Jump to content
Dogomania

Goliat szczeniak z pseudo...


max45

Recommended Posts

Witajcie,
potrzebny jest DS dla maleństwa lub (niestety) kolejny DT
Oto Goliat
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7154/obraz880.jpg[/IMG]

oraz wątek na dogo;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/goliat-serduszko-czyli-o-dwoch-takich-co-15-11-wpadna-w-czarna-dziure-172920/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Goliat juz u mnie...:wolfie:
jest:
-brzydki :diabloti: łahaha taka chilka wieksza pinczer mniejszy, dluga szyja,male wystajace zabie oczka,cienkie girki,brzuchol pelny(jedzenia;))
-swietny! :loveu: taki skarbuszek!przez 1wsza 1h-ogonek miedzy girkami i sie trzasl...teraz-lata ze swoim kolezka szczurem ktory za chwile straci leb(ogon juz odgryziony:diabloti:)...szczur pluszowy z Ikei-z tych najmniejszych jaki da sie kupic-moje koty go olaly, Goliat nosi go wszedzie ze soba...(szczur jest wiekosci polowy Goliata)
-przytulak-na kolanka hop i siedziec i miziac:p
-zacheca do zabawy,jest wesolutki:evil_lol:
-zarlok...na miske trzesie sie caly...je z miski ktora dla kotow jest za mala, ma w 1wode,druga ma na sucha kerme:evil_lol:
-kupa byla, siku tez-ladne bardzo:) :cool3:
-dostal obrozke- taka najmniejsza mozliwa-kupilan kiedys na bazarku dla kotow moich ale byla im za mala...:evil_lol: na Goliata najmniejszy obwod wisi...:evil_lol: wkurza go ta obroza,drapie sie po niej, a jak zaczyna sie obracac (obroza nie pies) do zszokowany Goliat az sie wywraca!!:roll:
-on jast malutki!!boi sie kotow, Tobiasza szczegolnie-ten jego plaski pysk:diabloti:, za Demina lata ale oaza spokoju zwiala przed nim na lozko...:razz:
-nie jest tak meczacy jak sie balam ze bedzie!!:diabloti:
szkoda ze Tobiasz obsikal mi aparat-mialabym swietne foty...
a teraz sobie spi Goliacik:multi:
jestem pewna ze b.szybko znajdzie dom- swietny jest:oops: tylko duzo fotek + dokladny opis:)

z Goliatem przywedrowala: jego ksiazeczka zdrowia, z 1wszym szczepieniem, i karma, ktora powinna starczyc mu na 3-4dni (garsc ale dla niego wystarczajaca:evil_lol:)
ja dodam od siebie obrozke + smyczke (tylko,ze ma wzor rybich osci wiec malo meska:evil_lol:)
maluszek, jesli jutro sie uda, to pojedzie w tym pociagu owiniety w kocyk jeszcze-dam polarkowy, +ten ktory z nim przyszedl ze starego DT...

max :loveu: dziekowac za opieke, i za zaszczepienie i wykarmienie zarloka:modla::modla::modla::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

[quote name='brazowa1']i jak? udalo sie goliatowi?[/QUOTE]
Czy Goliat nada aktualny na DS - jest taki domek w Szamotułach . Sami dorośli , warunki idealne . Kochają małe wyłupiaste . Takie cały czas mieli . Ostatni odszedł ze starości i w domciu zrobiło się pusto .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...