Jump to content
Dogomania

Przedsatwiam wam moją bulinke Nelly !


*Nelly*

Recommended Posts

[quote name='emmara']Hmmm, a w jakim wieku jest Nelly ?? Bo o ile dobrze kojarzę, to znajomy ma sukę za krycie swoim bullem z tej hodowli, i co najdziwniejsze jej matka też zdechła przy porodzie:roll:[/quote]

ja też w pierwszym momencie pomyslałam o Piotrze, ale wiek suni mi nie grał i zaskakujące jest także to, że ZNÓW mu padła suka przy porodzie :watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Nelly*']Acha :( Aale to jakoś dziwnie , że też suka zmarła ;/ cos tu nie tak...:shake: Złośnico zapytasz sie o to w twoim ZK ? :>[/quote]

dla mnie wszystko (oprócz samej Nelly) było tu pokręcone juz od naszej pierwszej rozmowy telefonicznej...szczęście całe, ze Nelly trafiła w Twoje ręce...chyba pierwszy raz w swoim psim życiu jest w odpowiedzialnych ( mimo,ze jeszcze bardzo młodych) rękach !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']ale ja wiem, o jakiej suczce pisze Emmara :lol: i znam te suczke i jej właściciela i i to na pewno nie jest miotowa siostra twojej Nelly :shake:[/quote]

No właśnie Złośnica ja też pomyślałam o Quki, no ale Nelly po zdjęciach nie wyglądała mi na jej siostrę... No bardzo dziwne, że ta sama historia z suką, która pada po porodzie:roll:

Link to comment
Share on other sites

A jak to jest gdy sunia padnie przy porodzie, przecież nadal są to szczenięta z uprawnienim do metryczki czyż nie? To sunia pada, nie szczeniaki... Spotkał się ktoś z was ztakim przypadkiem? Przecież śmierć matki nie ma wpływu na pochodzenie szczeniąt i dalszy rozwój, jeśli jest karta krycia i wszystko zgodne z regulaminem...

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie jesli suka padnie ale wszystko wczesniej zostalo zrobione zgodnie z przepisami zk- karta krycia uprawnienia hodowlane etc to nie ma podstaw aby nie wydac metryk.
a ta sunia nie ma tatoo, nie jest rasowa, poprostu jest bez rodowodu i albo z miotu puszczonego na lewo z jakiejs hodowli psow rasowych albo z niewiadomej hodowli ktora sie podpina pod ta "rasową" ...
ludzie ludziom rozne rzeczy wmawiaja potem przychodza z dokumentami pkpr-u albo ksiazeczkami zdrowia do zk i chca wyrabiac rodowody...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sunia jest przepiekna!!!!!!!! Nazywa sie tak jak ja!!!! ( bo tu wszyscy tak an mnie mowia) ale to nic - jest bardzo ladna :lol: :lol: :lol: .
I wydaje mi sie ze metryka nie jest az taka wazna!!! Wkoncu piesek jest do kochania nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...