Jump to content
Dogomania

Tomaszów Mazowiecki błaga o wsparcie - w kilka osób nie dają rady!!!HELP HELP!!


Basia1968

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zrobiłam już bardzo dużo - nie gadam tylko działam - nie obrażam się jeżeli chodzi o zwierzęta rozmawiam z jedną jak i drugą stroną świadczę gdzie trzeba, a inni chowają głowy i wymawiają się pracą lub innymi zajęciami. Najlepiej to działać samemu i odpowiadać za to co się robi. Mimo, że nie jestem zachwycona kontaktem z lawinią to dla dobra zwierząt muszę się z nią kontaktować. I powiem że nie wiem kto tu kłamie a kto mówi prawdę. Jestem też w kontakcie z UM w naszym mieście wyjaśniając sprawy nie dokończone przez innych a dotyczące psów - chociaż nie muszę bo nie jestem ani w towarzystwie ani w fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich zainteresowanych Remikiem pragnę poinformować,że pracownicy schroniska byli dzisiaj w miejscowości,do której był wyadoptowany.W rozmowach z sąsiadami dowiedzieliśmy się,że pies jest widywany w okolicy.Potwierdziły się też fakty,o których poinformował mnie sołtys wsi.Wierzymy,że z pomocą ludzi uda nam się go odnaleźć.Miejsce w boksie czeka.

Link to comment
Share on other sites

W tym momencie nieważne kto znajdzie Remika. Czy sąsiedzi czy "właściciele"
Zresztą już nie dzwonią.

Może i klamali.
Przed chwilą "włascicielka" do mnie dzwoniła.
Remik ponoc od przedwczoraj nie przychodzi i szkoda naszej jazdy, bo w lasach nikt go nie znajdzie.
Chyba nie sądzili, ze będziemy tak zdeterminowani.
Najpierw schronisko przyjechało, teraz my się wybieramy.

Edited by ocelot
Link to comment
Share on other sites

Z naszych informacji wynika,że pies kręci się wokół gospodarstw.Tak stwierdzili mieszkańcy wsi.Powiedzieli również, iż to oni wystawiają garnek z karmą.Będą starali się zwabić go do siebie.Na temat "właścicieli" Remika wolę się nie wypowiadać,bo szlag mnie trafia!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Jutro z Ocelot jedziemy szukać Remika , chcemy wydrukować parę plakatów i porozwieszać , chcemy też ufundować nagrodę dla znalazcy , może ktoś chciał by się dołożyć ? Bardzo nam zależy na odnalezieniu Remika , może nagroda pomoże .[/QUOTE]

W Was w sumie jedyna nadzieja, dziewczyny......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Trzymajcie kciuki..... niedlugo jedziemy[/QUOTE]
Aniu Kochana trzymam kciuki za Remika i za Was.Jak wrócicie napiszcie jak to wyglądało,koniecznie rozwieście plakaty z nagrodą,jakoś damy radę na nią uzbierać.Biedny Remiś,tak zimno w nocy,gdzie on przebywa?

Link to comment
Share on other sites

Niestety Remika nie znalazłyśmy.
Rozwiesiłyśmy plakaty, rozmawiałyśmy z ludźmi. W sklepie w sąsiedniej wsi Pani przemiła, wyślę Pana Lucka w poniedziałek do zakładów mięsnych, gdzie okoliczne psy bezdomne się dokarmiają.
Rozmawiałyśmy z właścicielami. Micha z karmą stoi pod bramą.
Zwykli, prości ludzie. Pies miał spore podwórko do biegania.
Nie wiem czy mówią prawdę czy nie, ale rzeczywiście mógł pod bramą się przecisnąć. Od dwóch dni nie był jeść.
Nie najgorzej na tym podwórku miałby pies.
W międzyczasie byłyśmy pewne, że Remik biegnie poboczem i ganiałyśmy psa, za którym szedł właściciel. Identyczny jak Remik tylko młodszy. Zresztą znał się z "właścicielami" Remika i Pan i pies.
Dwa domy dalej mały pies na metrowym łańcuchu, ze dwa bezdomne po drodze, w sąsiedniej wsi pies na mrozie w klatce kenelowej. Ot polska wieś.

We wsi pełno bażantów upasionych, jeśli pies umie polować to da radę.
No nie wiem co jeszcze napisać?

Mamy nadzieję, że Remik się znajdzie i ktoś zadzwoni.

Na plakacie podany jest mój numer i numer do kontaktu podany przez schronisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28'][B]Słuchajcie, wczoraj koło godziny 17:00 w okolicach ulicy Dubois w Tomaszowie Mazowieckim zaginęła niedawno adoptowana z Przytuliska w Głownie sunia - Lola. Miała na sobie różową obróżkę. Gdyby trafiła do Was do schroniska, lub jakby ktoś ją widział prosimy o kontakt :(

Tel. 662 630 043, 506 651 789[/B]

A to Lola :

[IMG]http://imageshack.us/a/img99/4135/29356346057371362121108.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ja dopiero dzisiaj pokojarzyłam fakty, sunia zginęła na moim osiedlu.
na pewno nie ma jej tu. Bez szans, żebyśmy jej nie zauważyły.
Ale teraz wyjątkowo zwrócimy uwagę.
Moja córka poprosi w szkole dzieciaki.

Podobno widziana koło starostwa tak?
To spory kawałek drogi od Niebrowa.
W jakich okolicznościach zginęła?

lepiej, żeby jednak po Niebrowie się kręciła, tu sporo ludzi kocha psy.
Już wiem, że zginęła z wieżowca gdzie mieszka Oczka_, nie ma szans, żeby ona i jej mama suni nie pomogła. Zresztą tam w wieżowcu sporo ludzi jest pozytywnie na punkcie psiaków zakręconych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NusiaiJa']Nie tylko na Niebrowie mieszkają miłośnicy biednych ,porzuconych psiaków, przy O.Langego też.Telefon zapisany, rozglądamy się codziennie.[/QUOTE]
Wiemy:) Tylko dziwi mnie, że nie widzialyśmy jej. Chyba, że od razu uciekała w stronę miasta

Link to comment
Share on other sites

Chyba trochę przesadzacie z tym że dzięki "inspektorowi" Rafałowi ten pies się znalazł - od kiedy to na wsi ludzie spoglądają w internet??? A wycieczka dziewczyn z fundacji i zainteresowanych osób z plakatami???? One też miały w tym udział. Wszyscy przeprowadzaliście te akcję i nie można powiedzieć że to zasługa jednej osoby. Jesteście niesprawiedliwi. Ważne ze Remik się znalazł. To jest nauczka na przyszłość, należy rozmawiać z osobami, które chcą adoptować zwierzaki i uczulać ich jak postępować z takim zwierzakiem, a nie tylko wypchnąć ze schronu i sprawa załatwiona.

Edited by psiara56
Link to comment
Share on other sites

Być może,ale Remik nie pozwolił sobie zmierzyć temperatury.Cały był oszroniony i zwisały z niego sople.Ci tzw."właściciele"mieli już wiele psów,teraz też mają jakiegoś.Sukę ciężarną potrafili wyrzucić w pole,to nie zdziwiłabym się,gdyby skrzywdzili Remika.Widać,że się boi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...