Jump to content
Dogomania

usuwanie ząbków


tristan

Recommended Posts

Ja myślę, że ilość wyrywanych ząbków ma znaczenie...dochodzą jeszcze koszta kroplówki oraz antybiotyków.....Chodzimy przez 5 dni do weta żeby podał maleństwu antybiotyk co podobno nie jest standardowym leczeniem...Jedynym minusem zabiegu jest rana, która się zrobiła od kroplówki...Niestety nie zaszyli Yogusi łapki i ona oczywiście lizała....Teraz musi chodzic biedactwo w tym nieszczęsnym kołnierzu:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A nie da sie tak... bez narkozy? Mamy do wyrwania dwa górne kły i już jestem chora na samą myśl... Mam czarne wizje psa zachlapanego krwią, zataczającego się bezradnie po gabinecie... :placz: Zęby nie są sine, nie ruszają się i same nie wyjdą.
Suni przy oczyszczaniu zębów z kamienia wet podał środek w kropelce (jedna kropelka na język) i psica wpadła w stan jakby hibernacji, oczyścił zęby i mogłam ją spokojnie zabrać do domu. Widzę, ze nikt tego nie stosuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Mam czarne wizje psa zachlapanego krwią, zataczającego się bezradnie po gabinecie...[/quote]

Nie strasz ludzi :diabloti: jaki zachlapany krwią :evil_lol:

Cziesze się że unikneliście zabiegu, bo naarkoza to jednak naarkoza;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...