Jump to content
Dogomania

śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Noooo dobra, piszę bo już nie wytrzymam ciśnienia tajemnicy :diabloti:

Jutro wieczorem Timba przyjeżdża do mnie :loveu:
ale nie będzie już Timbą, trwa wymyślanie nowego imienia.

Posłanko czeka :loveu: i wszystko, a najbardziej to ja się nie mogę doczekać :)

Link to comment
Share on other sites

Niunia już u nas!
Dostała imię Beza :loveu:
W samochodzie rzygała jak kot - to chyba jakaś kara od przeznaczenia, bo poprzednie psy bezproblemowo znosiły jazdę autem, i w Bezie się skumulowało wszystko :diabloti:

Domem była wystraszona (zwłaszcza schodami), cichutko pozwiedzała, trzyma się mnie jak przyklejona - mam nadzieję że szybko się rozkręci ;)

Ale mięciutkie posłanko wie do czego służy - już się księżniczka umościła i właśnie przysypia, jak sobie patrzę na nią :loveu:

Pucek był baardzo zaintrygowany, zapoznanie przeszło bez zgrzytów - mała wyraźnie się go bała, więc obwąchali sobie pyszczki nawzajem i tyle. Ale kiedy Beza wycofała się na swoje legowisko i Pucek chciał wleźć za nią, warknęła. Myślę że się dogadają :)

To tyle, w sumie nie wiem o czym pisać taka jestem podekscytowana, jak tylko znajdę kabel od aparatu to wkleję zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że sunia już w domku. Trochę czasu minie zanim się zaaklimatyzuje i pokaże prawdziwe "ja" :diabloti:.
Na pewno się z Puckiem dogadają :loveu:
Niech sobie niunia śpi spokojnie, odsypia schronisko i stresy...

No i czekamy na mnóstwo zdjęć :cool3: (Pinkmoon, szukaj tego kabelka :mad:)

Link to comment
Share on other sites

Kabelka od aparatu nie znalazłam, więc tylko dwa średniej jakości zdjęcia z komórki.

[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC00115.jpg[/IMG]

[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC00116.jpg[/IMG]

Niunia kochana :loveu: leży sobie cichutko na posłanku... a jak juz wstaje, to umie siadać za smaczki :)

I strasznie boi się schodów.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz śmigamy na wieczorny spacerek, na razie żadnej wpadki w domu nie było, ładnie się załatwiała na dworze - tak trzymać ;)

Jutro wybierzemy się do weta zapoznać z nową pacjentką i pokazać łapeczkę, bo ma brzydkie obtarcie, miała smarowane w schronisku maścią Kocha więc zobaczymy co dalej z tym będziemy robić.

No i jutro pewnie będzie ładna sesja foto porządnym aparatem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...