Jump to content
Dogomania

Oszuści z krakvetu!!


korasek

Recommended Posts

Witajcie.
We wrześniu wygraliśmy pomoc na [URL="http://www.krakvet.pl"]www.krakvet.pl[/URL] mieliśmy otrzymać miski metalowe za ok 200zł. Do tej pory nas zwodzą i nic nie przysyłają. Czy korzystaliście z ich pomocy, czy się wywiązali?
Liczę na pomoc.:shake: :-(

Link to comment
Share on other sites

Korasek a czy ktoś z zarządu schroniska się z nimi kontaktował? Bo oni nie dogadują się z osobami z jakichś organizacji tylko bezpośrednio z osobą kierującą schroniskiem - może to ta osoba z czymś nawaliła. Jakoś nie wierzę, żeby krakvet narażał swoje dobre imię dla 200 zł :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']Ja też nie:shake:[/quote]
A ja nie do końca.
Moje wrażenia są takie, że przynajmniej jeden z lekarzy tam pracujących lekarzem to może i jest dobrym, ale czasem straszne bzdury pisze. Mają tam forum, ale ten wątek już został usunięty, dlatego nie można już tego sobie przeczytać. Chyba stał się niewygodny :roll:. Było o tym nie tak dawno na Kociej Republice.

Link to comment
Share on other sites

A jak można określić jak nie robieniem w konia coś takiego. Wielokrotnie apelowałam do nich mieli numer kierownika schroniska i nikt do tej pory nie zadzwonił. Pisane były meile a i na ich telefon były liczne próby kontaktu.
Sprawa ciągnie się od września i nie licze na już na nic z ich strony. Dobrze, że chociaż wam pomogli.
Skoro uważacie to za wyraz bycia małolatą to ja chyba jestem nią faktycznie.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, nie wiem...
Zamawiałam tam różne rzeczy, raz przyszło coś uszkodzone, myśle,że była to wina kuriera a nie ich ale bez problemu wysłali mi następną przesyłke. Wogóle za każdym razem obsługa była bardzo sympatyczna i kompetentna.
Może, zaproście tego pana tu do tematu i niech sie wypowie.
Może mail nie doszedł..

Link to comment
Share on other sites

Na temat Krakvetu nie mogę powiedzieć ze swojej strony NICZEGO ZŁEGO. Bardzo solidnie wywiązali się z wygranego przez nas głosowania i dostarczyli nam zamówioną karmę kurierem.
Myślę, że doszło do jakiegoś nieporozumienia, które na pewno zostanie wyjaśnione. Wiem, że od września dużo czasu już minęło, ale czasem troszkę spokoju i cierpliwości może pomóc całej sprawie.

Tak czy inaczej "Cichy Kąt" jest bardzo wdzięczny Krakvetowi i zadowolony z karmy, którą otrzymaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[B]kufelek[/B] - zadzwoń do KRAKVETU i złóż reklamację na przyjmowanie zamówienia - ale rozmawiając poproś o nazwisko rozmówcy .Poza tym napisz e-maila do nich,że mówi się już o ich usługach i chwały im to nie przynosi. Zamawiałam tam raz ale dostałam w tempie expresowym na drugi dzień. Mam nadzieję, że nie spotka mnie przykra niespodzianka.

W tego typu usługach nie traktujmy szczególnie dostaw solidnych - bo to ich specyfika pracy i taki poziom mają mieć dla utrzymania sie na rynku. Ale każda "wykręcona" dostawa nie wzbudza zaufania i nie chcemy mieć z firmą do czynienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...