Jump to content
Dogomania

PILNE-Interwencja w pseudohodowli!! Bardzo dużo zwierząt do adopcji!!


bishop

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='*anusia&ajlu*']:crazyeye:
no to ja mam grzeczniejsze myszoskoczki tylko plastik i drewno i galazki jedza i gryza:p



to jaka malutka myszunie musisz miec, fotke z checia bym zobaczyla:loveu:[/QUOTE]Ona jest ociupinkowa. Postaram się o zdjęcia tylko mam strasznie dużo na głowie.
Moje myszole już zamieszkały w willi ferplasta. Biegaja po tunelach i wydaje mi się że to super rozwiązanie dla nich!

Link to comment
Share on other sites

Ja przygarnełam samczyka szczurka fuzzika obecnie ma na imie Skiniu.
Wspaniały osobnik z niego i dziękuje tutaj wszystkim dzięki którym moge się nim cieszyć.
Załatwia się w jednym rogu klatki i jest to aż dziwne biorąc pod uwage w jakich warunkach przebywał.
Stan zdrowia poprawił się znacznie i apetyt dopisuje.Uwielbia się przytulac i najchętniej to z rąk by nie schodził.
Teraz trzymam mocno kciuki za Grzesia nich znajdzie cudny domek!
Napisałm to bo widząc zdjęcia myślałam,że to będą dzikusy i wiele problemów z socjalizacją.Co się okazuje strasznie się myliłam...wspaniałe zwierzaki.Potrafią odwdzięczyć się po tym co przeszły.Tak sobie myśle jak patrze na łysolka.
Dziękuje raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ona jest ociupinkowa. Postaram się o zdjęcia tylko mam strasznie dużo na głowie.
Moje myszole już zamieszkały w willi ferplasta. Biegaja po tunelach i wydaje mi się że to super rozwiązanie dla nich![/QUOTE]

no to czekam na fotki ociupinki ;) no i reszty myszoli... :D
i jak po kilku dniach sprawdza siie willa :)

Link to comment
Share on other sites

Długowłosych myszy już nie ma do adopcji (został tylko jeden samiec,czarno-brązowy).Te które zostały są poważnie chore i nie sądzę,by w najbliższym czasie wydobrzały na tyle,by nadawać się do adopcji. W tej chwili samiczki wszystkie,które mogą iść do adopcji cą zarezerwowane lub są matkami karmiącymi.Młode mioty są jeszcze za małe do wydawania.Jest dużo samczyków, zwłaszcza młodych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']no to czekam na fotki ociupinki ;) no i reszty myszoli... :D
i jak po kilku dniach sprawdza siie willa :)[/QUOTE]Malutka myszka odeszła dzisiejszej nocy. Właśnie dzwonił weterynarz po sekcji (zawiozłam ją rano). Wet stwierdził nieprawidłowości układu pokarmowego i powiększoną wątrobę oraz potwierdził karłowatość i sugerował że mysia ta jest z chowu wsobnego.
Mysia która miała problemy z oczami ma zapalenie spojówek i lekarz przepisał jej oxycort, smarujemy dwa razy dziennie.
Obie mysie dostały leki wzmacniające dodawane do wody codziennie no i dzisiaj dostały też zastrzyk ogólnowzmacniający pod skórę. Maleństwo było strasznie kochane, wczoraj jeszcze zrobiłam jej kilka zdjęć a rano już jej nie było :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Malutka myszka odeszła dzisiejszej nocy. Właśnie dzwonił weterynarz po sekcji (zawiozłam ją rano). Wet stwierdził nieprawidłowości układu pokarmowego i powiększoną wątrobę oraz potwierdził karłowatość i sugerował że mysia ta jest z chowu wsobnego.
Mysia która miała problemy z oczami ma zapalenie spojówek i lekarz przepisał jej oxycort, smarujemy dwa razy dziennie.
Obie mysie dostały leki wzmacniające dodawane do wody codziennie no i dzisiaj dostały też zastrzyk ogólnowzmacniający pod skórę. Maleństwo było strasznie kochane, wczoraj jeszcze zrobiłam jej kilka zdjęć a rano już jej nie było :([/QUOTE]

Jaka szkoda :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Malutka myszka odeszła dzisiejszej nocy. Właśnie dzwonił weterynarz po sekcji (zawiozłam ją rano). Wet stwierdził nieprawidłowości układu pokarmowego i powiększoną wątrobę oraz potwierdził karłowatość i sugerował że mysia ta jest z chowu wsobnego.
Mysia która miała problemy z oczami ma zapalenie spojówek i lekarz przepisał jej oxycort, smarujemy dwa razy dziennie.
Obie mysie dostały leki wzmacniające dodawane do wody codziennie no i dzisiaj dostały też zastrzyk ogólnowzmacniający pod skórę. Maleństwo było strasznie kochane, wczoraj jeszcze zrobiłam jej kilka zdjęć a rano już jej nie było :([/QUOTE]


oj jak szkoda, niespodziewalabym sie!!! to teraz trzeba bardzo uwazac na Mysie, bo tez moga miec podobne problemy, jak sa z chowu wsobnego moga miec wszystko;( [B]chociaz mysle ze wyzdrowieja szybko!!! 3mam kciuki i zdrowka dla Mysi!!![/B]

moja ma guza i biega jeszcze na kolowrotku ale rosnie jej to, wet powiedzial ze ja uspi jak ja przyniose, nie chce zeby cierpiala, ale narazie odkladam to bo jak widze ze je, skubie sie ze swoja mamusia i siostrzyzczka, i je to szkoda zeby za wczesnie podjac taka decyzje;(

Link to comment
Share on other sites

Mysie po lekach są trochę żywsze. Oczka też już lepiej po oxycorcie. Mam jeszcze przez 3 dni smarować i podawać leki do picia. Jeśli im nie wróci to będzie super, jeśli wróci to wet mówi że prawdopodobnie będą to predyspozycje genetyczne. Ale jestem dobrej myśli, tylko żal mi strasznie tego okruszka malutkiego :(

A Twoje mysie są też z tego miejsca?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro z powodu Twojej mysi Viris
[*]. Niestety spora część myszy z interwencji choruje,bo życie w takich warunkach ma swoje konsekwencje.. Ale miała przynajmniej część swojego krótkiego mysiego życia w kochającym domku i to się liczy!

Ponieważ mam teraz na głowie mnóstwo spraw z uczelni, w sprawie adopcji proszę wszystkich o kontaktowanie się wyłącznie przez maila lub pw (nie ma mnie na gg).
Nowe mioty podrosły już na tylę,że część nadaje się do adopcji. Panów/pań jest pół na pół. Wkrótce wrzucę nowe zdjęcia do albumu [url]http://picasaweb.google.pl/theszwesters/AdopcjaStanNaGrudzien#[/url]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosimy o pomoc w transporcie kilku królików z tego strasznego miejsca - [URL="http://picasaweb.google.pl/theszwesters/KrolikiISwinki#"]http://picasaweb.google.p...KrolikiISwinki#[/URL]

To jest ta sama pseudohodowla o której tutaj mowa.

Stowarzyszenie Pomocy Królikom może wziąć 3-4 króliki do Bydgoszczy i Torunia, potrzebujemy tylko transportu chociaż do połowy drogi....

Bardzo proszę o kontakt - [email][email protected][/email] lub 609-153-411

Link to comment
Share on other sites

Akemi już wrzuciła wątek na inne fora,więc tu zrobię aktualizację. Straż zabiera resztę zwierząt.Nie wiemy jak długo potrwa załatwianie prawnych formalności,ale ich cierpliwość już się wyczerpała.Zwierzęta były dalej rozmnażane, wiemy na pewno,że są młode króliki w dużej ilości, prawdopodobnie znów sporo myszy, szczurów i innych zwierzaków.Dlatego szykujemy mobilizację, wszystkich chętnych na DT,które będą bardzo potrzebne, proszę o kontakt na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [email][email protected][/email] .Równocześnie apeluję do wszystkich,którzy rozważają adopcję,aby się zdecydowali.Zostało nam sporo myszy a potrzebne będzie miejsce na nowe..

Link to comment
Share on other sites

Hej ja mogę pomóc przy transporcie zwierzaków z Wrocławia do Poznania i z Poznania do Bydgoszczy. Tylko ktoś musi zawieść zwierzaki do Brzegu, a stamtąd już będzie transport do Poznania. Natomiast z Poznania do Bydgoszczy pojadę 27 grudnia, wcześnie rano. Jak ktoś jest zainteresowany, to proszę pisać na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , nie na priv na Dogo, bo mi nie działa :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']Hej ja mogę pomóc przy transporcie zwierzaków z Wrocławia do Poznania i z Poznania do Bydgoszczy. Tylko ktoś musi zawieść zwierzaki do Brzegu, a stamtąd już będzie transport do Poznania. Natomiast z Poznania do Bydgoszczy pojadę 27 grudnia, wcześnie rano. Jak ktoś jest zainteresowany, to proszę pisać na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , nie na priv na Dogo, bo mi nie działa :/[/QUOTE]

Lottie

napisałam do Ciebie maila w sprawie transportu, razem z madzia85 szukamy transportu dla tych biedaków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...