Jump to content
Dogomania

Presov 19-21.02.2010 CACIB


Zebra

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My właśnie wróciliśmy, ufff drogi okropne od słowacji do oświęcimia jechaliśmy w strasznej śnieżycy po bialych drogach....
Taresik dosk1, Najlepszy Weteran. Tym samym Taresik ukończył swój 10 championat - Weteran Champion Słowacji.
A na deserek[B] [COLOR=Red]BIS II Weteranów[/COLOR][/B], zaraz za Asiaczkową Felką :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']My właśnie wróciliśmy, ufff drogi okropne od słowacji do oświęcimia jechaliśmy w strasznej śnieżycy po bialych drogach....
Taresik dosk1, Najlepszy Weteran. Tym samym Taresik ukończył swój 10 championat - Weteran Champion Słowacji.
A na deserek[B] [COLOR=Red]BIS II Weteranów[/COLOR][/B], zaraz za Asiaczkową Felką :))[/QUOTE]


Wooow !!!
Co sie odwlecze to nei uciecze:)
Wielkie gratki dla Taresa !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']My właśnie wróciliśmy, ufff drogi okropne od słowacji do oświęcimia jechaliśmy w strasznej śnieżycy po bialych drogach....
Taresik dosk1, Najlepszy Weteran. Tym samym Taresik ukończył swój 10 championat - Weteran Champion Słowacji.
A na deserek[B] [COLOR=Red]BIS II Weteranów[/COLOR][/B], zaraz za Asiaczkową Felką :))[/QUOTE]
Gratulacje dla Taresa i dla Felki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Dla mnie ringi w sam raz i co bardzo ważne - nie były śliskie, co na hali często się zdarza ;)
tam gdzie ja siedziałam nie było duszno, tylko straszne przeciągi i zimno - radzę się ciepło ubrać ;)
u nas CAC i Res.CACIB :)[/QUOTE]
Nasze baski jednak trochę ślizgały się na tym gumowym (?) podłożu.
Gratulacje!

[quote name='madika']a ja widzialam, ze sporo psow sie slizgalo na tym czyms. na szczescie swojego malucha tylko mocniej podciagalam do gory i ladnie szedl.
my wrocilismy z CAC, CACIB i East Winner - [I]zakonczylismy Championat Slowacji[/I] :)[/QUOTE]
Brawo!!!

[quote name='Lokis']To my się też pochwalimy;)
Ogar Polski - LOKIS z Gończaków (FCI) wybiegał sobie na ringu ocenę doskonałą, CAC, CACIB, EAST WINNER i BOB!!!
Kolejny raz pokazaliśmy naszą polską rasę na Słowacji i dzisiejszym CAC-em ukończyliśmy Championat Słowacji:multi::multi::multi:
Trzymamy bardzo mocno kciuki za wszystkich dogomaniaków wystawiających psiaki w sobotę i niedzielę!!!
Połamania pazurków!!!!! :lol:
POWODZENIA!!!!!!!![/QUOTE]
Brawo ogary! Piekny wynik!

[quote name='Tecia']No my niestety też z mieszanymi uczuciami :(
Niestety ze względu na awarie wpadliśmy na ring już w trakcie sędziowania (wlasciwie psy juz byly ocenione - sedzia byl proszony o zmiane kolejnosci ras mowil ze oki a potem i tak nic nie zmienil:()
I tak moje chłopaki wypadły blado:
Lofty Desperado - ex ale bez tytułu ( oceniony poza konkurencja)
Irish Melody Lucky Luke - CAC, res CACIB - tym samym Lucky zakończył Championat Słowacji[/QUOTE]
Oj, trudno, ale i tak skończony Championat, super!!!

[quote name='Złośnica']U nas też nieźle...Uzi CAC i res.CACIB :D
Ringi wielkościowo okej, ale śliskie jak fiks, trzeba się było nieźle nagimnastykować. Zimno jak...w psiarni.[/QUOTE]
Aj, Złośnico, kiedy my się spotkamy, co?
Brawo za wynik!

[quote name='aga616']my dziś nie do końca zadowoleni - 1, dosk., CAC, res.CACIB - ale championat słowacji zaczęty;)[/QUOTE]
O, i tak trzymać!:)

[quote name='shirkan']U nas bez rewelacji R.Cac.
A towarzysząca nam bullterierka Cac,Cacib,East Cup i na deser BOB!!![/QUOTE]
A ten r.CAC coś Ci daje? Gratulować czy nie...?;)
Profilaktycznie gratuluję:)


[quote name='Jagoodka']My właśnie wróciliśmy, ufff drogi okropne od słowacji do oświęcimia jechaliśmy w strasznej śnieżycy po bialych drogach....
Taresik dosk1, Najlepszy Weteran. Tym samym Taresik ukończył swój 10 championat - Weteran Champion Słowacji.
A na deserek[B] [COLOR=Red]BIS II Weteranów[/COLOR][/B], zaraz za Asiaczkową Felką :))[/QUOTE]
Gratuluję i zobacz, jak to jest. Baba zawsze wyślizga faceta, nie? Nawet jak walczą w kl. weteranów;)

[quote name='black-manor']A my ...
BI BAHATIKA Loango- exc1, CAC, CACIB, EAST WINNER 2010 + rozpoczęty Grand SkCh
Bulldobas MISSING LINK- exc1, CAJC, BOB Junior, EAST JUNIOR WINNER 2010 + rozpoczęty SkJrCh
:):):)[/QUOTE]
Gratulowałam na miejscu, ale i tutaj pogratuluję! brawo!!!
I dziękuję za pomoc przy prezentacji Grupy hodowlanej, było inaczej, ale i tak bardzo ładnie:)

[quote name='Shetanka']Syriusz pierwszy raz w "prawdziwej" klasie (młodzieży) - oc.dosk, 1 lokata, CAJC, Junior East Winner, BOB :D[/QUOTE]
hohoho, brawo!!!

[quote name='narisowa']GRATKI WIELKIE dla wszystkich za zwycięstwa duże i małe :):):)
u nas totalna klapa - czekolada tylko ocena obiecyjaca w szczeniorkach - no cóz - też tak bywa ;)[/QUOTE]
Następna wystawa będzie Wasza, wierzę w to!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

O to nasze wyniki z Presova.
Na ringu sędziował nas Goran BODEGARD/Szwecja
Bis Puppy - Bojan MATAKOVIC/Chorwacja
Bis Weteranów -Miroslav VACLAVIK/Słowacja
BOG - Goran BODEGARD/Szwecja

[COLOR=RoyalBlue][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - w.o.1, Naj.Puppy, BIS PUPPY2! (to jego 3 wystawa w klasie puppy i 3 raz BIS PUPPY2!)[/B][/COLOR]

[COLOR=Lime][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CWC, r.CACIB
[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI (Maśka vel Pirania) - dosk.1, CWC, CACIB, BOB, EAST WINNER 2010, BOG3 (to jej pierwsza wystawa w kl. pośredniej; zaczęty Interchampionat i zaczęty Championat Słowacji)
[/B][/COLOR]
[COLOR=Magenta][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka) - dosk.1, CWC, r.CACIB (zaczęty Championat Słowacji)
[/B][/COLOR]
[COLOR=Purple][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka) - dosk.1, Naj.Weteran, BIS WETERAN1!!! (zaczęty Championat Słowacji Weteranów)
[/B][COLOR=Black]
Pzdr.[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O to nasze wyniki z Presova.
Na ringu sędziował nas Goran BODEGARD/Szwecja
Bis Puppy - Bojan MATAKOVIC/Chorwacja
Bis Weteranów -Miroslav VACLAVIK/Słowacja
BOG - Goran BODEGARD/Szwecja

[COLOR=RoyalBlue][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - w.o.1, Naj.Puppy, BIS PUPPY2! (to jego 3 wystawa w klasie puppy i 3 raz BIS PUPPY2!)[/B][/COLOR]

[COLOR=Lime][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI (Dżezik) - dosk.1, CWC, r.CACIB
[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI (Maśka vel Pirania) - dosk.1, CWC, CACIB, BOB, EAST WINNER 2010, BOG3 (to jej pierwsza wystawa w kl. pośredniej; zaczęty Interchampionat i zaczęty Championat Słowacji)
[/B][/COLOR]
[COLOR=Magenta][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka) - dosk.1, CWC, r.CACIB (zaczęty Championat Słowacji)
[/B][/COLOR]
[COLOR=Purple][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka) - dosk.1, Naj.Weteran, BIS WETERAN1!!! (zaczęty Championat Słowacji Weteranów)
[/B][COLOR=Black]
Pzdr.[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

Wooow:)
Wielkie gratki i pozazdrościć wyników :)
Poszaleliście !!!

Link to comment
Share on other sites

M&S - stawkę zaraz wkleję. Fotek - niestety nie ma. Myślałam, że się wyrobię, bo ringi były obok siebie, ale u mnie poszło takie przyspieszenie, że ja schodzę z ringu, a na sąsiednim - już PO wilczych...
Ale mam dla Was ogłoszenie o szpicach wilczych na Słowacji. Na pewno Cię zainteresuje:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']M&S - stawkę zaraz wkleję. Fotek - niestety nie ma. Myślałam, że się wyrobię, bo ringi były obok siebie, ale u mnie poszło takie przyspieszenie, że ja schodzę z ringu, a na sąsiednim - już PO wilczych...
Ale mam dla Was ogłoszenie o szpicach wilczych na Słowacji. Na pewno Cię zainteresuje:)

Pzdr.[/QUOTE]

O, to fajnie :)

Dzięki wielkie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Pudle z Presova wracają z tarczą :)

duży biały - Volsky Talisman EGOR - CAJC, Junior Winner East Cup
[/QUOTE]

Jak napisała aneta, Igor rozpoczął młodzieżowy championat Sowacji, ale jako że pani Igora była na końcu świata, i nie była na wystawie, to bardzo prosi o foty.... Bardzo bardzo...

Link to comment
Share on other sites

ring jak dla nas - śliski jak diabli... psy długowłose ślizgały się potwornie :-(
jak patrzę na wyniki od naszego sędziego, to wypadliśmy zupełnie dobrze :-)
Hocky - V1, CAC i w wieku 3 lat zdobył swój nomen - omen 13-ty tytuł championa - CHAMPIONAT SŁOWACJI :-)
jego ojciec Orton - V1, Najlepszy Weteran - i kontynuuje swój 24-ty championat - Vet Ch. Słowacji :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...