Jump to content
Dogomania

Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(


kikou

Recommended Posts

[quote name='monika083'][B]kikou[/B],mozesz to do pierwszego postu skopiowac:


mruczka-100,- /jedn.
ketunia 150,-/jedn.
marysia55 100,-/jedn.
poker-50,- /bazarek
GoskaGoska-30,-/bazar moniki
Leyla-50,-/[COLOR=seagreen][B]deklaracja miesieczna[/B][/COLOR]
[COLOR=black]monika083-50,-/jedn.[/COLOR]
Cajus JB-50,--jedn.
.......................................
[B]580,-[/B][/QUOTE]


SUPER!!!! WIELKIE DZIĘKI!!!! za zebranie tego wszystkiego razem,
przekopiowałam do pierwszego postu

mamy pierwszy miesiąc niemal zabezpieczony....
ale tak naprawde to sytuacja jest nieciekawa bo co później...
szczególnie jeśli są to zmiany alergiczne, a nie tylko grzybica szanse na adopcje są jeszcze mniejsze... strasznie sie martwie ...

Rozmawiałam z Panią, żeby od samego przybycia jednak jak najczęściej rozdzielała dziewuszki i przyzwyczajała je że różne przyjemne rzeczy jak spacerki jedzenie itp dzieją sie jak są same albo z obcymi pieskami bo nie oszukujmy sie ale znalezienie jednego domu dla obu razem bedzie chyba jeszcze trudniejsze... hmn?

Link to comment
Share on other sites

Sorry, że ja się tu tak wypowiem, ale temat podobny, choC o inne psy pytałam. Rozmawiałam z behawiorystą o rozdzielaniu/nierozdzielaniu takich bardzo mocno ze sobą zżytych suk. I on twierdzi, że dla psów nawet lepiej jest, jak się je rozdzieli i zaczyna się pracować z każdym psem oddzielnie - z tym,że trzeba aby człowiek docelowy czy tymczasowy z psem nawiązał współpracę, a nie odłożył psa do przechowalni/kojca/boksu. To znaczy, że jeżeli dana psica ma dobrze funkcjonować w nowym domu i być kompatybilna do określonego człowieka, to rozdzielić i każdej poświęcić optymalnie dużo czasu na uczenie i wychowanie, tak, aby człowiek kojarzył się pozytywnie, a wszelkie dobra (jedzenie, spacery, towarzystwo innych psów, zabawa, pieszczoty kojarzyły się jako efekt przebywania z człowiekiem. - Ależ ja to zawile napisałam.

Link to comment
Share on other sites

przelewy od Gosi i Moniki już są bo ten sam bank, od jutra zaczne je wprowadzać na pierwszą strone...

jeśli chodzi o transport to jest on trzyetapowy, pierwszy etap ze schroniska do Milicza, pojade chyba ja - bezpłatnie; drugi etap do Łodzi pojedzie ElzaMilicz - bezpłatnie, natomiast z Łodzi jest jeszcze 160km i ten etap bedzie prawdopodobnie płatny... ale jeszcze nie wiem dokladnie kto, co i ile...

jeśli chodzi o propozycje Aliny to bardzo dziękujemy ale skoro w sprawie tych akurat suczek zawracaliśmy już głowe innemu dt to raczej teraz nie bedziemy tego zmieniać, natomiast zanotujemy na przyszłość...

jeśli chodzi o pytanie Poker o braki to jak wynika z deklaracji jednorazowych na pierwszy miesiąc już prawie jest, natomiast cierpimy na niemal kompletny brak deklaracji stałych, a to oznacza że zbieramy cały czas aż nie uda sie znaleźć domów....

Link to comment
Share on other sites

Nie chce robić niepotrzebnych obietnic i dlatego nie składam stałej deklaracji. Jednak co miesiąc jakaś wpłata ode mnie będzie. Tylko nie wiem ile. Trzeba szukać stałych. Jednorazowe moga dać trochę czasu chociaż niewiele i święta idą więc każdy będzie miał więcej wydatków. Mimo to początek dobry i miejmy nadzieję, że tak będzie dalej.

Link to comment
Share on other sites

Ja obiecałam Kikou zająć się bazarkiem książkowym dla sunieczek. Przygotuję to, co obiecałam w weekend. z gotówki mogę dać jednorazowo 20 zł. Przeleję na konto kikou w poniedziałek. Może w nowym m-cu będzie lepiej.
Maryśka55! ale o mnie to zapomniałaś :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Ja obiecałam Kikou zająć się bazarkiem książkowym dla sunieczek. Przygotuję to, co obiecałam w weekend. z gotówki mogę dać jednorazowo 20 zł. Przeleję na konto kikou w poniedziałek. Może w nowym m-cu będzie lepiej.
Maryśka55! ale o mnie to zapomniałaś :placz::placz::placz:[/QUOTE]


dziekujejemy!
z Twoimi 2 dyszkami jest juz na 1 miesiac !

Link to comment
Share on other sites

do dzisiaj zaksięgowały sie 4 przelewy:
13-11-2009 CAJUS JB 50,00 PLN
12-11-2009 marysia55 100,00 PLN
11-11-2009 MONIKA083 50,00 PLN
11-11-2009 BAZAREK MONIKI 30ZL (jak to rozumieć? Monika robiła bazarek, czy Monika byłą kupującą?)

RAzem 230,-



ogromnie dziękujemy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...