Jump to content
Dogomania

Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(


kikou

Recommended Posts

[quote name='kikou'][B]kto chce to nie zapomina... [/B]:razz:

a moje odpychanie...
cóż... nie wydaje mi się żebym kiedykolwiek kogokolwiek uraziła...
no i nie zbieramy tu wszak na wczasy dla mnie tylko dla psa[/QUOTE]

ktoś kto robi dużo bazarków, ma swoje prywatne życie, pracuje, ma dużo swoich zwierząt, dużo deklaracji , swoje obowiazki, dużo działa poza dogomania, cały czas jest w biegu, mało śpi , prowadzi aktywne zycie, ma dzieci
ma prawo zapomnieć i to wcale nie musi oznaczać że zrobil to celowo.
Nie, mnie nie uraziłaś
poprostu nie rozumiem Twojego zachowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']ktoś kto robi dużo bazarków, ma swoje prywatne życie, pracuje, ma dużo swoich zwierząt, dużo deklaracji , swoje obowiazki, dużo działa poza dogomania, cały czas jest w biegu, mało śpi , prowadzi aktywne zycie, ma dzieci
ma prawo zapomnieć i to wcale nie musi oznaczać że zrobil to celowo.
Nie, mnie nie uraziłaś
poprostu nie rozumiem Twojego zachowania.[/QUOTE]

Wiesz, ja nie mam psa, ani kota ani dzieci, ani żadnych zajęć, ani nie robię bazarków... cały dzień leżę... to nie znam świata i nie rozumiem innych osób, nie gniewaj się :)


[quote name='Olena84']Nie kłóćmy sie chociaż tu:([/QUOTE]

hej, nie martw się, to nie jest kłótnia przecież...

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia z sobotniej sesji - krótka zajawka, mam nadzieję, że się spodobają, bo Magda mi tu widzę zrobiła dobry PR :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1924853_666339366757472_897317904_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1969284_666339440090798_2010296005_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1618610_666339483424127_2111388901_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/61379_666339516757457_1557144428_n.jpg[/IMG]

Zdjęcia wysłałam Magdzie mailikiem - będzie więcej, tylko muszę się odgrzebać z zaległości :)

ps. dziewczyna jest genialna, strasznie przytulasta i ma niespożytą energię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaFoto']Zdjęcia z sobotniej sesji - krótka zajawka, mam nadzieję, że się spodobają, bo Magda mi tu widzę zrobiła dobry PR :)









Zdjęcia wysłałam Magdzie mailikiem - będzie więcej, tylko muszę się odgrzebać z zaległości :)

ps. dziewczyna jest genialna, strasznie przytulasta i ma niespożytą energię :)[/QUOTE]

Iwonka!! Jesteś na Dogo, a ja myślałam, że Cię nie ma ;)

Dziękujemy!! Zdjęcia cudne! Jestem w szoku, jak pięknie Gaja wyszła! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaFoto']dziękuję ;)

Głuchy pies i p. Agnieszka dostały zdjęcia na maila - więcej ich jeszcze będzie ale nie zdążyłam obrobić :)[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo za zrzeczenie się zapłaty za paliwo!! :calus:

W związku z tym proszę o podesłanie mi konta skarbniczki Gai i całą kwotę z mojego bazarku przeleję na jej bieżące wydatki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']W czwartek jedna z moich podopiecznych idzie do adopcji a ma jeszcze prawie miesiąc wykupione gumtree i tablice, może podmienimy, skoro już wykupione[/QUOTE]
Super Olenko!

Oto co właśnie napisałam (czekam na uwagi...) i nie wiem jaki dać tytuł...
[INDENT]To ja bezdomna Gaja- kiedyś przeszłam przez prawdziwe wietnamskie piekło ale to dawna przeszłość bo teraz już jestem zaopiekowana, wesoła i pragnę czułości… jestem energiczna, lubię się bawić i będę fajnym kompanem długich spacerów a i przypilnuję podwórka....a może masz też inne pieski, bo jestem zgodną przyjaciółką i ludzi i zwierząt… jestem suczką domową i dobrze wychowaną a czekam w hoteliku w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego… nie tracę nadziei, że to mnie właśnie szukasz!
Zadzwoń proszę, ja czekam …Tel: 604 551 117
Twoja bezdomna Gaja.
[/INDENT]

Suka Gaja:
maść: dropiata
wiek: ok. 5/6 lat
waga: ok. 15kg
sterylizacja: tak
aktualna książeczka zdrowia (badania, odrobaczanie, szczepienia): tak
Po poprzednim zaniedbaniu, Gaja ma alergię (atopową) i trochę porządniej trzeba dobierać dla niej jedzonko a i czasem podać leki.
Umowa adopcyjna: wymagana
[INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Super Olenko!

Oto co właśnie napisałam (czekam na uwagi...) i nie wiem jaki dać tytuł...[INDENT]To ja bezdomna Gaja- kiedyś przeszłam przez prawdziwe wietnamskie piekło ale to dawna przeszłość bo teraz już jestem zaopiekowana, wesoła i pragnę czułości… jestem energiczna, lubię się bawić i będę fajnym kompanem długich spacerów a i[COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]przypilnuję podwórka[/B].[/COLOR]...a może masz też inne pieski, bo jestem zgodną przyjaciółką i ludzi i zwierząt… jestem suczką domową i dobrze wychowaną a czekam w hoteliku w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego… nie tracę nadziei, że to mnie właśnie szukasz!
Zadzwoń proszę, ja czekam …Tel: 604 551 117
Twoja [COLOR=#ff0000][B]bezdomna[/B][/COLOR] Gaja.
[/INDENT]

Suka Gaja:
maść: dropiata
wiek: ok. 5/6 lat
waga: ok. 15kg
sterylizacja: tak
aktualna książeczka zdrowia (badania, odrobaczanie, szczepienia): tak
Po poprzednim zaniedbaniu, Gaja ma alergię (atopową) i trochę porządniej trzeba dobierać dla niej jedzonko a i czasem podać leki.
Umowa adopcyjna: wymagana[/QUOTE]

[COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]przypilnuję podwórka - [/B][/COLOR]nie wiem, czy tego ktoś nie zrozumie opatrznie i będą dzwonić ludzie, że na łańcuch itp :( ale nie wiem, nie znam się aż tak na ogłoszeniach.

[COLOR=#ff0000][B]bezdomna -[/B][/COLOR] lepiej usunąć, bo jak już będzie kogoś to nie będzie bezdomna, ładniej bez tego wygląda samo "Twoja Gaja" wg. mnie

reszta ładnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']"Może już niedługo Twoja Gaja"...[/QUOTE]
Dla mnie bardzo fajne :)

woj. mazowieckie

TYTUŁ: Może już niedługo Twoja Gaja- adoptuj!
To ja- dropiata Gaja do adopcji- kiedyś przeszłam przez prawdziwe wietnamskie piekło ale to dawna przeszłość bo teraz już jestem zaopiekowana, wesoła i pragnę czułości… jestem energiczna, lubię się bawić i będę fajnym kompanem długich spacerów a i przypilnuję ....a może masz też inne pieski, bo jestem zgodną przyjaciółką i ludzi i zwierząt… jestem suczką domową i dobrze wychowaną a czekam w hoteliku w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego… nie tracę nadziei, że to mnie właśnie szukasz!
Zadzwoń proszę, ja czekam …Tel: 604 551 117
Twoja Gaja.

Suka Gaja:
maść: dropiata
wiek: ok. 5/6 lat
waga: ok. 15kg
sterylizacja: tak
aktualna książeczka zdrowia (badania, odrobaczanie, szczepienia): tak
Po poprzednim zaniedbaniu, Gaja ma alergię (atopową) i trochę porządniej trzeba dobierać dla niej jedzonko a i czasem podać leki.
Umowa adopcyjna: wymagana

Czy teraz dobrze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Hehe, chodziło mi że zamiast tej bezdomnej;), ale jeśli jako tytuł też ok to dobrze;)[/QUOTE]
A tośmy się 'zrozumiały' :lol:
Dla mnie to powstał super tytuł (bo tytuł też jest bardzo ważny- a ten jest 'inny' niż inne ;))
Ale teraz (po zmianach zgodnie z uwagami gluchypies- dzięki!) chyba jest OK?.
Może nie wypada, ale mnie w każdym razie się podoba ta całość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaFoto'][URL]http://instagram.com/p/kjoFjHL7iZ/[/URL] - dostałam kurację gammolenu

ja z tym styczności nie miałam nigdy, ale już dostałam kilka pozytywnych opinii o tym specyfiku - więc mam nadzieję, że dziewczynie pomoże na jej problemy z sierściuchą i skórą :)[/QUOTE]

dziękujemy :loveu: oby Gajce pomogło! :)

Link to comment
Share on other sites

kikou, owszem, nie kłótnia
dalej podtrzymuję swoją deklarację i może jeszcze dzisiaj zrobię się za bazarek dla suni,o którym mówiłam wcześniej
mam tylko prośbę, jeśli w którymś miesiącu zapomnę, nie traktuj tego 'nie przelałam bo nie chciałam'
i skromnie proszę zebyś wtedy przypomniała .

Zdjęcia piękne :)
na które konto mają być przelewy z bazarku i czy dopiero po zakończeniu bazarku, czy w trakcie też może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Ja tez nie miałam, tylko ONek koleżanki ma alergię, jest uczulony na ryż, jeszcze coś innego . . po tych jedzeniach swędzą mu plecy, drapie się do krwi . . . zmienili jedzenie i jest dobrze . . .[/QUOTE]
No tak, zmiana jedzenia to zawsze pierwsze/najprostsze co można zrobić, jednak u Gajki (z tego co wyczytałam na wątku) przyczyna alergii nie jest znana i nie wiadomo co ją uczula :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...