Jump to content
Dogomania

Presov 19-21.02.2010 CACIB


Zebra

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u nas 4 silky.
w tym jeden konkurent w naszej klasie. liczylam na bezproblemowe zakonczenie championatu, a tu sie bedzie trzeba wysilic. :eviltong:
szkoda, ze nie ma jeszcze spisu calego, bo bym sobie sprawdzila, kto pozglaszal i bym wiedziala jakie mamy szanse...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Czy ktoś się orientuje czy jadąc od strony Czorsztyna do Presova trzeba mieć winietki?[/QUOTE]

Z Czorsztyna do Presova jadąc trasą 543 a później 77 i 68 (przez m. Stara Lubovna) nie potrzebujesz winiet. Winiety są obowiązkowe tylko na autostradzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Patrząc na zimowe widoki za oknem przypominam wszystkim kierowcom, że na Słowacji zgodnie z przepisami w przypadku gdy na jezdni znajduje się zwarta warstwa śniegu, lód lub gołoledź, samochdu osobowe muszą być wyposażone w opony zimowe.[/QUOTE]

A ktos w zimie jezdzi na letnich oponach ??
Sorki ale to chyba oczywiste ze w zimie sie jezdzi na zimowkach i w gory jeszcze dobrze jest miec na stanie lancuchy:0

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']A ktos w zimie jezdzi na letnich oponach ??
Sorki ale to chyba oczywiste ze w zimie sie jezdzi na zimowkach i w gory jeszcze dobrze jest miec na stanie lancuchy:0[/QUOTE]

Nasze autko wystawowe (minivan) dostało zimówki z okazji Presova, w okresie zimy stoi w garażu. Na co dzień jeździmy innym (łańcuchy w bagażniku).

Znam kilka osób, które jeżdżą na letnich w zimie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Nasze autko wystawowe (minivan) dostało zimówki z okazji Presova, w okresie zimy stoi w garażu. Na co dzień jeździmy innym (łańcuchy w bagażniku).

Znam kilka osób, które jeżdżą na letnich w zimie...[/QUOTE]

No tak samobojcow nei brakuje :) tylko czemu zwykle to sie odbija na tych bogu ducha winnych:(

Link to comment
Share on other sites

na stronie napisali że w piątek (5.02) opublikowana zostanie lista wystawców i lista osób z nieopłaconymi zgłoszeniami..
ja mam zamiar płacić na miejscu - chyba dobrze doczytałam - że wystawcy z zagranicy mogą, nie?? I wtedy jest 5 euro drożej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']na stronie napisali że w piątek (5.02) opublikowana zostanie lista wystawców i lista osób z nieopłaconymi zgłoszeniami..
ja mam zamiar płacić na miejscu - chyba dobrze doczytałam - że wystawcy z zagranicy mogą, nie?? I wtedy jest 5 euro drożej ?[/QUOTE]
No to czekamy do piątku:)
Tak, napisane, że zagraniczni wystawcy moga płacić na miejscu, ale jest to o 5 Euro drożej.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...