Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Zebra

Presov 19-21.02.2010 CACIB

Recommended Posts

[quote name='Coyote Ugly FCI']w temacie sędziów jest o tym panu wątek :)[/QUOTE]

Dziekuje za podpowiedz.
Niestety nikt z IX sie nie wypowiedzial.Osobiscie nie lubie nieprzewidywalnych sedziow, wolalabym kogos innego, ale trudno.

Witam, prośba wielka do obecnych na wystawie w PRESOV w niedzielę ,występuje tam w chartach polskich moj psiak mieszkający tam ,będzie to jego pierwsza wystawa ZUCH Sopocka aura , może ktoś dowie się jak mu tam wyjdzie ? Nie wiem czy właścicielka da mi jak najszybciej znać a ja umieram z niepokoju :(((( to pierwszy chart polski na Słowacji i martwię się czy poradzi sobie na tej wystawie ? O fotki nie śmiem prosić ale może coś ?? jedna ?

Jak się coś komuś uda dowiedzieć to będę wdzięczna :)

Aura

Naprawdę dziwny, moja sunia miała u niego dwa razy doskonala, raz bez tytulu bo byla jak dla niego za chuda, raz z, a za trzecim razem, w tym samym roku tylko b. dobra..
Lubi psy wyszkolone i wychowane, ladnie prezentujace sie. My mielismy z druga piekną CACIB-A i drugim razem naj sukę.
Ogolnie ma swoje humory i jesli ktos mu nie przypadnie do gustu to spalony po calosci.

[quote name='Shaluka']Naprawdę dziwny, moja sunia miała u niego dwa razy doskonala, raz bez tytulu bo byla jak dla niego za chuda, raz z, a za trzecim razem, w tym samym roku tylko b. dobra..
Lubi psy wyszkolone i wychowane, ladnie prezentujace sie. My mielismy z druga piekną CACIB-A i drugim razem naj sukę.
Ogolnie ma swoje humory i jesli ktos mu nie przypadnie do gustu to spalony po calosci.[/QUOTE]

Rozumiem, ze to dotyczy sedziego o ktorego pytalam.No to mnie nie pocieszylyscie.Tym bardziej, ze jakos nikt z grupy IX go nie zna, a czy on zna sie na grupie IX ???

[I]Grog[/I] to mieszanka rumu, gorącej wody lub herbaty i soku z cytryny - tak mówi definicja, zobaczymy co zaproponują organizatorzy.

Pozostaje pogratulować organizatorom :klacz: - próbki karmy dla psiaków, pamiątki i grog dla właścicieli, i duży parking gratis.