Jump to content
Dogomania

Presov 19-21.02.2010 CACIB


Zebra

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]prosba o transport nieaktualna juz[/I] :)

teraz prosimy o zdjecia jezeli ktos bedzie mogl zrobic - ring 4, wg rozpiski na stronie powinnismy byc sedzowani raczej pod koniec.

nas chyba 'zglosili' tez do jh, o ile dobrze rozumiem potwierdzenie. pisze takie cos:
19.02.2010 silky terier pes FUKS Zabierzowskie Wzgorza sampionow 287
a pod spodem pisze: sutaze juniorhandling

znaczy sie ze oprocz normalnego wystepu na ringu zakwalifikowali nas tez ni z gruszki ni z pietruszki (nie zglaszalam psa na jh - za stara jestem :]) na ta konkurencje? eh. pisalam tam, ale nie dostalam odpowiedzi jeszcze, a strasznie sie denerwuje, ze nam kaza cos doplacac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale jak sa w wykazie, to szkoda czasu na pisanie... Ale jest jeszcze kilka dni, Poza tym, [B]narisowa[/B], jak na wyjadaczkę ringów, to przecież sama doskonale wiesz, co w takich przypadkach trzeba robić, prawda:)

Pzdr.[/QUOTE]

Wiem, wiem ;) dlatego sie nie denerwuję :eviltong:
Z niektórych krajów to nic nie przysyłają i sie jeździ :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Faktycznie, wynika, że jesteś zgłoszona do konkurencji "młody Prezenter:) A może się jednak skusisz...? Jeżeli Organizatorzy juz tak Cię odmłodzili...

Pzdr.[/QUOTE]

hehe, pomijajac, ze nie mialabym szans z prawdziwymi handlerami, to wyjasnilam sprawe i pomylili sie tylko w liscie do mnie. u nich jest wszystko tak jak powinno.


ehh.. zezre mnie strach przed ta bialoruska sedzina do piatku.

Link to comment
Share on other sites

my ruszamy dzis :/ zaczynamy sie zbierac okolo 11 wieczorem i mam nadzieje kole 12 wyjechac z warszawki

potwierdzen nadal nie mamy - ale biorac pod uwage sumiennosc i czestotliwosc zagladania w moja uliczke naszego listonosza - jakos mnie to nie dziwi ;/

do zobaczenia w piatek na wystawie :))

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie jak wyglądają drogi po stronie Polskiej i Słowackiej?

Mam zamiar jechać na Nowy Sącz i Muszynkę... a potem Bardejov... Latem droga wyglądała OK bo nie jechało się przez góry. Tyle tylko, że za Muszynką po stronie Słowackiej droga jakaś mało uczęszczana i boję się, czy teraz jest przejezdna...

Czy lepiej wybrać inną trasę???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']my ruszamy dzis :/ zaczynamy sie zbierac okolo 11 wieczorem i mam nadzieje kole 12 wyjechac z warszawki
potwierdzen nadal nie mamy - ale biorac pod uwage sumiennosc i czestotliwosc zagladania w moja uliczke naszego listonosza - jakos mnie to nie dziwi ;/
do zobaczenia w piatek na wystawie :))[/QUOTE]
Nasz bus wyrusza jutro (piątek), ok. 20-21.00.
Musiałku - mocno ściskamy za Was kciuki!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stasiek']Moze ktos wie jaka trase wybrac zeby droga była ok !jade od strony Rzeszowa !![/QUOTE]

My jedziemy trasą: Krosno, Dukla, Barwinek, Svidnik i Presov.

Mam prośbę do osób jadących tą trasą w piątek lub sobotę o informację na forum o stanie dróg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...