocie.

Link to comment
Share on other sites

jak ci nie odpowiadala cena to po co zglaszalas ? :roll: nie rozumiem takich narzekan
kazdy ma wybor - albo zglasza w terminie i placi zwykla stawke albo po i wtedy decyduje sie zaplacic wyzsza kwote, oddzial nikogo nie zmusza :roll:



na wystawie mniej psow niz w latach ubieglych i czuc bylo troszke luzu
spoznil mi sie pociag i tym samym ja spoznilam sie na szampana :placz::placz:
jak dla mnie wystawa jak zwykle bardzo dobrze zorganizowana tylko szkoda ze pucharki takie same jak w zeszlym roku

[B]Waciak - V1 CWC Zwyc Wystawy Championow i BOB[/B] :multi:
przez ostatnie 6 lat na championach pokazywalam swoje sznaucerki srednie, w tym roku zglosilam minika i debiut mu sie udal :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...