Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

[quote name='maciaszek']Możesz zdjąć Bursztyna (145/10) z wątku - ma dom :).

Mam prośbę - mogłabyś podpytać o ta sukę w typie FB (nr 21 na katowickim wątku)? Bardzo proszę. Mnie dziś opętała skleroza...
Zapytaj jak ona się miewa, jaki jest jej stan psychiczny i w ogóle.
Dzięki :).[/QUOTE]

Jasne maciaszku - do usług :D

Oki, ściągam Bursztyna ;) (Bursztyna....)

Link to comment
Share on other sites

Drodzy Wolontariusze, kto z Was mógłby podać swój telefon w ogłoszeniach tego psiaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178825-zajrzyj-tu-potrzebuje-pomocy[/URL]. Pies jest teraz w schronisku w Katowicach. Opis obecnej sytuacji psiaka od postu nr 136: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178825-zajrzyj-tu-potrzebuje-pomocy/page14[/URL]

Dobrze się bawiliście na majówce? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']maciaszku, uduś mnie... zapisałam sobie na kartce tego psiaka, a zapomniałam się spytać o niego :( to może w czwartek spytam?[/QUOTE]Dobra, to spytaj w czwartek. No chyba, że ja nie zapomnę zapytać w środę :evil_lol:. Albo p.Ania nam tu napisze... P.Aniu chodzi nam o tą molosowatą sukę, co taka przerażona była i na początku miała problemy z trawieniem - wymiotowała wszystkim, co zjadła. Jej numer - 338/10.

_Laro, skoro czwartki już ustalone to może ankieta już niepotrzebna ;)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'][B]maciaszku,[/B] tylko jak mam ją usunąć? :stupid: próbowałam i nigdzie nie widzę takiej funkcji :/[/QUOTE]Niestety nie wiem, nigdy nie robiłam ankiety, nie mam [COLOR=Green]zielonego[/COLOR] pojęcia jak ją usunąć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Drodzy Wolontariusze, kto z Was mógłby podać swój telefon w ogłoszeniach tego psiaka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178825-zajrzyj-tu-potrzebuje-pomocy[/URL]. Pies jest teraz w schronisku w Katowicach. Opis obecnej sytuacji psiaka od postu nr 136: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178825-zajrzyj-tu-potrzebuje-pomocy/page14[/URL]

Dobrze się bawiliście na majówce? :)[/QUOTE]


Tak dobrze albo w szpitalu albo pilnujac dzieci !! niewiesz Blood Ci nie napisała wszystkiego ?! To nie oczerniaj mnie . Bo nie jestes za bardzo w temacie. Co do psa to On nazywa się POKER , bo widze ze traktujesz tego psa jak jakiegos bezimiennego psiura z ulicy. Poza tym prawdopodobnie kolezanka mojej kolezanki go wezmie tylko ma mi jeszcze dac znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nivea88']Tak dobrze albo w szpitalu albo pilnujac dzieci !! niewiesz Blood Ci nie napisała wszystkiego ?! To nie oczerniaj mnie . Bo nie jestes za bardzo w temacie. Co do psa to On nazywa się POKER , bo widze ze traktujesz tego psa jak jakiegos bezimiennego psiura z ulicy. Poza tym prawdopodobnie kolezanka mojej kolezanki go wezmie tylko ma mi jeszcze dac znać.[/QUOTE]

? ? ?

o co chodzi?

proszę o prowadzenie takich rozmów albo na Pw, albo na wątku psa. To jest wątek wolontariatu w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim, jestem już w Katowicach, nie mogę się doczekać spotkania z Łatką, starsza Pani wciąż dzwoni, że syn nie ma czasu po nią przyjechać, mam nadzieję, ze to nie wymówka, bo Pani mówi że na pewno ja weźmie. Oby jak najszybciej!

Bardzo dziękuję za wyprowadzenie Łaci, widać jaki pyszczek miała na zdjęciach szczęśliwy, aż jej się śmieje od ucha do ucha!
Jeszcze raz wielkie dzięki!!!

Igunia zostanie adaptowana przez moją córkę! Będzie u niej, a gdy bloki szpitalne będą zbyt długie będzie przychodzić w gościnę do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to dobry wątek ale mam nadzieje, że tak;) Pozwole sobie skopiowac posta którgo wcześniej już publiowałem ale na niewłaściwym wątku.

Mam do was pytanie-propozycje. Nie wiem czy wcześniej takie coś już robiliście ale na pewno każda/każdy dobrze z was wie jaką popularnością cieszy się witryna youtube.com . Moja propozycja wygląda tak, żeby każdmu psu (razem z opiekunem) zrobić powiedzmy 3 minutowy film dodać trochę informacji i opublikować na tej stronie. Jest to zupełnie darmowe a nakręcic filmy mogę chociażby telefonem i przerobić go na potrzeby witryny. Nie wiem jak wy na to patrzycie. Jeśli chodzi o mnie, od strony "technicznej" mogę się wszystkim zająć [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']proszę o prowadzenie takich rozmów albo na Pw, albo na wątku psa. To jest wątek wolontariatu w schronisku.[/QUOTE]Poprosiłam o pomoc, bo na wątku Pokera Brysio już kilka razy pytała kto może podać swój telefon do ogłoszenia na allegro. A Nivea88 najwyraźniej szuka powodu do awantury. Ech...

[quote name='__Lara']? ? ?

o co chodzi?[/QUOTE]Nie wiem o co chodzi Nivea88 i dlaczego się ciska. Zwłaszcza, że pytanie o majówkę nie było do niej i dotyczyło nie tej majówki, o której ona myśli.


[B]Misiek89[/B], pomysł z filmikami jest bardzo dobry!

Link to comment
Share on other sites

No majówka, niestety do bani, raz,że krótka, dwa że matury :)

Pani Aniu coś na czwartek mi proszę przygotować.
Jeśli by dało radę to Poker, albo moja ulubienica wyżełka, jeśłi nie to się dostosuję.
btw. śniło mi się, że byłam na spacerze z łyżewką i nie była taką wredną złośnica jak w boksie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']No majówka, niestety do bani, raz,że krótka, dwa że matury :)

Pani Aniu coś na czwartek mi proszę przygotować.
Jeśli by dało radę to Poker, albo moja ulubienica wyżełka, jeśłi nie to się dostosuję.
btw. śniło mi się, że byłam na spacerze z łyżewką i nie była taką wredną złośnica jak w boksie :)[/QUOTE]

[B]Rybciu,[/B] a czy Ty byś nie wzięła Mirki? miałam ją ostatnio i nie potrafiłam sobie z nią poradzić, Ty jesteś lepsza do takich psów. Ona strasznie ciągnie na smyczy, na następny dzień cały kręgosłup miałam w zakwasach, nie mówiąc o pojawiającym się co jakiś czas bólu w miejscu skrzywienia :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...