Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

dostałam od znajomej wiadomość o 2 tygodniowym kotku. Jego właściciele nie będą mogli go zostawić, przetrzymaja go jedynie te 8 tyg kiedy musi pozostać z matką,a więc gdzieś do połowy czerwca.
Jeśli nie znajdzie domu to chcą go oddać do schronu
zrobiłam już mu wątek (pierwszy raz takie coś robię, więc trochę po omacku się tutaj poruszam... ;) jesli coś mam źle albo coś powinnam dodać to powiedzcie )
w każdym razie proszę was o pomoc w znalezieniu nowego dokmu :)

wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/184860-niespełna-2-tygodniowy-maluch-szuka-domu!!!!?p=14608086#post14608086[/URL]

Link to comment
Share on other sites

:multi: UWAGA CZWARTKI SĄ AKTUALNE OD 16DO 19 SPOTYKAMY SIĘ OD PRZYSZŁEGO CZWARTKU ;) dowiedziałam się dziś a na jutro mam wizytę u lekarza z dzieckiem i nie dam rady przełożyć ,mam nadzieję że to nie problem widzimy się w sobotę więc więcej na ten temat pogadamy. Neo w soboty na 10 a ile masz lat ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']Rybka wiem coś o maturze z biologii...ja stwierdziłam jednak że te parę godzin w sobotę mnie nie zbawi i będę w schronisku ;)[/QUOTE]

Tak, ale u mnie to jest tak, ze jak wracam ze schronu padam na ryj i dzień stracony:evil_lol:.
Nie mam podopiecznego więc nikt na razie nie ucierpi, spotykamy się za tydzień w czwartek.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax']:multi: UWAGA CZWARTKI SĄ AKTUALNE OD 16DO 19 SPOTYKAMY SIĘ OD PRZYSZŁEGO CZWARTKU ;) dowiedziałam się dziś a na jutro mam wizytę u lekarza z dzieckiem i nie dam rady przełożyć ,mam nadzieję że to nie problem widzimy się w sobotę więc więcej na ten temat pogadamy. Neo w soboty na 10 a ile masz lat ?[/QUOTE]

17 :)
chodziłam do schronu wcześniej ale miałam dość długą przerwę, więc zastanawiałam się czy dużo się zmieniło ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Óczyć się, Óczyć do matury :evil_lol:

I ja planuję być w sobotę - na Dniach Otwartych oczywiście ![/QUOTE]

No zobacz jak się mijamy:diabloti:
Ja może bym była, ale wyjeżdżam.
Proszę mi psa na przyszły czwartek przygotować.:cool3: ( mile widziana ta wyżełka co tak długo siedzi, a jak nie to coś zrytego, wiadomo o co chodzi:evil_lol:, jakaś Lusia, tequila czy Foks :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']No zobacz jak się mijamy:diabloti:
Ja może bym była, ale wyjeżdżam.
Proszę mi psa na przyszły czwartek przygotować.:cool3: ( mile widziana ta wyżełka co tak długo siedzi, a jak nie to coś zrytego, wiadomo o co chodzi:evil_lol:, jakaś Lusia, tequila czy Foks :diabloti:)[/QUOTE]

A co z Bolkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']No zobacz jak się mijamy:diabloti:
Ja może bym była, ale wyjeżdżam.
Proszę mi psa na przyszły czwartek przygotować.:cool3: ( mile widziana ta wyżełka co tak długo siedzi, a [B]jak nie to coś zrytego, wiadomo o co chodzi:evil_lol:, jakaś Lusia, tequila czy Foks [/B]:diabloti:)[/QUOTE]

Ale się uśmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Możesz zdjąć Bursztyna (145/10) z wątku - ma dom :).

[quote name='__Lara']I ja będę w sobotę ;)[/QUOTE]Mam prośbę - mogłabyś podpytać o ta sukę w typie FB (nr 21 na katowickim wątku)? Bardzo proszę. Mnie dziś opętała skleroza...
Zapytaj jak ona się miewa, jaki jest jej stan psychiczny i w ogóle.
Dzięki :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...