Jump to content
Dogomania

Slowenia - Lubliana 16.01.10/ Tromostovje 17.01.10


musia

Recommended Posts

[quote name='musia']Agnieszka !!

Jechałabyś z białymi? na oba dni?

Bo ja z Opuskiem (gdyby mnie kto wziął)

do 15 listopada - I termin[/QUOTE]

grr grr grrr
tydzień później, żeby było....

moje małe od 21 idą w dorosłych klasach....

kuuurde a ja tak lubię Słoweńskie wystawy...:placz:
ale dupa...

jakby było kwietniowe Celje to jeszcze bym jechała - byłby czas na zrobienie mł ch...a tak... ale kicha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Ja mocno myślę nad tym wyjazdem :cool3:... kusi :evil_lol:.[/QUOTE]
mnie też kusi ale sama nie pojadę :shake:
gdyby ktos się zdecydował i miał miejsce w aucie to chętnie się zabirę z jednym małym psem :lol: obojętnie z jakiego miejsca dojadę

Link to comment
Share on other sites

No , dobra. Przemogłam się i zapytałam właściciela znanego busa o te 2 wystawy.

Rozpatruje. Wieczorem będę wiedzieć. Najwyżej 7 osób (ze mną i Opusem)

Dojazd na sobotnią wystawę , nocleg na niedzielę, powrót w niedzielę [B] PO FINAŁACH .[/B]

Jak obliczyłam - tak ok. 1680 -1700 km

Czy coś z tego wyjdzie - dam znać

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to , że wyjazd do Słowenii dojdzie do skutku !!!

Tym samochodem jechaliśmy już kilka razy. Kierowca doświadczony. Po kilku wystawach tym autkiem - jestem za tym by zabierać psy ras małych lub średnich.

Z uwagi na to , że będzie to środek zimy, przypadki różne zdarzyć się mogą ( Ale to chyba wszyscy wiedzą ).
=======================

- Wyjazd w piątek wieczorem (bezpośrednio na sobotnią wystawę) z Katowic.
- nocleg (proponuję hotel EMONEC [URL]http://www.hotel-emonec.com/pricelist[/URL]) - a może ktoś zna - inny, lepszy, tańszy?
- wystawa w niedzielę - powrót po finałach.

obecnie jest II termin opłat - 45 Euro (do 15.12) - wystawa

osoby zainteresowane zapraszam na kontakt indywidualny [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

byłam w Ljubljanie w styczniu br. spałam własnie w Emonec, hotel bardzo przyjemny, podzielony jest na dwa budynki, w jednym recepcja, kuchnia i pokoje, a w drugim same pokoje.
Jedyna wada tego hotelu to taka, ze miesci on sie w scislym centrum Ljubljany, nie maja wlasnego parkingu, wiec trzeba parkowac byle gdzie i byle jak w centrum (blisko hotelu) ale zawsze bagaze trzeba troche ponieśc ;) Czasami był problem z parkingiem bo obok hotelu jest duzo pubów i knajpek i miejsca sa pozajmowane... ale co zrobic... cos za cos ;)
Natomiast duzą zaleta jest to, ze parkingi są usytuowane na brzegach dosc fajnego i duzego skwerku zieleni... no i do rynku rzut beretem, a rynek maja cuuuuuudny

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chodzi mi po głowie ta wystawa, już dawno chciałam pojechać, więc nie ma na co czekać:p
Czekam teraz na odpowiedź czy zmieszczę się do busa, ale jeśli by nie wyszło to zastanawiam się czy nie pojechać własnym samochodem.
Jechało by dwóch kierowców.
Już w tym roku tak zrobiłam i zabrałam do Rumuni świetną dziewczynę od Springerów.
Zawsze to koszty dojazdu są tańsze, a nawet zarezerwowałyśmy wspólny pokój w hotelu i też wyszło taniej:cool3:
Czy ktoś byłby zainteresowany zabrać się na obie wystawy??
Wyjazd z Wrocławia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zostało jeszcze 1 wolne miejsce dla małego psa (ewn. średniego) - chętnego zapraszam do kontaktu mailowego . Lub telefonicznego ( przez weekend). tel. na mojej stronie.

Na ewntualne maile odpiszę w niedzielę bądź poniedziałek.

Do Flaire. Odpiszę w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

wlasnie trwa transmisja z Lubljany, ale super pokazuja , teraz leca wybory juniorow z grup, a juz byly wybory w grupach i inne. Zarz bedzie final BIS. Ciekaw jestem kiedy bedzie u nas cos takie mozna ogladac. uwazam ze wystawa championow z Leszna winna byc pokazywana na necie.
Dobrego ogladania !!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...