Jump to content
Dogomania

Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)


madzia20sosnowiec

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzolandia'][IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/tn_Obraz095.jpg[/IMG]

.wowowowwwwwwwwww oooooooooooo coz za pieknosc ;-)
pozdrowionka !!!!!![/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:Madziu jak ćlicznie:loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/tn_Obraz095.jpg[/IMG]
:loveu: Madziu ślicznie wyszłaś na tej focie :loveu:

cud-miód foteczka... kto robił?


Madziu - odezwij się bo coś dawno już śladu po sobie nie zostawiłaś :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek'][IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/tn_Obraz095.jpg[/IMG]
:loveu: Madziu ślicznie wyszłaś na tej focie :loveu:

cud-miód foteczka... kto robił?


Madziu - odezwij się bo coś dawno już śladu po sobie nie zostawiłaś :cool1:[/QUOTE]
ja robiłam :cool3: i duuuuuużo innych też :cool3:

no a faktycznie,
Madzia znowu przepadła :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']no to wielkie brawa Kasiu dla Ciebie - piękny kadr - strasznie mi sie podoba :loveu:[/QUOTE]
to zdjęcie akurat nie było zamierzone :evil_lol: ale takie zawsze najlepiej wychodzą :evil_lol:

a dlaczego nikt nie opija Madzi i Gajki 400 strony? :cool3:

:drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']to zdjęcie akurat nie było zamierzone :evil_lol: ale takie zawsze najlepiej wychodzą :evil_lol:

a dlaczego nikt nie opija Madzi i Gajki 400 strony? :cool3:

:drinking:[/quote]
u mnie 200 :eviltong:

Madziu - Ty lepiej przyjdź i zmień tytuł galerii bo aż mi się zimno robi jak widze to ostatnie słówko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

czesc moje zabeczki kochane :buzi:

tu madzia, niestety nie mam mozliwosci pisania ze swojego konta nie wiem co sie dzieje ale pisze informujac ze zyje, pracuje i walcze z sesja letnia :P

gaja ma sie dobrze, mam zdjecia ale nie u kasi (zapomnialam napisac, ze jescze jestem bez komputera jakby tego bylo malo), mam nadzieje ze szybko mi konto odblokuja i bede dalej na dogo dzialac bo brakuje mi was strasznie!!

do uslyszenia niedlugiego, mam nadzieje juz niedlugo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']czesc moje zabeczki kochane :buzi:

tu madzia, niestety nie mam mozliwosci pisania ze swojego konta nie wiem co sie dzieje ale pisze informujac ze zyje, pracuje i walcze z sesja letnia :P

gaja ma sie dobrze, mam zdjecia ale nie u kasi (zapomnialam napisac, ze jescze jestem bez komputera jakby tego bylo malo), mam nadzieje ze szybko mi konto odblokuja i bede dalej na dogo dzialac bo brakuje mi was strasznie!!

do uslyszenia niedlugiego, mam nadzieje juz niedlugo ;)[/quote]Madzia, dziwnie wygladasz... troche jak ...Kasia :evil_lol:

wreszcie sie odezwalas dziewczyno!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witajcie kochani, jak widac nie udało mi sie odzyskac mojego konta, dlatego zalogowałam sie od nowa :oops:

narazie jestem bez internetu, walcze z sesja i zabawiam szczeniaki kasi :roll: , starsznie mi was wszystkich brakuje :oops: mam nadzieje ze juz niedlugo bede miec staly dosstep do was i troche poplotkujemy bo jestem straaaaaasznie do tyłu z dogo :oops:

narazie przesylam buziaki ode mnie, kudlatego brudasa i rozwrzeszczanej coco :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...