Jump to content
Dogomania

28.02.2010 Leszno - championów


Judit

Recommended Posts

Gdyby okazało się ze jest już ten temat to proszę mój skakować, jednakże gdy przeszukiwałam forum to takowego nie znalazłam. :p

[B]WYSTAWA CHAMPIONÓW[/B]
[B]Champion of Champion's
Leszno 2010[/B]

[U]data: 28 lutego 2010 r. [/U]
miejsce wystawy: Hala Trapez, Al.Jana Pawła II
[U]Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń: 02.02.2010[/U]

W wystawie Championów mogą braź udział psy z tytułami: Champion Młodzieży, Champion, Interchampion.
Na wystawie championów będzie wybieranych 23 finalistów.
Z dwóch najliczniej reprezentowanych grup na tej wystawie wyłonionych zostanie czterech finalistów z pozostałych grup po trzech. Finalistów oceniać będzie trzech niezależnych sędziów.

Czytelnie wypełnione zgłoszenie wraz z ksero championatu i dowodu wpłaty prosimy przesłać na adres:
[B]Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział Leszno
64-100 Leszno, ul. Średnia 9, Skrytka Pocztowa 65, Poland[/B]
email: [email][email protected][/email]
tel +48 (065) 520 30 21,
tel/fax +48 (065) 529 59 92
fax +48 (065) 520 70 24
[B]Konto Bankowe PKO S.A. O/Leszno
77 1240 1499 1111 0000 1881 9014[/B]
[url=http://www.zkwp.leszno.pl]Związek Kynologiczny w Polsce, oddział LESZNO[/url]

[B]ZGŁOSZENIA BEZ DOŁĄCZONEGO CHAMPIONATU NIE BĘDĘ PRZYJMOWANE.[/B]
Wystawcy wnoszą opłatę 100 PLN za każdego psa (bez katalogu).
Opłata po dniu 2 lutego 2010 roku i w dniu wystawy o 50 PLN wyższa.
Reklama w katalogu dla członków ZKwP za całą stronę (czarno-białą) 100 PLN, 1/2 strony 70 LN.

[B]NA WYSTAWIE CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY RZECZOWE I HONOROWE oraz duże wiodące CWC[/B]

[U]Proponowana obsada sędziowska:[/U]
FCI I - Janusz Opara
FCI II - Elżbieta Chwalibóg, Kamen Litov (Bulgaria)
FCI III - Krystyna Opara
FCI IV - Aleksander Skrzyński
FCI V - Paweł Szemraj
FCI VI - Ove Germundsson (Szwecja)
FCI VII - Ludmila Nikitina (Rosja)
FCI VIII - Ove Germundsson (Szwecja)
FCI IX - Piotr Król, Krystyna Opara
FCI X - Ludmila Nikitina (Rosja)

[U]Konkurencje Finałowe - Best of Group:[/U]
FCI I - Elżbieta Chwalibóg
FCI II - Piotr Król
FCI III - Ludmila Nikitina (Rosja)
FCI IV - Kamen Litov (Bulgaria)
FCI V - Ove Germundsson (Szwecja)
FCI VI - Janusz Opara
FCI VII - Krystyna Opara
FCI VIII - Aleksander Skrzyński
FCI IX - Paweł Szemraj
FCI X - Kamen Litov (Bulgaria)

GRAND PRIX LESZNA - Janusz Opara

BEST IN SHOW
* Ludmila Nikitina (Rosja)
* Ove Germundsson (Szwecja)
* Piotr Król (Polska)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Darianna']jedno pytanie - jak pies ma młodzieżowy championat, to pokazuję go w klasie młodzieży? mimo ze wówczas będzie 18 dni po ukończeniu przez niego 15 miesięcy? czy po prostu juz będzie dla mnie po ptakach? :D[/QUOTE]
Darianna - na tej wystawie możesz zaprezentować KAŻDEGO psa, niezależnie od wieku (!), który ma choćby tytuł MŁ.CH.PL. Nie musi mieć dorosłego, aby championatu, aby można go było tam pokazać. I jest TYLKO 1 klasa dla psów z tytułami i 1 klasa dla suk z tytułami. Potem - tak jak na każdej innej wystawie - jest porównanie o BOB.

Jeżeli Twój pies,mający tytuł Mł.CH.PL, a nie mogący jeszcze startować (na innych wystawach) w klasach "dorosłych" czyli pośrednia, otwarta, uzytkowa, championów itp., na wystawie Championów w Lesznie dostanie wniosek CWC, to od tego CWC zaczyna mu się liczyć wnioski na dorosłego Championa. Ja tak robiłam kilka razy i nigdy nikt nie zarzucił mi, że jest coś nie tak.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

I niech mi ktoś powie, że się czepiam.
Poznań 2009 - p. P. Szemraj - V gr.
Kielce 2009 - p. P. Szemraj - V gr.
Rzeszów 2010 - p. P. Szemraj - V gr.
Leszno Championy 2010 - p. P. Szemraj .

Sami zobaczcie. Ostatnie międzynarodówki w 2009 r. i pierwsze międzynarodówki w 2010 - ten sam sędzia...

Ciekawe, kto zastąpi w Lesznie p. P. Szemraja...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Canaveral-staff']NA WYSTAWIE CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY RZECZOWE I HONOROWE [B][I]oraz duże wiodące CWC[/I][/B]


to jest bardzo ważna informacja[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']
Jeżeli Twój pies,mający tytuł Mł.CH.PL, a nie mogący jeszcze startować (na innych wystawach) w klasach "dorosłych" czyli pośrednia, otwarta, uzytkowa, championów itp., [B][I]na wystawie Championów w Lesznie dostanie wniosek CWC, to od tego CWC zaczyna mu się liczyć wnioski na dorosłego Championa[/I][/B]. Ja tak robiłam kilka razy i nigdy nikt nie zarzucił mi, że jest coś nie tak.

Pzdr.[/QUOTE]

Warto może dodać że to duże CWC liczy się tylko psom które mają skończone 15 m-cy tak wynika z regulaminu Wystawy Championów pkt.IV ppkt.5 c)
cyt.
[I]"[/I][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]

[SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][I]c) psu i suce, które zdobyły I lokatę i oceną doskonałą sędzia może przyznać [/I]
[/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][LEFT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2][I]Certyfikat na Wystawowego[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2]
[LEFT][B][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Bold][I]Championa (CWC)[/I][/FONT][/SIZE][/B][/LEFT]
[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][I]przy przyznawaniu tytułu Championa Polski wniosek ten jest równoważny[/I][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]
[LEFT][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][I]z wnioskiem uzyskanym na wystawie międzynarodowej lub klubowej. Organizator wystawy w sprawozdaniu[/I][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][I]do Zarządu Głównego umieszcza wykaz CWC [U][B]tylko[/B][/U] tych psów/suk, które w dniu poprzedzającym[/I][/FONT][/SIZE][/LEFT]
[SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][I]wystawę ukończyły 15 miesięcy."[/I][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman]link do regulaminu jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości :)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][URL]http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_wystawy_championow.pdf[/URL][/FONT][/SIZE]
Pzdr[/SIZE][/FONT]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Asiaczek']Oddział Leszno, niestety, chyba ma trudności z e znalezieniem sędziego, bo na ich stronie - nadal jest tylko info o zmianie sedziego...
A BOG gr. V ma oceniać sędzia ze Szwecji.

Termin przyjmowania zgłoszeń do 2.2.2010 r. - to wcale nie tak dużo czasu mamy...

pzdr.[/QUOTE]
Albo mi się wydaje, albo w tym roku Leszno ma problemy organizacyjne.
Owszem około 28.01 uaktualnili listę. V gr. sędziują :
pani Krystyna Opara
pan Ove Germundsson / Szwecja.

Brakuje mi też potwierdzenia czy zgłoszenie internetowe dotarło. [SIZE=1]( może jestem przewrażliwiony ostatnio )[/SIZE].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_unga']Albo mi się wydaje, albo w tym roku Leszno ma problemy organizacyjne.
Owszem około 28.01 uaktualnili listę. V gr. sędziują :
pani Krystyna Opara
pan Ove Germundsson / Szwecja.
Brakuje mi też potwierdzenia czy zgłoszenie internetowe dotarło. [SIZE=1]( może jestem przewrażliwiony ostatnio )[/SIZE].[/QUOTE]
Tak, Michał, tez juz widziałam sędziów na "piątkę". Chyba zaryzykujemy...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...