Jump to content
Dogomania

Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(


kikou

Recommended Posts

nie wiem czemu ale zauwazylam ze ludzie nie adoptuja takich laciatych psów, u nas w schroniku byl piegus, podobny do Gai, to po 10 latach znalazł dom:( i mielismy takiego Histeryka(imie ze wzgledu na histerie w jaka wpadął jak szedł do weta) to w ogóle nie doczekał domu(kupe lat spędził w schronisku), a wydawałoby się ze takie psiaki własnie sie wyrózniaja wyglądem w schronisku wśród szarych burków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']pojawiła się parę dni temu, ale już znikła.
niestety trochę zajęło dojście na wątku czy dać państwu szansę. jak do nich napisałam, to już nie odpisali.[/QUOTE]

To znaczy, że wcale im nie zależło, nie byli zdecydowani.

Link to comment
Share on other sites

może napisali maile o kilka psów i kto pierwszy ten lepszy. tak mi się bardziej wydaje, że było :(
no nic, może ktoś jeszcze się zjawi. u neris nie ma źle, jedyne co to ta kasa co miesiąc. skąd ja brać?
tak na marginesie jak jej finanse wyglądają. bazarku daaaawno już na Gaje nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']może napisali maile o kilka psów i kto pierwszy ten lepszy. tak mi się bardziej wydaje, że było :(
no nic, może ktoś jeszcze się zjawi. u neris nie ma źle, jedyne co to ta kasa co miesiąc. skąd ja brać?
tak na marginesie jak jej finanse wyglądają. bazarku daaaawno już na Gaje nie widziałam.[/QUOTE]

Może i tak było. Ale z drugiej strony jak się rezygnuje , to należy odpisać

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...