Jump to content
Dogomania

Dwudniowy szczeniak bez matki.


Ciemka

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, proszę mnie nie bić.
Byłam u pani sąsiadki, staruszka sobie z psem nie radzi i kazała go zabrać. Zabrałam więc. Teraz przez kilka dni Czarna niestety będzie musiała być przywiązana do budy w czasie dnia (8 godzin jestem w pracy i jest pusto w domu), dopóki nie zrobimy czegoś z ogrodzeniem (Czarna przeciska się pomiędzy szczeblami i wychodzi gdzie i kiedy chce, nie tak łatwo będzie to wszystko połatać). Problem polega na tym, że u starszej pani pies robił co mu się podobało i teraz w ogóle się nie słucha. Staram się to jakoś ogarnąć, ale to nie jest łatwe, więc proszę nie rzucać kamieniami tak pochopnie. (Greven, jest to dla mnie, owszem, bardzo dziwne, jednak usiłuję jakoś to wszystko ogarnąć. Pies nie zostaje przecież sam, mam drugiego psa, ale jakoś to towarzystwo ją nudzi).
Na razie muszę znaleźć jakiś sposób na połatanie całego ogrodzenia oraz zabrać się za wychowanie Czarnej (nie bardzo wiem, jak się za to zabrać, ale muszę spróbować).

Pozdr,
niedobra Ćma.

Link to comment
Share on other sites

Energy, to jest 8 godzin + jakaś godzina na drogę do pracy i z powrotem. 9 godzin w domu bez sikania... nie podoba mi się to. Tym bardziej, że noce spędza w domu. Rano spacerek (niedługi bo tyle co zdjęli mi szynę z nogi) a potem musi jakoś wytrzymać te dwa dni, nim założymy siatkę.

Evelka: zajęcia to jakiś kosmos, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, między innymi tego, że jestem dla Czarnej zbyt... łagodna. ;] Dlatego mnie nie słucha. Poleceń pana który prowadził zajęcia słuchała natychmiast, a mnie to tak różnie. Tak więc dowiedziałam się, że jestem zbyt mało stanowcza. Smakołyki psie zakupione, będziemy ćwiczyć. :D
(Jak to jest że dla Mordy potrafię być stanowcza a dla Czarnej nie, hmmm? Bo to mój dzidziulek jest, ot co. ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Radzimy sobie świetnie. :)
Czarna jest bardzo bojowa, szczeka głośniej niż wszystkie psy z okolicy razem wzięte. :)

Jest bardzo masywna a kłaki które ma na sobie dodają jej jeszcze dodatkowo "objętości". :)
Postaram się na dniach wrzucić jakieś zdjęcia. :)

Link to comment
Share on other sites

Oto i one:

"Takie mam wystające ząbki":

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Dvl0yAD9Pp4/TAPVVycf4HI/AAAAAAAAEyo/fgaHejo_Hjw/s512/100_1149.JPG[/IMG]

"Taką mam sierść":

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Dvl0yAD9Pp4/TAPWo-xTIHI/AAAAAAAAEzI/PR098bKkndY/s640/100_1152.JPG[/IMG]

"A tak się łaszę do swojej mamulki :D":

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_Dvl0yAD9Pp4/TAPWwD5opxI/AAAAAAAAEzM/UdKFrFWSCIs/s640/100_1154.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...