Jump to content
Dogomania

Presov 19-21.02.2010 CACIB


Zebra

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']A ja dostałam info od Musiałka, że drogi OK, choć mokro. Kaloszki jak najbardziej wskazane:)
Ringi trochę małe, na halach dusznawo...[/QUOTE]

Dla mnie ringi w sam raz i co bardzo ważne - nie były śliskie, co na hali często się zdarza ;)

tam gdzie ja siedziałam nie było duszno, tylko straszne przeciągi i zimno - radzę się ciepło ubrać ;)

u nas CAC i Res.CACIB :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Dla mnie ringi w sam raz i co bardzo ważne - nie były śliskie, co na hali często się zdarza ;)
[/QUOTE]
a ja widzialam, ze sporo psow sie slizgalo na tym czyms. na szczescie swojego malucha tylko mocniej podciagalam do gory i ladnie szedl.

my wrocilismy z CAC, CACIB i East Winner - [I]zakonczylismy Championat Slowacji[/I] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']hala jest tak mała ze ringi są w zasięgu oka :)[/QUOTE]

Interesuje mnie czy ring nr 4 jest z przodu sali czy z tyłu - na wystawie wrześniowej mieliśmy ring na końcu sali i łatwiej było wejść przez hotel. Nie musieliśmy przeciskać się pomiędzy krzesełkami i siedzącymi na podłodze na kocykach dziećmi. Tłok był niesamowity!

Link to comment
Share on other sites

To my się też pochwalimy;)

Ogar Polski - LOKIS z Gończaków (FCI) wybiegał sobie na ringu ocenę doskonałą, CAC, CACIB, EAST WINNER i BOB!!!
Kolejny raz pokazaliśmy naszą polską rasę na Słowacji i dzisiejszym CAC-em ukończyliśmy Championat Słowacji:multi::multi::multi:



Trzymamy bardzo mocno kciuki za wszystkich dogomaniaków wystawiających psiaki w sobotę i niedzielę!!!
Połamania pazurków!!!!! :lol:
POWODZENIA!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA']Czy mogłabym prosić stawkę posokowców bawarskich (bavorsky farbiar) - z góry serdecznie dziękuję :)[/QUOTE]
młodzież
Jagan Vandracka
posrednia
Astor spod Struhara
otwarta
Cezar od Vyznika
Ero Kecera
Fredy Cajmar
champ.
Cirio z Dudnisk


suki
szczenię
Dona z Chorwata
junior
Cava Liptal
pośr
Arissa z Iwetkinoho Dvora
Cinka Baskin Dvor
otwarta
Dona z Lupcianskiej Doliny
użytkowa
Marla de Eisenkappel
Trium Sleds Hejda
honorowa
Marion z Demanowskej

Link to comment
Share on other sites

No my niestety też z mieszanymi uczuciami :(
Niestety ze względu na awarie wpadliśmy na ring już w trakcie sędziowania (wlasciwie psy juz byly ocenione - sedzia byl proszony o zmiane kolejnosci ras mowil ze oki a potem i tak nic nie zmienil:()

I tak moje chłopaki wypadły blado:
Lofty Desperado - ex ale bez tytułu ( oceniony poza konkurencja)
Irish Melody Lucky Luke - CAC, res CACIB - tym samym Lucky zakończył Championat Słowacji

Link to comment
Share on other sites

Pudle z Presova wracają z tarczą :)

duży biały - Volsky Talisman EGOR - CAJC, Junior Winner East Cup

duży morelowy - Flare Star JP ARKTUR - CAC, CACIB, BOB, Winner East Cup

średni morelowy - ELVIRA from Golden Regia - CAC, CACIB, BOB, Winner East Cup

miniatura czarna - REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga CAC, CACIB, Winner East Cup

toy czarny - Salina Westen BARBIE - CAC, CACIB, BOB, Winner East Cup

toy biały - PERSONAL TRAINER-B DEL NISSENO - CAC, CACIB, Winner East Cup

toy biały - STELLA Partenon - CAC, res CACIB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...