Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

Trzymajcie kciuki wszyscy bo mam domek na horyzoncia:diabloti: ( nie powiem dla kogo na razie:evil_lol:, bo dałam do wyboru dwa, podpowiem, że niskopodłogowa suka i kundelek łaciaty)
Tylko domek w Częstochowie i pies przed adopcją będzie musiał zostać wykastrowany/wysterylizowany, a szwy sobie Państwo zdejma na miejscu muszę to załatwić z Panią Anią, mam nadzieję, że się uda.;)
We wtorek Pan mi podeśle swoj e-mail to mu pokaże jeszcze jednego psa.
Pies dla starszej Pani w bloku ( u będzie kiziany i miziany:loveu:), ale będzie się z nim bawiła młoda osoba, córka/siostra tego Pana (?) zapomniałam.:evil_lol::evil_lol:


Co mnie bardzo ucieszyło, jak tak szybko o kastracji wspominałam, nie było opier*olu, ze to znęcanie się, że jestem nienormalna itp. Test z kastracją u mnie zaliczyli na 6:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ciągle czytam o czwartku skąd go wzięłyście bo moja szefowa nic na ten temat nie wie . Bardzo proszę tą kwestię wyjaśnić bo dziewczyny przyjadą w czwartek i odejdą z kwitkiem a to nie było by fajne:shake: My już mamy zrobiony grafik na Maj i nie ma w nim wolnotarjatu zaznaczonego więc obie z szefową nie wiemy o co chodzi, ta kwestia miała być uzgodniona ale nie była chyba że szefowa o tym zapomniała Laro to chyba ty o tym napisałaś napisz proszę skąd o tym wiesz .:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

A no świetnie nasze wolontariackie kierownictwo wolontariat koordynuje :p, tak w ogóle to kto rządzi wolontariatem?
Rządzi ktoś? Cz anarchia nastała?

Pani Aniu dało by radę załatwić wcześniejsza kastrację/sterylizację załatwić jak już się Państwo zdecydują na konkretnego psa?
Zależało by mi na tym, zanim pies pójdzie do nowego domu.

saphira sami przyłażą, wystarczą ładne fotki i ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

To ja powtórzę, bo to ważne!
[quote name='xszilax'][B]Dziewczyny ciągle czytam o czwartku skąd go wzięłyście bo moja szefowa nic na ten temat nie wie[/B] . Bardzo proszę tą kwestię wyjaśnić [B]bo dziewczyny przyjadą w czwartek i odejdą z kwitkiem[/B] a to nie było by fajne:shake: My już mamy zrobiony grafik na Maj i nie ma w nim wolnotarjatu zaznaczonego więc obie z szefową nie wiemy o co chodzi, [B]ta kwestia miała być uzgodniona ale nie była[/B] chyba że szefowa o tym zapomniała Laro to chyba ty o tym napisałaś napisz proszę skąd o tym wiesz .:crazyeye:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax']Dziewczyny ciągle czytam o czwartku skąd go wzięłyście bo moja szefowa nic na ten temat nie wie . Bardzo proszę tą kwestię wyjaśnić bo dziewczyny przyjadą w czwartek i odejdą z kwitkiem a to nie było by fajne:shake: My już mamy zrobiony grafik na Maj i nie ma w nim wolnotarjatu zaznaczonego więc obie z szefową nie wiemy o co chodzi, ta kwestia miała być uzgodniona ale nie była chyba że szefowa o tym zapomniała Laro to chyba ty o tym napisałaś napisz proszę skąd o tym wiesz .:crazyeye:[/QUOTE]

No właśnie to jak z tymi czwartkami bo ja planuje w ten przyjechać i teraz nie wiem czy mam po co.

Link to comment
Share on other sites

witam wszytskich, po niestety długiej przerwie... ;(
ostatni raz w schronisku byłam chyba zimą, potem zostałam zawalona robotą i różnorakimi zajęciami i po prostu się nie wyrabiałm...
bardzo mi jednka brakuje schronu i myślę, że uda mi się od przszłej soboty znów zacząć regularnie chodzić :) chociaż jescze własnie w tą sobotę będe miała zajęcia więc nie wiem... będę się baaardzo starać
ale do rzeczy:)
nie było mnie tak długo i kompletni nie wiem, co się pozmieniało, w jakie dni się spotykamy, o której godzinie, jest jakiś grafik, zapisy itd....
sobota jest dalej aktualna??

Link to comment
Share on other sites

W tę sobotę oprócz tego, że jest wolontariat, jest także dzień otwarty schroniska - nie wiem, czy czytałaś :) Oprócz tego planowane są czwartki, ale po tym całym zamieszaniu na forum już nie wiem, kiedy one dojdą do skutku...Czyli na razie tak, jak było :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]DZIEŃ OTWARTY SCHRONISKA W KATOWICACH[/B]
[/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=Red][B]8 maja[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Red]-[SIZE=5] sobota[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=4]
[B] 10.00. - 16.00.[/B][/SIZE]

[B] ul. Milowicka 1 b

[SIZE=4][COLOR=Red]ZAPRASZAMY[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...