Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

No to fajnie.
A formalnie to jakoś trzeba załatwiać, czy po prostu mam zaglądać na wątek i będziecie pisać kiedy i o której trzeba się stawić? Bo rozumiem, że pierwszy raz mam przyjechać 6 maja na 16?

I tak przy okazji - jeździ ktoś z os. Paderewskiego albo spod Empika?

Link to comment
Share on other sites

mnie nie będzie 6 i 8 maja bardzo martwię sie o moja Łatkę, czy mogłabyś mnie zastąpić i zabrać ja na spacerek, ona w sobotę nauczyła się komendy "siad", uwielbia parówki i pieszczotki, bardzo lubi czesanie

Mogę zabierać Cię z Osiedla Paderewskiego Graniczna 53c - o ile jesteś punktualna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']
Mogę zabierać Cię z Osiedla Paderewskiego Graniczna 53c - o ile jesteś punktualna[/QUOTE]

To super, będę przychodzić punktualnie (mam blisko - mieszkam na ul. Sowińskiego).

Co do soboty 8 maja to bardzo chętnie zaopiekuję się Łatką i przyniosę jej parówy, nie wiem tylko na 100% co z tym 6 maja, bo mogę na czwartek nie zdążyć wrócić od babci. Tak że sobota gwarantowana, a o czwartku będę wiedzieć pojutrze.

Link to comment
Share on other sites

Opis Pepsi od Diany (jest w albumie picaso)
Pepsi jest łagodnie nastawiony do ludzi i do innych psów. Ma jednak tendencje podbiegania do każdego i "zaczepiania psów" co nie zawsze kończy się dla niego szczęśliwie. Nie jest przystosowany do prowadzenia na smyczy, dlatego często ciągnie tam, gdzie chce iść, ale, gdy pokaże mu się, że właściciel decyduje o kierunku drogi, to stara się być posłuszny i zgadza się na wytyczone zasady. Jest to pies pełny życia i energii, lubi się bawić i biegać. Jest mieszańcem o średniej wielkości.

Link to comment
Share on other sites

Mam taki problem, otóż nie będzie mnie w schronie przez jakiś czas, bo wyjeżdżam od 5-19 maja, a jeszcze na ddodatek 1 maja się nie spotykamy. Mam pytanie/prośbę czy jest ktoś, kto aktualnie nie ma psiaka pod opieką i mógłby się zająć 'tymczasowo' moim Bolkiem w czasie mojej nieobecności, bo się boję, że on wszystko zapomni, lub 'pomyśli' sobie, że o nim zapomniałam, a jak wrócę to mi rękę ze smyczą wyrwie :-p
[B]Czy jest ktoś taki?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Halo...dawno mnie nie było, bo pracuję od rana do nocy...Chciałam zapytać, jak tam mała Nutka moja, czy ktoś wie, jak się miewa?? Wyczytałam, że potrzeba dla niej koszulki, popytam :) A propos kartoteki to Bożenko doślę zdjęcie + wypełniony formularz w najbliższym możliwym terminie...A teraz dobranoc wszystkim bo jak zwykle padam....;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...