Jump to content
Dogomania

WAWA- Biedronka przy Grochowskiej - ma wspaniały DS :) Poproszę o przeniesienie.


konisia

Recommended Posts

Kasiu...z jednej strony chętnie bym wróciła, bo kocham psiaki, ale z drugiej strasznie cierpię jak nie mogę im dać tego czego najbardziej potrzebują, czyli domu:roll:
Chociaż staram się bardziej finansowo wspierać jakimś grosikiem od czasu do czasu.
A jak u Ciebie?
Jak jeżdżę do pracy to widują P.Kamila czasami ze swoim stoiskiem i zawsze wtedy przypominają mi się Cygan i Misiek. Wiesz co u nich?

Link to comment
Share on other sites

No to już napiszę :)

Kiedy nie miałam już nadziei i przygotowywałam się psychicznie na najgorsze dla malucha, moja "teściowa" wpadła na pomysł, że ich sąsiedzi stracili jakiś czas temu psa i może warto byłoby im go pokazać.

Jak pomyśleliśmy, tak zrobiliśmy :) Pojechaliśmy i i wpadliśmy niby przez przypadek i na chwilkę, żeby nowe znajdę pokazać. Podjęcie decyzji zabrało 5 min i mały powędrował z nowymi właścicielami. Oczywiście pierwsze co powiedziałam to że mały ma ADHD i sika w domu, ale nie wywarło to na nich wrażenia.
Rodzina to starsi Państwo, którzy siedzą w domu i ich 40letni syn(po rozwodzie dlatego mieszka z rodzicami). Poprzedniego psa mieli z Palucha,ale odszedł od nich (już ze starości) w tamtym roku, po 5 latach mieszkania poza schronem. Dowiedziałam się też, że podgryzał starszego Pana, a oni mimo wszystko byli w nim zakochani co bardzo dobrze o nich świadczy:razz:

No ale wracając do małego, bałam się, że tak szybko podjęta decyzja może skończyć się zwrotem z powodu x. Jednak następnego dnia dowiedziałam się, że Państwo jeszcze tego samego dnia wieczorem pojechali z małym do weta. Teraz jest w trakcie odrobaczania i przygotowuje się do wszystkich potrzebnych szczepionek:) Już stał się oczkiem w głowie - nazywa się Gacek:lol: i Państwo rozpływają się nad tym jak to na nich spojrzał, a jak mu się uszko zagieło, albo jak zabrał but do gryzienia;) Geberalnie ochy i achy i dziękują "teściowej" za takiego psa.
Dodam jeszcze, że to dom z ogrodem + spacery długie poza działką (z tego co pamiętam jak chodzili z Kajtkiem,poprzednim piseim właśnie).

A więc lepiej chyba skończyć się nie mogło:cool3:

Pozdrawiam i dzięuję wszystkim,którzy zgłosili swoją chęć pomocy, a przede wszystkim Gosi, która zareagowała błyskawicznie na mój apel:loveu:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa- pamietam was z watku na podskarbinskiej i mam prosbe czy mozecie poprosic straz dla zwierzat na dzialki na pradze kolo starzynskiego bo nie moge czytac jak facet glodzi psy [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/potrzebny-transport-bud-ok-70-km-od-warszawy-dla-2-psow-na-dzialkach-148197/[/url] a dziewczyna nie moze znalezc wyjscia z tej sytuacji.a tak nawiasem hankok miala napisac co z suka matka z poskarbinskiej bo na paluchu nie moge zastac kogos kto sie nimi zajmowal

Link to comment
Share on other sites

mtf_zalesie, niestety link mi nie działa przez to nowe dogo:/ Wpisz proszę dokładny tytuł wątku tutaj to sobie znajdę przez wyszukiwarkę.

Hania wiesz jaki numer ma sunia na Paluchu?

Kasiu, postaram sie zaglądać tylko czasu brakuje i serce się kroi jak widzę te bidy...póki co jestem.

Link to comment
Share on other sites

udalo mi sie dzisiaj zalogować po miesiącu ...nawet dwóch ( bo w ciągu tych dwóch miesiecy zalogowalam sie tylko raz ) juz nie mam siły ...a teraz nie moge sie odnalezc w tej nowej scenerii brr
nie moge wejść w swoj panel i spawdzić wątki ....ale numer suni mam zapisany ...zaraz znajde .... sunia matka 1168/08/P , sunia córka , ktora z nią przyjechala na Paluch w drugim rzucie 1156/08/P
Kasia , Konisia pozdrawiam ....bo nie wiem kiedy i jak uda mi sie nastepnym razem tu wejść
Konisiu dopiero dzisiaj udalo mi sie odczytac Twoją wiadomość ...dobrze , ze juz z happy endem ...w razie pilnej sprawy dzwoń

jeszcze z nimi została sunia - córka haskowata , która na Paluch trafiła z pręgowaną siostrą ( zabraną do domku przez Parę Wolontariuszy z Palucha - Danusie i Darka - moc pozdrowień dla Nich )
pies zawieziony z nimi owczarkowaty podobno juz jest wyadoptowany

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...