Jump to content
Dogomania

Presov 19-21.02.2010 CACIB


Zebra

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tecia']Jest ktoś chętny jechać z Krakowa ?
Samej mi się nie chce jechać a wystawa blisko auto spore więc ......[/QUOTE]
mozliwe, ze ja bym byla chetna z moim psiakiem, o ile byscie nas przygarneli ;)
ale czy na 100% to bede dopiero wiedziec po wynikach z nitry.
no i nasza grupa jest w piatek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']To napisz proszę jak tam było, teraz podzielili wystawę na 3 dni, widać, spodziewają sie najazdu...
Napisz jakie ringu, jak z parkingiem, jaka hala, itd........[/QUOTE]

Na krajówce w każdym dniu wystawianych było ok 1100 psów, więc w hali był tłok: mnóstwo zwiedzających, wystawców i psów. Ringi średniej wielkości, pokryte gumą, co niektórym psom przeszkadzało przy bieganiu.
Parking olbrzymi i gratis.

Ja z przyjemnością pojadę tam po raz kolejny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']To napisz proszę jak tam było, teraz podzielili wystawę na 3 dni, widać, spodziewają sie najazdu...
Napisz jakie ringu, jak z parkingiem, jaka hala, itd........[/QUOTE]



Hala - może i nie zbyt duża, ale nam nie przeszkadzało, ringi-dla nas wsam raz i jak na moje oko to nie były wyścielone gumą, tylko matą antypoślizgową,a poodzielane były płotkami, tak że nsy z sąsiednich ringów nie właziły na siebie, a parking bardzo duży i gratis, dzieci też wstęp darmowy( moja córka 160 wzrostu-12 lat nie płaciła - nie wiem czy wszystkie, czy tak się nam udało). Oprawa wystawy super, początek bardzo oficjalnie - hymnem na stojąco, potem przed finałami i w trakcie wiele występów artystycznych. Bardzo czyściutko na hali, która sprzątana była ciągle. Na całym obiekcie porozkładane były woreczki na kupki, a każdy zgłoszony pies dostawał na wstępie upominek, może nic rewelacyjnego, ale super gest. I jeszcze jedno, pierwszy raz byłam na wystawie w Słowacji i prosząc o pomoc naszych wystawców (gr.IX), usłyszałam, że też nic nie wiedzą, a słowacy bardzo chętnie pomogli. Reasumując, wystawą byłam zachwycona i bardzo chętnie wybiorę się do Presova w lutym, a jeśli ktoś ma inne doświadczenia z tej lub innych wystaw słowackich proszę o podzielenie się z nami opinią. Ja Presov mogę tylko chwalić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa']Mam ogromną prośbę.
Czy mógłby mi ktoś skopiować wszystkie informacje o wystawie ze strony, bo ja nie mogę tam wejść... Jakiś błąd mi wyskakuje.[/QUOTE]

Nie wiem czy to wszystko co Cie interesuje, ale:
Terminy zgłoszeń: I - 16. 12. 2009, II - 19. 01. 2010

Dni sędziowania:
[COLOR=Black] Piatok 19. 2. 2010 Skupiny FCI : 1, 3, 6, 7

[/COLOR]
Sobota 20. 2. 2010 Skupiny FCI : 4, 5, 8, 9
[COLOR=Black] Nedeľa 21. 2. 2010 Skupiny FCI : 2, 10, neuznané plemená

Zgłoszenie on-line od 25.11.2009

Opłata za wystawę:
I - 33 euro (każdy następny 31), II - 38 (36), Wystawcy zagraniczni płacący w dniu wystawy +5 euro
šteniat, dorastu, čestná a veteránov - 15e, 18 e.

Sędziowie podawaniu są dla grup, więc jak napiszesz, którą jesteś zainteresowana to je skopiuję.


[/COLOR]
[COLOR=Black] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...